Montaż i serwis klimatyzacji w Rybniku

Montaż oraz Serwis klimatyzacji na terenie Rybnika i okolic

Zamontowanie klimatyzacji to jedno z najlepszych rozwiązań, aby zapewnić sobie optymalne warunki do pracy. Świeże powietrze oraz utrzymanie idealnej temperatury w pomieszczeniu ma także znaczenie dla zdrowia, szczególnie w okresie letnim. Nasza firma oferuje profesjonalny montaż klimatyzacji w Rybniku, zarówno w przestrzeni domowej, jak i mieszkalnej. Oferujemy dostęp do najwyższej klasy urządzeń, które gwarantują wydajne działanie nawet przy intensywnej eksploatacji.

Klimatyzacja w twoim domu – Rybnik

Jako firma, która od wielu lat dostarcza innowacyjnych rozwiązań wentylacji pomieszczeń, świadczymy kompleksowy zakres usług. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Dzięki temu możemy Ci zaproponować klimatyzację z montażem w Rybniku, a także na terenie całego województwa śląskiego. Na zakres naszych usług składa się także dystrybucja urządzeń od najlepszych producentów, a także pomoc w wyborze modelu i zaprojektowaniu systemu klimatyzacji. Z podjętej współpracy z nasza firmą wynikają niezaprzeczalne korzyści, takie jak:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • elastyczne dopasowanie oferty do potrzeb,
  • dostęp do najnowocześniejszych urządzeń z jednoczesnym zachowaniem ich atrakcyjnej ceny,
  • fachowe doradztwo zakupowe i techniczne,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych usług jak np. czyszczenie klimatyzacji w Rybniku,
  • wsparcie gwarancyjne i serwisowe na każdym etapie współpracy.
 

Montujemy klimatyzacje uznanych producentów takich jak Haier, Vivax, Sinclair, Daikin czy Gree. Stawiamy na jakość wykonywanej usługi. Do wykończenia naszych prac po montażu używamy materiałów najwyższej jakości co bezpośrednio przekłada się na estetykę wykonanej usługi. Stawiamy na tworzenie długofalowych relacji z każdym klientem, dlatego po montażu klimatyzacji zapewniamy dalsze wsparcie ze strony naszych pracowników. Przeprowadzamy renowację starych urządzeń oraz świadczymy usługi serwisowe poprzedzone dokładną diagnostyką systemu.

Montaż i czyszczenie klimatyzacji w Rybniku

Z naszych usług mogą korzystać zarówno odbiorcy, którzy zakupili u nas urządzenie, jak i klienci zewnętrzni. Prowadzimy serwis klimatyzacji w Rybniku, oferując naprawę oraz modernizację systemu. Ponadto świadczymy także usługi z zakresu wymiany i czyszczenia klimatyzacji przy użyciu skutecznych, nieinwazyjnych metod.

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Montujemy klimatyzacje oraz przeprowadzamy ich serwis na wszystkich osiedlach Rybnika. Osiedla: Chwałowice, Gotartowice, Niedobczyce, Rybnik-Stodoły, Rybnik-Miłowice, Rybnik-Zamysłów, Rybnik-Paruszowiec, Rybnik-Boguszowice Osiedle, Rybnik-Boguszowice Stare, Rybnik-Popielów, Rybnik-Zamysłów-Popielów.

Oraz świadczymy nasze usługi w okolicznych miejscowościach: Wodzisław Śląski, Pszów, Czerwionka-Leszczyny, Łaziska Górne, Rydułtowy, Radlin.

Montaż klimatyzacji na terenie województwa Śląskiego

Montaż i serwis klimatyzacji prowadzimy głównie na terenie województwa Śląskiego. Nasza firma ma swoją siedzibę w Kryrach a rozwiązania montażowe zarówno w obszarze klimatyzacji, jak i rekuperacji świadczymy głównie w okolicznych miastach regionu.

Opinie naszych klientów

Sebastian Litwa
Sebastian Litwa
2024-01-16
DG COLD nie znam lepszej firmy która montuje klimę rekuperacje i wogole wszystko co z tym związane pisze ten komentaż po ponad 2 latach użytkowania i szkoda tylko że serwis jest tylko raz w roku bo chłopaki tylko wtedy przyjeżdżają na kawę awaria nie wiem co to za słowo u mnie jeszcze nie byli z żadnymi usterkami bo ich nie było cena i jakość gona pochwały naprawdę polecam
Marcin Staroń
Marcin Staroń
2023-12-22
Bardzo fachowa usługa oraz doradztwo za rozsądne pieniądze. Świetny kontakt z Panem Darkiem oraz zespołem Pracowników. Po ustaleniu szczegółów, ekipa zamontowała klimatyzator kanałowy zgodnie z ustaleniami. Wysoka jakość i estetyka oraz terminowość wykonanej pracy zasługuje na pochwałę. Firma godna polecenia.
Lukasz Warzecha
Lukasz Warzecha
2023-11-22
Świetny kontakt z Darkiem. Pomógł i doradził w wyborze klimatyzatora. Montaż odbył się w umówiony dzień i przebiegł bardzo sprawnie a po skończonej pracy panowie zostawili nienaganny porządek:)
Michalina N
Michalina N
2023-10-25
Świetna dorada, fachowa realizacja , punktualność, czystość przy i po pracy , bardzo uprzejmi panowie! Na wiele pytań dostałam bardzo konkretne odpowiedzi za co dziękuję! A no i sprzęt konkret nie żaden szmelc
Kaz
Kaz
2023-10-01
Bardzo profesjonalne podejście. Polecam.
Grzegorz Panasiuk
Grzegorz Panasiuk
2023-09-19
Bardzo dobry kontakt, i doradztwo instalacja przebiegła pomyślnie,fachowość każdym calu no i jeszcze porządek po wykonanej robocie tak czymac.Smialo polecam.
Urszula Kloc
Urszula Kloc
2023-09-07
Polecam.
Anna Kula
Anna Kula
2023-08-26
DG Cold wykonał w 2022r w mojej firmie instalację klimatyzatorów do ogrzewania biur. Świetne doradztwo! Instalatorzy uprzejmi i profesjonalni. Bardzo dobry kontakt również po instalacji, zawsze otrzymałam odpowiedzi na czasem "mało sensowne" pytanie 😉. Polecam!
Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji