Montaż klimatyzacji Tarnowskie Góry

Strona główna » Klimatyzacja Śląsk » Tarnowskie Góry

Świadczymy profesjonalne usługi montażu i serwisu klimatyzacji w Tarnowskich Górach i okolicznych miejscowościach. Oferujemy montaż systemów klimatyzacji różnego typu, dzięki czemu nasi Klienci mogą zdecydować się na rozwiązanie, które okaże się jak najkorzystniejsze pod względem ich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Z oferty firmy DG Cold skorzystać mogą klienci indywidualni (montujemy klimatyzację domach jednorodzinnych i mieszkaniach w bloku), jak również firmy (montaż klimatyzacji możliwy jest w obiektach przemysłowych, biurach lub różnego rodzaju obiektach komercyjnych).

 

Proces montażu klimatyzacji w Tarnowskich Górach

Montaż klimatyzacji w Tarnowskich Górach musi być poprzedzony przez wybór przez dokładną ocenę warunków panujących w danym obiekcie oraz oczekiwań jego użytkowników. Na tej podstawie należy wybrać właściwy rodzaj systemu klimatyzacyjnego. W celu zapewnienia jak największej wydajności systemu, nasi specjaliści wybierają miejsce montażu urządzeń (zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych).

Wiedza, umiejętności i doświadczenie naszego zespołu pozwalają nam szybko i sprawnie przeprowadzić montaż urządzeń. Następnym krokiem jest sprawdzenia działania i funkcjonalności klimatyzacji. Po potwierdzeniu sprawności systemu przychodzi czas na poinstruowanie użytkowników serwisu w zakresie prawidłowego użytkowania klimatyzacji.

 

Serwis i ozonowanie klimatyzacji Tarnowskie Góry

Bardzo ważnym elementem utrzymania systemu klimatyzacji jest jej regularne serwisowanie. Serwis klimatyzacji w Tarnowskich Górach jest możliwy dzięki usługom firmy DG Cold. Serwis systemów klimatyzacyjnych jest istotny, ponieważ:

  • pozwala uniknąć poważnych usterek i awarii;
  • zapewnia wysoką wydajność systemu, co pozwala obniżyć rachunki za energię;
  • sprawna klimatyzacja zapewnia czyste powietrze, obniżając stężenie kurzu, zanieczyszczeń i alergenów. 

Zalety instalacji systemu klimatyzacji

Klimatyzacja w Tarnowskich Górach, podobnie jak wszędzie indziej, staje się coraz bardziej cenionym rozwiązaniem. Wynika to z wielu korzyści, które niesie montaż systemu klimatyzacyjnego zarówno w mieszkaniach, jak i biurach czy innych komercyjnych obiektach. Zasadnicza korzyść to oczywiście osiągniecie pełnego komfortu termicznego, niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz.

Poza tym klimatyzacja pozwala także osiągnąć optymalną czystość powietrza i właściwy stopień wilgotności. Wszystko to sprzyja ogólnemu samopoczuciu, produktywności (w przypadku biur i innych miejsc pracy). Szczególnie docenią to osoby borykające się z różnego rodzaju alergiami.

 

Jaką klimatyzację wybrać?

Firma DG Cold oferuje montaż różnego rodzaju systemów klimatyzacyjnych. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb możesz zdecydować się np. na klimatyzację typu split, klimatyzację typu multisplit, klimatyzację kasetonową, przypodłogową lub kanałową.

W wyborze optymalnego systemy klimatyzacyjnego w Tarnowskich Górach pomoże Ci nasz zespół specjalistów. Kontaktując się z nami, otrzymasz profesjonalną pomoc, dzięki której wybierzesz rozwiązanie jak najbardziej korzystne dla swojego domu, biura lub obiektu przemysłowego.

 

Montaż klimatyzacji w Tarnowskich Górach – cena

Montaż klimatyzacji w Tarnowskich Górach oraz serwis urządzeń klimatyzacyjnych zawsze wyceniamy indywidualnie. Koszt zależy od rodzaju systemu klimatyzacyjnego oraz specyfiki obiektu, w którym ma zostać zamontowana klimatyzacja.

W sprawie wyceny zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Obszar działania

Montujemy klimatyzacje oraz przeprowadzamy ich serwis na wszystkich osiedlach w Tarnowskich Górach. Osiedla: Centrum, Bytomskie, Sowice, Niepodległości, Gościnna, Kościuszki, Sienkiewicza, Zborowskiego, Krótka, Chrobrego, Dąbrówka Wielka, Dąbrówka Mała, Gwarek, Stroszek, Łaskotki, Radoszowy, Borynia, Nowe Chechło.

Oraz świadczymy nasze usługi w okolicznych miejscowościach: Pyskowice, Radzionków, Świerklaniec, Ornontowice, Tworóg, Krupski Młyn, Kalety, Miasteczko Śląskie, Ożarowice, Woźniki.

Montaż klimatyzacji na terenie województwa Śląskiego

Montaż i serwis klimatyzacji prowadzimy głównie na terenie województwa Śląskiego. Nasza firma ma swoją siedzibę w Kryrach a rozwiązania montażowe zarówno w obszarze klimatyzacji, jak i rekuperacji świadczymy głównie w okolicznych miastach regionu.

Opinie naszych klientów

Sebastian Litwa
Sebastian Litwa
2024-01-16
DG COLD nie znam lepszej firmy która montuje klimę rekuperacje i wogole wszystko co z tym związane pisze ten komentaż po ponad 2 latach użytkowania i szkoda tylko że serwis jest tylko raz w roku bo chłopaki tylko wtedy przyjeżdżają na kawę awaria nie wiem co to za słowo u mnie jeszcze nie byli z żadnymi usterkami bo ich nie było cena i jakość gona pochwały naprawdę polecam
Marcin Staroń
Marcin Staroń
2023-12-22
Bardzo fachowa usługa oraz doradztwo za rozsądne pieniądze. Świetny kontakt z Panem Darkiem oraz zespołem Pracowników. Po ustaleniu szczegółów, ekipa zamontowała klimatyzator kanałowy zgodnie z ustaleniami. Wysoka jakość i estetyka oraz terminowość wykonanej pracy zasługuje na pochwałę. Firma godna polecenia.
Lukasz Warzecha
Lukasz Warzecha
2023-11-22
Świetny kontakt z Darkiem. Pomógł i doradził w wyborze klimatyzatora. Montaż odbył się w umówiony dzień i przebiegł bardzo sprawnie a po skończonej pracy panowie zostawili nienaganny porządek:)
Michalina N
Michalina N
2023-10-25
Świetna dorada, fachowa realizacja , punktualność, czystość przy i po pracy , bardzo uprzejmi panowie! Na wiele pytań dostałam bardzo konkretne odpowiedzi za co dziękuję! A no i sprzęt konkret nie żaden szmelc
Kaz
Kaz
2023-10-01
Bardzo profesjonalne podejście. Polecam.
Grzegorz Panasiuk
Grzegorz Panasiuk
2023-09-19
Bardzo dobry kontakt, i doradztwo instalacja przebiegła pomyślnie,fachowość każdym calu no i jeszcze porządek po wykonanej robocie tak czymac.Smialo polecam.
Urszula Kloc
Urszula Kloc
2023-09-07
Polecam.
Anna Kula
Anna Kula
2023-08-26
DG Cold wykonał w 2022r w mojej firmie instalację klimatyzatorów do ogrzewania biur. Świetne doradztwo! Instalatorzy uprzejmi i profesjonalni. Bardzo dobry kontakt również po instalacji, zawsze otrzymałam odpowiedzi na czasem "mało sensowne" pytanie 😉. Polecam!
Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji