Montaż i serwis klimatyzacji w Rybniku

Montaż oraz Serwis klimatyzacji na terenie Rybnika i okolic

Zamontowanie klimatyzacji to jedno z najlepszych rozwiązań, aby zapewnić sobie optymalne warunki do pracy. Świeże powietrze oraz utrzymanie idealnej temperatury w pomieszczeniu ma także znaczenie dla zdrowia, szczególnie w okresie letnim. Nasza firma oferuje profesjonalny montaż klimatyzacji w Rybniku, zarówno w przestrzeni domowej, jak i mieszkalnej. Oferujemy dostęp do najwyższej klasy urządzeń, które gwarantują wydajne działanie nawet przy intensywnej eksploatacji.

Klimatyzacja w twoim domu – Rybnik

Jako firma, która od wielu lat dostarcza innowacyjnych rozwiązań wentylacji pomieszczeń, świadczymy kompleksowy zakres usług. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Dzięki temu możemy Ci zaproponować klimatyzację z montażem w Rybniku, a także na terenie całego województwa śląskiego. Na zakres naszych usług składa się także dystrybucja urządzeń od najlepszych producentów, a także pomoc w wyborze modelu i zaprojektowaniu systemu klimatyzacji. Z podjętej współpracy z nasza firmą wynikają niezaprzeczalne korzyści, takie jak:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • elastyczne dopasowanie oferty do potrzeb,
  • dostęp do najnowocześniejszych urządzeń z jednoczesnym zachowaniem ich atrakcyjnej ceny,
  • fachowe doradztwo zakupowe i techniczne,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych usług jak np. czyszczenie klimatyzacji w Rybniku,
  • wsparcie gwarancyjne i serwisowe na każdym etapie współpracy.
 

Montujemy klimatyzacje uznanych producentów takich jak Haier, Vivax, Sinclair, Daikin czy Gree. Stawiamy na jakość wykonywanej usługi. Do wykończenia naszych prac po montażu używamy materiałów najwyższej jakości co bezpośrednio przekłada się na estetykę wykonanej usługi. Stawiamy na tworzenie długofalowych relacji z każdym klientem, dlatego po montażu klimatyzacji zapewniamy dalsze wsparcie ze strony naszych pracowników. Przeprowadzamy renowację starych urządzeń oraz świadczymy usługi serwisowe poprzedzone dokładną diagnostyką systemu.

Montaż i czyszczenie klimatyzacji w Rybniku

Z naszych usług mogą korzystać zarówno odbiorcy, którzy zakupili u nas urządzenie, jak i klienci zewnętrzni. Prowadzimy serwis klimatyzacji w Rybniku, oferując naprawę oraz modernizację systemu. Ponadto świadczymy także usługi z zakresu wymiany i czyszczenia klimatyzacji przy użyciu skutecznych, nieinwazyjnych metod.

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Dzielnice Rybnika, w których świadczymy usługi montażu i serwisu klimatyzacji biurowych i mieszkalnych: Śródmieście, Boguszowice Stare, Boguszowice Osiedle, Chwałowice, Chwałęcice, Golejów, Gotartowice, Grabownia, Kamień, Kłokocin, Ligota, Ligocka Kuźnia, Meksyk, Niedobczyce, Niewiadom, Maroko, Nowiny, Ochojec, Orzepowice,Paruszowiec, Piaski, Popielów, Radziejów, Rybnicka Kuźnia, Rybnik – Północ,Smolna, Stodoły, Wielopole, Zamysłów Zebrzydowice.

Montaż klimatyzacji na terenie województwa Śląskiego

Montaż i serwis klimatyzacji prowadzimy głównie na terenie województwa Śląskiego. Nasza firma ma swoją siedzibę w Kryrach a rozwiązania montażowe zarówno w obszarze klimatyzacji, jak i rekuperacji świadczymy głównie w okolicznych miastach regionu.

Opinie naszych klientów

Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji
Grzegorz Napolski
Grzegorz Napolski
2023-07-31
Profesjonalne podejście, odpowiednie doradztwo i elastyczność w działaniu. To cechy które stawiają firmę DG Cold zdecydowanie wyżej względem innych wykonawców. Firma godna polecenia.
Ireneusz Król
Ireneusz Król
2023-06-28
Polecam wszystkim którzy chcą szybkiej i profesjonalnej usługi, pan Darek jest Ok.
Magdalena S.
Magdalena S.
2023-06-27
Panowie bardzo sprawnie i dokładnie wykonali przegląd klimatyzacji. Pozostawili po sobie porządek. Klimatyzacja działa jak nowa. Polecam
Pawel Gruszka
Pawel Gruszka
2023-04-17
Szybki i czysty montaż firma godna polecenia
Arkadiusz Gruszka
Arkadiusz Gruszka
2023-04-02
Bardzo profesjonalna obsługa, klimatyzator Haiera pracuje cichutko, super doradztwo, ekipa monterska sprawnie zamontowała urządzenie, szybki termin montażu i w rozsądnych pieniądzach. Polecam.
Dominika Rojecka
Dominika Rojecka
2023-03-30
Bardzo dobra firma. 100% zadowolenia.
Kinga Sz
Kinga Sz
2023-03-13
Świetna firma 👍
Danuta Walko
Danuta Walko
2022-09-19
SUPER ekipa!!! Profesjonalne wykonanie, fachowe doradztwo, konkurencyjna cena i przemiła atmosfera!! Polecam
Rafal Gibaszek
Rafal Gibaszek
2022-09-17
Firma w 100% godna polecenia.