Montaż i serwis klimatyzacji w Orzeszu

Montaż klimatyzacji na terenie Orzesza i okolic

Każdego roku klimat w Polsce ulega zmianom. W ostatnich latach wyraźny jest trend wzrostu w obszarze średniej dziennej temperatury. Średnia temperatura jest już podobna do tej, którą notuje się na północy Włoch, co jeszcze kilkanaście lat temu było nie do pomyślenia. Wraz z podwyższeniem średniej temperatury coraz częściej pracujemy przy komputerach w domowych biurach, w firmach czy wielkich open-space’ach, gdzie do wystarczającego komfortu pracy jest konieczne posiadanie sprawnej klimatyzacji.

Montaż klimatyzacji Orzesze

Zajmujemy się montażem klimatyzacji w mieście Orzesze – we wszystkich jego dzielnicach i sołectwach. Jesteśmy mobilni, dzięki czemu region tego miasta nie ma dla nas znaczenia – najważniejsze jest dostarczenie rozwiązania w zakresie montażu klimatyzacji w domu lub w biurze. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w zakresie montażu klimatyzacji, rekuperacji, pomp ciepła oraz fotowoltaiki. Podczas prac montażowych stawiamy na dbałość o szczegóły, dzięki czemu nasze montaże charakteryzuje estetyczne wykonanie. Naszych klientów zachęcamy do bezpłatnej konsultacji i pozyskania bezpłatnej wyceny montażu klimatyzacji w pożądanym miejscu.

W ramach świadczonych usług jesteśmy w stanie Ci zagwarantować:

  • zachowanie najwyższych standardów obsług,
  • indywidualne podejście do Twoich potrzeb,
  • atrakcyjną cenę zakupu urządzenia i jego montażu
  • montaż, serwis i czyszczenie klimatyzacji w Orzeszu i na terenie całego Śląska,
  • wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy,
  • profesjonalne doradztwo techniczne i zakupowe.
  • obsługę posprzedażową

Serwis i czyszczenie klimatyzacji w Orzeszu

Dodatkowo zajmujemy się także serwisem klimatyzacji w Orzeszu. Zajmujemy się serwisem technicznym wynikającym z okresowych przeglądów, jak i naprawą występujących awarii. Ponadto świadczymy usługę czyszczenia klimatyzacji domowych i biurowych. Usuwamy grzyb oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia powstające w wyniku codziennej, rutynowej eksploatacji urządzeń klimatyzujących.

Interesuje Cię montaż klimatyzacji?

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Dzielnice Orzesza, w których świadczymy usługi to Jaśkowice i Centrum. Nasze usługi dostarczamy na terenie wszystkich sołectw: Gardawice, Królówka, Mościska, Woszczyce, Zawada, Zawiść, Zazdrość, Zgoń

Montaż klimatyzacji na terenie województwa Śląskiego

Montaż i serwis klimatyzacji prowadzimy głównie na terenie województwa Śląskiego. Nasza firma ma swoją siedzibę w Kryrach a rozwiązania montażowe zarówno w obszarze klimatyzacji, jak i rekuperacji świadczymy głównie w okolicznych miastach regionu.

Opinie naszych klientów

Sebastian Litwa
Sebastian Litwa
2024-01-16
DG COLD nie znam lepszej firmy która montuje klimę rekuperacje i wogole wszystko co z tym związane pisze ten komentaż po ponad 2 latach użytkowania i szkoda tylko że serwis jest tylko raz w roku bo chłopaki tylko wtedy przyjeżdżają na kawę awaria nie wiem co to za słowo u mnie jeszcze nie byli z żadnymi usterkami bo ich nie było cena i jakość gona pochwały naprawdę polecam
Marcin Staroń
Marcin Staroń
2023-12-22
Bardzo fachowa usługa oraz doradztwo za rozsądne pieniądze. Świetny kontakt z Panem Darkiem oraz zespołem Pracowników. Po ustaleniu szczegółów, ekipa zamontowała klimatyzator kanałowy zgodnie z ustaleniami. Wysoka jakość i estetyka oraz terminowość wykonanej pracy zasługuje na pochwałę. Firma godna polecenia.
Lukasz Warzecha
Lukasz Warzecha
2023-11-22
Świetny kontakt z Darkiem. Pomógł i doradził w wyborze klimatyzatora. Montaż odbył się w umówiony dzień i przebiegł bardzo sprawnie a po skończonej pracy panowie zostawili nienaganny porządek:)
Michalina N
Michalina N
2023-10-25
Świetna dorada, fachowa realizacja , punktualność, czystość przy i po pracy , bardzo uprzejmi panowie! Na wiele pytań dostałam bardzo konkretne odpowiedzi za co dziękuję! A no i sprzęt konkret nie żaden szmelc
Kaz
Kaz
2023-10-01
Bardzo profesjonalne podejście. Polecam.
Grzegorz Panasiuk
Grzegorz Panasiuk
2023-09-19
Bardzo dobry kontakt, i doradztwo instalacja przebiegła pomyślnie,fachowość każdym calu no i jeszcze porządek po wykonanej robocie tak czymac.Smialo polecam.
Urszula Kloc
Urszula Kloc
2023-09-07
Polecam.
Anna Kula
Anna Kula
2023-08-26
DG Cold wykonał w 2022r w mojej firmie instalację klimatyzatorów do ogrzewania biur. Świetne doradztwo! Instalatorzy uprzejmi i profesjonalni. Bardzo dobry kontakt również po instalacji, zawsze otrzymałam odpowiedzi na czasem "mało sensowne" pytanie 😉. Polecam!
Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji