Montaż i serwis klimatyzacji w Orzeszu

Montaż klimatyzacji na terenie Orzesza i okolic

Każdego roku klimat w Polsce ulega zmianom. W ostatnich latach wyraźny jest trend wzrostu w obszarze średniej dziennej temperatury. Średnia temperatura jest już podobna do tej, którą notuje się na północy Włoch, co jeszcze kilkanaście lat temu było nie do pomyślenia. Wraz z podwyższeniem średniej temperatury coraz częściej pracujemy przy komputerach w domowych biurach, w firmach czy wielkich open-space’ach, gdzie do wystarczającego komfortu pracy jest konieczne posiadanie sprawnej klimatyzacji.

Montaż klimatyzacji Orzesze

Zajmujemy się montażem klimatyzacji w mieście Orzesze – we wszystkich jego dzielnicach i sołectwach. Jesteśmy mobilni, dzięki czemu region tego miasta nie ma dla nas znaczenia – najważniejsze jest dostarczenie rozwiązania w zakresie montażu klimatyzacji w domu lub w biurze. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w zakresie montażu klimatyzacji, rekuperacji, pomp ciepła oraz fotowoltaiki. Podczas prac montażowych stawiamy na dbałość o szczegóły, dzięki czemu nasze montaże charakteryzuje estetyczne wykonanie. Naszych klientów zachęcamy do bezpłatnej konsultacji i pozyskania bezpłatnej wyceny montażu klimatyzacji w pożądanym miejscu.

W ramach świadczonych usług jesteśmy w stanie Ci zagwarantować:

  • zachowanie najwyższych standardów obsług,
  • indywidualne podejście do Twoich potrzeb,
  • atrakcyjną cenę zakupu urządzenia i jego montażu
  • montaż, serwis i czyszczenie klimatyzacji w Orzeszu i na terenie całego Śląska,
  • wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy,
  • profesjonalne doradztwo techniczne i zakupowe.
  • obsługę posprzedażową

Serwis i czyszczenie klimatyzacji w Orzeszu

Dodatkowo zajmujemy się także serwisem klimatyzacji w Orzeszu. Zajmujemy się serwisem technicznym wynikającym z okresowych przeglądów, jak i naprawą występujących awarii. Ponadto świadczymy usługę czyszczenia klimatyzacji domowych i biurowych. Usuwamy grzyb oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia powstające w wyniku codziennej, rutynowej eksploatacji urządzeń klimatyzujących.

Interesuje Cię montaż klimatyzacji?

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Dzielnice Orzesza, w których świadczymy usługi to Jaśkowice i Centrum. Nasze usługi dostarczamy na terenie wszystkich sołectw: Gardawice, Królówka, Mościska, Woszczyce, Zawada, Zawiść, Zazdrość, Zgoń

Montaż klimatyzacji na terenie województwa Śląskiego

Montaż i serwis klimatyzacji prowadzimy głównie na terenie województwa Śląskiego. Nasza firma ma swoją siedzibę w Kryrach a rozwiązania montażowe zarówno w obszarze klimatyzacji, jak i rekuperacji świadczymy głównie w okolicznych miastach regionu.

Opinie naszych klientów

Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji
Grzegorz Napolski
Grzegorz Napolski
2023-07-31
Profesjonalne podejście, odpowiednie doradztwo i elastyczność w działaniu. To cechy które stawiają firmę DG Cold zdecydowanie wyżej względem innych wykonawców. Firma godna polecenia.
Ireneusz Król
Ireneusz Król
2023-06-28
Polecam wszystkim którzy chcą szybkiej i profesjonalnej usługi, pan Darek jest Ok.
Magdalena S.
Magdalena S.
2023-06-27
Panowie bardzo sprawnie i dokładnie wykonali przegląd klimatyzacji. Pozostawili po sobie porządek. Klimatyzacja działa jak nowa. Polecam
Pawel Gruszka
Pawel Gruszka
2023-04-17
Szybki i czysty montaż firma godna polecenia
Arkadiusz Gruszka
Arkadiusz Gruszka
2023-04-02
Bardzo profesjonalna obsługa, klimatyzator Haiera pracuje cichutko, super doradztwo, ekipa monterska sprawnie zamontowała urządzenie, szybki termin montażu i w rozsądnych pieniądzach. Polecam.
Dominika Rojecka
Dominika Rojecka
2023-03-30
Bardzo dobra firma. 100% zadowolenia.
Kinga Sz
Kinga Sz
2023-03-13
Świetna firma 👍
Danuta Walko
Danuta Walko
2022-09-19
SUPER ekipa!!! Profesjonalne wykonanie, fachowe doradztwo, konkurencyjna cena i przemiła atmosfera!! Polecam
Rafal Gibaszek
Rafal Gibaszek
2022-09-17
Firma w 100% godna polecenia.