Montaż i serwis klimatyzacji w Chorzowie

Montaż oraz Serwis klimatyzacji na terenie Chorzowa

Postępujący wzrost odsetka osób pozostających w pracy w warunkach home-office oraz rosnące zapotrzebowanie na pracę biurową niesie za sobą potrzebę stwarzania jak najlepszych warunków do pracy. Jednym z głównych czynników poprawiających jakość pracy biurowej jest temperatura oraz jakoś powietrza, które gwarantują maksymalny komfort pracowników. Oferujemy profesjonalny montaż klimatyzacji w Chorzowie, zarówno w przestrzeni domowej, mieszkalnej i biurowej. W naszym wachlarzu sprzedażowym posiadamy urządzenia najwyższej klasy, które gwarantują wydajne działanie nawet przy intensywnej eksploatacji.

Montaż klimatyzacji w twoim domu – Chorzów

Od lat dostarczamy innowacyjne rozwiązania wentylacji oraz klimatyzacji pomieszczeń, gdzie świadczymy kompleksową usługę doboru urządzenia, jego montażu oraz serwisu. W naszym zespole pracuje wykwalifikowana kadra, dzięki czemu oferujemy najwyższą jakość obsługi na każdym etapie naszej współpracy. Proponujemy Ci klimatyzację z montażem w Chorzowie. Z naszej współpracy wynikają niezaprzeczalne korzyści, takie jak:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • elastyczne dopasowanie oferty do potrzeb,
  • dostęp do najnowocześniejszych urządzeń z jednoczesnym zachowaniem ich atrakcyjnej ceny,
  • fachowe doradztwo zakupowe i techniczne,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych usług jak np. czyszczenie klimatyzacji w Chorzowie,
  • wsparcie gwarancyjne i serwisowe na każdym etapie współpracy.

 

Montujemy klimatyzacje uznanych światowych producentów takich jak Haier, Vivax, Sinclair, Daikin czy Gree. Stawiamy w pierwszej kolejności na jakość i niską awaryjność urządzeń klimatyzujących. Naszym celem jest również estetyka wykonania oraz współpraca z klientem. Cenimy sobie zadowolenie posprzedażowe klienta wobec czego w naszych usługach dostępny jest również serwis klimatyzacji – zarówno w zakresie okresowych przeglądów, jak i ewentualnych uszkodzeń urządzeń lub ich awarii.

Serwis i czyszczenie klimatyzacji w Chorzowie

Z naszych usług mogą korzystać zarówno odbiorcy, którzy zakupili u nas urządzenie, jak i klienci zewnętrzni, którzy do tej pory nie podejmowali z nami współpracy. Prowadzimy serwis klimatyzacji w Chorzowie, oferując naprawę oraz modernizację urządzeń oraz instalacji klimatyzacyjnych. Ponadto świadczymy także usługi z zakresu wymiany i czyszczenia klimatyzacji przy użyciu skutecznych, nieinwazyjnych metod.

Interesuje Cię montaż klimatyzacji?

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Dzielnice oraz osiedla Chorzowa, w których świadczymy usługi montażu i serwisu klimatyzacji biurowych i mieszkalnych: Chorzów-Maciejkowice, Chorzów-Stary, Chorzów-Pniaki, Chorzów-Śródmieście, Chorzów-Klimzowiec, Chorzów-Batory, WPKiW

Montaż klimatyzacji na terenie województwa Śląskiego

Montaż i serwis klimatyzacji prowadzimy głównie na terenie województwa Śląskiego. Nasza firma ma swoją siedzibę w Kryrach a rozwiązania montażowe zarówno w obszarze klimatyzacji, jak i rekuperacji świadczymy głównie w okolicznych miastach regionu.

Opinie naszych klientów

Sebastian Litwa
Sebastian Litwa
2024-01-16
DG COLD nie znam lepszej firmy która montuje klimę rekuperacje i wogole wszystko co z tym związane pisze ten komentaż po ponad 2 latach użytkowania i szkoda tylko że serwis jest tylko raz w roku bo chłopaki tylko wtedy przyjeżdżają na kawę awaria nie wiem co to za słowo u mnie jeszcze nie byli z żadnymi usterkami bo ich nie było cena i jakość gona pochwały naprawdę polecam
Marcin Staroń
Marcin Staroń
2023-12-22
Bardzo fachowa usługa oraz doradztwo za rozsądne pieniądze. Świetny kontakt z Panem Darkiem oraz zespołem Pracowników. Po ustaleniu szczegółów, ekipa zamontowała klimatyzator kanałowy zgodnie z ustaleniami. Wysoka jakość i estetyka oraz terminowość wykonanej pracy zasługuje na pochwałę. Firma godna polecenia.
Lukasz Warzecha
Lukasz Warzecha
2023-11-22
Świetny kontakt z Darkiem. Pomógł i doradził w wyborze klimatyzatora. Montaż odbył się w umówiony dzień i przebiegł bardzo sprawnie a po skończonej pracy panowie zostawili nienaganny porządek:)
Michalina N
Michalina N
2023-10-25
Świetna dorada, fachowa realizacja , punktualność, czystość przy i po pracy , bardzo uprzejmi panowie! Na wiele pytań dostałam bardzo konkretne odpowiedzi za co dziękuję! A no i sprzęt konkret nie żaden szmelc
Kaz
Kaz
2023-10-01
Bardzo profesjonalne podejście. Polecam.
Grzegorz Panasiuk
Grzegorz Panasiuk
2023-09-19
Bardzo dobry kontakt, i doradztwo instalacja przebiegła pomyślnie,fachowość każdym calu no i jeszcze porządek po wykonanej robocie tak czymac.Smialo polecam.
Urszula Kloc
Urszula Kloc
2023-09-07
Polecam.
Anna Kula
Anna Kula
2023-08-26
DG Cold wykonał w 2022r w mojej firmie instalację klimatyzatorów do ogrzewania biur. Świetne doradztwo! Instalatorzy uprzejmi i profesjonalni. Bardzo dobry kontakt również po instalacji, zawsze otrzymałam odpowiedzi na czasem "mało sensowne" pytanie 😉. Polecam!
Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji