Montaż i serwis klimatyzacji w Chorzowie

Montaż oraz Serwis klimatyzacji na terenie Chorzowa

Postępujący wzrost odsetka osób pozostających w pracy w warunkach home-office oraz rosnące zapotrzebowanie na pracę biurową niesie za sobą potrzebę stwarzania jak najlepszych warunków do pracy. Jednym z głównych czynników poprawiających jakość pracy biurowej jest temperatura oraz jakoś powietrza, które gwarantują maksymalny komfort pracowników. Oferujemy profesjonalny montaż klimatyzacji w Chorzowie, zarówno w przestrzeni domowej, mieszkalnej i biurowej. W naszym wachlarzu sprzedażowym posiadamy urządzenia najwyższej klasy, które gwarantują wydajne działanie nawet przy intensywnej eksploatacji.

Montaż klimatyzacji w twoim domu – Chorzów

Od lat dostarczamy innowacyjne rozwiązania wentylacji oraz klimatyzacji pomieszczeń, gdzie świadczymy kompleksową usługę doboru urządzenia, jego montażu oraz serwisu. W naszym zespole pracuje wykwalifikowana kadra, dzięki czemu oferujemy najwyższą jakość obsługi na każdym etapie naszej współpracy. Proponujemy Ci klimatyzację z montażem w Chorzowie. Z naszej współpracy wynikają niezaprzeczalne korzyści, takie jak:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • elastyczne dopasowanie oferty do potrzeb,
  • dostęp do najnowocześniejszych urządzeń z jednoczesnym zachowaniem ich atrakcyjnej ceny,
  • fachowe doradztwo zakupowe i techniczne,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych usług jak np. czyszczenie klimatyzacji w Chorzowie,
  • wsparcie gwarancyjne i serwisowe na każdym etapie współpracy.

 

Montujemy klimatyzacje uznanych światowych producentów takich jak Haier, Vivax, Sinclair, Daikin czy Gree. Stawiamy w pierwszej kolejności na jakość i niską awaryjność urządzeń klimatyzujących. Naszym celem jest również estetyka wykonania oraz współpraca z klientem. Cenimy sobie zadowolenie posprzedażowe klienta wobec czego w naszych usługach dostępny jest również serwis klimatyzacji – zarówno w zakresie okresowych przeglądów, jak i ewentualnych uszkodzeń urządzeń lub ich awarii.

Serwis i czyszczenie klimatyzacji w Chorzowie

Z naszych usług mogą korzystać zarówno odbiorcy, którzy zakupili u nas urządzenie, jak i klienci zewnętrzni, którzy do tej pory nie podejmowali z nami współpracy. Prowadzimy serwis klimatyzacji w Chorzowie, oferując naprawę oraz modernizację urządzeń oraz instalacji klimatyzacyjnych. Ponadto świadczymy także usługi z zakresu wymiany i czyszczenia klimatyzacji przy użyciu skutecznych, nieinwazyjnych metod.

Interesuje Cię montaż klimatyzacji?

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Dzielnice oraz osiedla Chorzowa, w których świadczymy usługi montażu i serwisu klimatyzacji biurowych i mieszkalnych: Chorzów-Maciejkowice, Chorzów-Stary, Chorzów-Pniaki, Chorzów-Śródmieście, Chorzów-Klimzowiec, Chorzów-Batory, WPKiW

Montaż klimatyzacji na terenie województwa Śląskiego

Montaż i serwis klimatyzacji prowadzimy głównie na terenie województwa Śląskiego. Nasza firma ma swoją siedzibę w Kryrach a rozwiązania montażowe zarówno w obszarze klimatyzacji, jak i rekuperacji świadczymy głównie w okolicznych miastach regionu.

Opinie naszych klientów

Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji
Grzegorz Napolski
Grzegorz Napolski
2023-07-31
Profesjonalne podejście, odpowiednie doradztwo i elastyczność w działaniu. To cechy które stawiają firmę DG Cold zdecydowanie wyżej względem innych wykonawców. Firma godna polecenia.
Ireneusz Król
Ireneusz Król
2023-06-28
Polecam wszystkim którzy chcą szybkiej i profesjonalnej usługi, pan Darek jest Ok.
Magdalena S.
Magdalena S.
2023-06-27
Panowie bardzo sprawnie i dokładnie wykonali przegląd klimatyzacji. Pozostawili po sobie porządek. Klimatyzacja działa jak nowa. Polecam
Pawel Gruszka
Pawel Gruszka
2023-04-17
Szybki i czysty montaż firma godna polecenia
Arkadiusz Gruszka
Arkadiusz Gruszka
2023-04-02
Bardzo profesjonalna obsługa, klimatyzator Haiera pracuje cichutko, super doradztwo, ekipa monterska sprawnie zamontowała urządzenie, szybki termin montażu i w rozsądnych pieniądzach. Polecam.
Dominika Rojecka
Dominika Rojecka
2023-03-30
Bardzo dobra firma. 100% zadowolenia.
Kinga Sz
Kinga Sz
2023-03-13
Świetna firma 👍
Danuta Walko
Danuta Walko
2022-09-19
SUPER ekipa!!! Profesjonalne wykonanie, fachowe doradztwo, konkurencyjna cena i przemiła atmosfera!! Polecam
Rafal Gibaszek
Rafal Gibaszek
2022-09-17
Firma w 100% godna polecenia.