Montaż i serwis klimatyzacji w Zabrzu

Montaż klimatyzacji na terenie Zabrza i okolic

Średnia temperatura powietrza w Polsce podnosi się każdego roku. Jest to wyjątkowo odczuwalne zarówno w pomieszczeniach pracowniczych i biurach, jak i w miejscach użyteczności prywatnej – czyli w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, gdzie na co dzień spędzamy najwięcej czasu. Skutkuje to poszukiwaniem rozwiązań w zakresie poprawy komfortu życia. Odpowiednia temperatura powietrza poprawia koncentrację, pozwala zachować organizm w odpowiedniej kondycji. Wysokie temperatury obniżają naszą aktywność, powodują senność. Nie dziwi wobec tego fakt, że ogromną popularnością cieszą się nasze usługi montażu klimatyzacji na terenie Zabrza.

Serwis i montaż klimatyzacji Zabrze – komfortowa temperatura w domu i w biurze

Jesteśmy firmą zajmującą się montażem klimatyzacji w mieście Zabrze i okolicach. Świadczymy usługi na terenie całego miasta, włączają w to wszystkie dzielnice i osiedla miasta Zabrze. Możemy pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w zakresie montażu klimatyzacji wraz z kompletną instalacją. Sięgamy po technologie od renomowanych producentów, stawiamy na materiały wysokiej jakości oraz zapewniamy kompleksowy serwis urządzeń. W montażu używamy urządzeń najlepszych producentów, takich jak na przykład: Haier, Vivax, Sinclair, Daikin czy Gree. Przywiązujemy olbrzymią uwagę do szczegółów oraz estetyki wykończenia, dzięki czemu nasi klienci są zadowoleni z naszych usług, co potwierdzają liczne opinie i referencje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostosowujemy naszą ofertę do ich wymagań oraz możliwości finansowych. Przed podjęciem współpracy zachęcamy do skorzystania z darmowej wyceny i opracowania wstępnego projektu systemu klimatyzacji czy rekuperacji.

W ramach świadczonych usług jesteśmy w stanie Ci zagwarantować:

  • zachowanie najwyższych standardów obsług,
  • indywidualne podejście do Twoich potrzeb,
  • atrakcyjną ofertę cenową,
  • montaż, serwis i czyszczenie klimatyzacji w Zabrzu i na terenie całego Śląska,
  • wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy,
  • profesjonalne doradztwo techniczne i zakupowe.

Serwis klimatyzacji w Zabrzu – czyszczenie i konserwacja urządzeń

Ważnym elementem naszych usług jest czyszczenie klimatyzacji. Warto zaznaczyć, że regularnie serwisowane urządzenia przyczyniają się do jakości powietrza a w efekcie wpływają na zdrowie użytkowników danej powierzchni biurowej czy mieszkalnej. Urządzenia klimatyzujące należy czyścić regularnie ze względu na odkładające się zabrudzenia i bakterie, które mogą negatywnie wpływać na nasze zdrowie.

W parownikach urządzeń klimatyzacyjnych gromadzą się zanieczyszczenia, ale także groźne bakterie, wirusy, a nawet grzyby. Dlatego wymagają one regularnego czyszczenia – zaleca się, aby dezynfekować je przynajmniej 2 razy w roku. Dzięki temu działają ona sprawnie, efektywnie i nie stwarzają zagrożenia dla zdrowia.

Oprócz montażu zajmujemy się również serwisem klimatyzacji w Zabrzu – starannie dezynfekujemy urządzenia, wykorzystując do tego specjalistyczne, atestowane środki czyszczące. Ich działanie polega również na tym, że zapobiegają rozwojowi pleśni. Ponadto diagnozujemy stan klimatyzatorów oraz przeprowadzamy konserwację podstawowej instalacji elektrycznej. Skutecznie naprawiamy sprzęt dowolnej marki oraz świadczymy usługi w zakresie przeglądów okresowych. Usuwamy awarie powstałe w wyniku codziennego użytkowania klimatyzacji, jak i uszkodzenia mechaniczne spowodowane losowymi zdarzeniami dnia codziennego.

Postaw na nasze usługi i zapewnij sobie przyjemną temperaturę w pomieszczeniach!

Obszar działania

Dzielnice Zabrza, w których świadczymy usługi serwisu i montażu klimatyzacji w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych:

Montujemy klimatyzacje oraz przeprowadzamy ich serwis we wszystkich dzielnicach Zabrza: Helenka, Grzybowice, Rokitnica, Mikulczyce, Os. Młodego Górnika, Os. Mikołaja Kopernika, Biskupice, Os. Tadeusza Kotrabińskiego, Maciejów, Centrum Płn., Zandka, Centrum Płd., Zaborze Płn., Zaborze Płd. Guido, Pawłów, Kończyce, Makoszowy.

Montaż klimatyzacji na terenie województwa Śląskiego

Montaż i serwis klimatyzacji prowadzimy głównie na terenie województwa Śląskiego. Nasza firma ma swoją siedzibę w Kryrach a rozwiązania montażowe zarówno w obszarze klimatyzacji, jak i rekuperacji świadczymy głównie w okolicznych miastach regionu.

Opinie naszych klientów

Sebastian Litwa
Sebastian Litwa
2024-01-16
DG COLD nie znam lepszej firmy która montuje klimę rekuperacje i wogole wszystko co z tym związane pisze ten komentaż po ponad 2 latach użytkowania i szkoda tylko że serwis jest tylko raz w roku bo chłopaki tylko wtedy przyjeżdżają na kawę awaria nie wiem co to za słowo u mnie jeszcze nie byli z żadnymi usterkami bo ich nie było cena i jakość gona pochwały naprawdę polecam
Marcin Staroń
Marcin Staroń
2023-12-22
Bardzo fachowa usługa oraz doradztwo za rozsądne pieniądze. Świetny kontakt z Panem Darkiem oraz zespołem Pracowników. Po ustaleniu szczegółów, ekipa zamontowała klimatyzator kanałowy zgodnie z ustaleniami. Wysoka jakość i estetyka oraz terminowość wykonanej pracy zasługuje na pochwałę. Firma godna polecenia.
Lukasz Warzecha
Lukasz Warzecha
2023-11-22
Świetny kontakt z Darkiem. Pomógł i doradził w wyborze klimatyzatora. Montaż odbył się w umówiony dzień i przebiegł bardzo sprawnie a po skończonej pracy panowie zostawili nienaganny porządek:)
Michalina N
Michalina N
2023-10-25
Świetna dorada, fachowa realizacja , punktualność, czystość przy i po pracy , bardzo uprzejmi panowie! Na wiele pytań dostałam bardzo konkretne odpowiedzi za co dziękuję! A no i sprzęt konkret nie żaden szmelc
Kaz
Kaz
2023-10-01
Bardzo profesjonalne podejście. Polecam.
Grzegorz Panasiuk
Grzegorz Panasiuk
2023-09-19
Bardzo dobry kontakt, i doradztwo instalacja przebiegła pomyślnie,fachowość każdym calu no i jeszcze porządek po wykonanej robocie tak czymac.Smialo polecam.
Urszula Kloc
Urszula Kloc
2023-09-07
Polecam.
Anna Kula
Anna Kula
2023-08-26
DG Cold wykonał w 2022r w mojej firmie instalację klimatyzatorów do ogrzewania biur. Świetne doradztwo! Instalatorzy uprzejmi i profesjonalni. Bardzo dobry kontakt również po instalacji, zawsze otrzymałam odpowiedzi na czasem "mało sensowne" pytanie 😉. Polecam!
Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji