Przystąpiliśmy do grupy BNI Carbon w Katowicach

Strona główna » Aktualności » Przystąpiliśmy do grupy BNI Carbon w Katowicach

Przenosimy DG COLD Sp. z o.o. na kolejny poziom rozwoju biznesowego

Rok 2020 to dla nas zdecydowanie rok olbrzymich zmian zawodowych, ponieważ zdecydowaliśmy się – w dobie kryzysu spowodowanego koronawirusem – przenieść naszą spółkę na głębsze wody biznesowe. Tym samym przystąpiliśmy do prężnie rozwijającej się grupy BNI Carbon, która zrzesza kilkadziesiąt firm działających na terenie województwa śląskiego. Grupa BNI Carbon charakteryzuje się również bardzo dobrze rozwiniętym PowerTeam’em budowlanym, co mamy nadzieję, poskutkuje nawiązaniem licznych relacji biznesowych. Mamy nadzieję, że ta aktywność przyczyni się do szybkiego rozwoju naszej Spółki. Życzymy sobie bowiem, żeby ten trudny czas gospodarczy okazał się dla nas dobrym okresem do rozwoju – ot pozytywny akcent w gąszczu biznesowych zawirowań przedsiębiorstw w całej Polsce z I i II kwartału 2020 roku.

A czym jest dokładniej BNI? Zacznijmy od nazwy. BNI, inaczej Business Network International – to nic innego jak potężny, działający na całym świecie „klub” przedsiębiorców, na co dzień wspierających się na płaszczyźnie biznesowej. Jego główną domeną jest tzw. Givers Gain, czyli rozwój poprzez wspieranie biznesu pozostałych członków danej grupy, do której się przynależy, lecz nie tylko. Myślą przewodnią BNI jest rozwijanie biznesu poprzez nawiązywanie bliskich relacji biznesowych oraz rekomendowanie przedsiębiorców innym przedsiębiorcom.


Co daje członkostwo w BNI? Na czym polega członkostwo w BNI?Co dalej? Dynamiczny rozwój

Mamy nadzieję, że przystąpienie do BNI Carbon jeszcze bardziej napędzi już i tak dynamiczny rozwój naszej Spółki. Po pierwszych spotkaniach jesteśmy pełni optymizmu i z niecierpliwością oczekujemy kolejnych spotkań pełnych pozytywnej energii, rozmów z doświadczonymi przedsiębiorcami oraz pełnych luźnych i mniej formalnych relacji.

Chcesz być z nami na bieżąco? Przeczytaj więcej na naszym fanpage

https://www.facebook.com/BNICarbon/posts/3143158502395517

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Powiązane Wpisy