Klimatyzacja dla domów i biur

Montaż klimatyzacji w domu i pomieszczeniach biurowych

0
Lat doświadczenia
0 +
Zamontowanych urządzeń
0
Krajów w których montowaliśmy
0 +
Zadowolonych klientów

Montaż klimatyzacji w domu i pomieszczeniach biurowych

Zajmujemy się kompleksową usługą projektowania, montażu oraz serwisu klimatyzacji zarówno w pomieszczeniach biurowych, jak i mieszkalnych. Oferujemy ciche klimatyzatory sprawdzonych i wiodących producentów. W zależności od wymagań, staramy się dobrać klimatyzator tak, aby spełniał państwa oczekiwania pod względem wyglądu, niezbędnego wyposażenia i budżetu. Ważna jest dla nas również estetyka, dlatego w czasie montażu lub serwisu klimatyzacji wykorzystujemy materiały najwyższej jakości.

Serwis klimatyzacji

Klimatyzatory wymagają stałej opieki serwisowej w celu uzyskania jak najlepszych parametrów pracy. Konieczne jest regularne usuwanie bakterii i wirusów z wymienników dla zapewnienia zdrowego użytkowania oraz możliwie jak najdłuższej i bezawaryjnej pracy. Prawidłowe serwisowanie klimatyzacji gwarantuje przede wszystkim gotowość do działania Twojej klimatyzacji w najbardziej upalne dni, czyli wtedy gdy będzie Ci najbardziej potrzebna.

Do dezynfekcji parowników używamy tylko najlepszych środków, które posiadają odpowiedni atest i które nie tylko niszczą bakterie, wirusy, przetrwalniki, grzyby i pleśń ale również zapobiegają ich tworzeniu się. Mamy na uwadze zdrowie i samopoczucie naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wykonany przez nas serwis był rzetelny i efektywny.

W zależności od producenta i eksploatacji urządzenia, przegląd powinno się dokonywać zazwyczaj 2 razy do roku – w okresie wiosennym oraz jesienią. W serwerowniach i miejscach, gdzie klimatyzator narażony jest na bardziej intensywną pracę (kuchnia, salon fryzjerski, itp.) przegląd powinno się wykonywać od 3 do 4 razy w ciągu roku. Koszt jednego profesjonalnego przeglądu to od 150-250 zł netto.

Co zawiera usługa montażu klimatyzacji?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Instalacja

Poprowadzenie instalacji chłodniczej – do 3 mb. przez jedną przegrodę ścienną ( nie dotyczy żelbetonu)

Odprowadzenie skroplin

Grawitacyjne odprowadzenie skroplin – do 4 mb przez jedną przegrodę ścienną (nie dotyczy żelbetonu)

Podłączenie urządzenia

Podłączenie urządzenia do instalacji elektrycznej – do 4 mb przez jedną przegrodę ścienną ( nie dotyczy żelbetonu

Sprawdzenie

Sprawdzenie układu chłodniczego

Uruchomienie

Uruchomienie klimatyzacji i sprawdzenie poprawności działania

Szkolenie

Przeszkolenie z obsługi klimatyzacji

Oczyszczanie wszystkich rodzajów filtrów
Konserwacja podstawowej instalacji elektrycznej

Co może zawierać serwis klimatyzacji?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Opinie naszych klientów

Danuta Walko
Danuta Walko
2022-09-19
SUPER ekipa!!! Profesjonalne wykonanie, fachowe doradztwo, konkurencyjna cena i przemiła atmosfera!! Polecam
Rafal Gibaszek
Rafal Gibaszek
2022-09-17
Firma w 100% godna polecenia.
Łukasz Baron
Łukasz Baron
2022-08-28
Bardzo profesjonalna obsługa, klimatyzator Haiera pracuje cichutko, super doradztwo, ekipa monterska sprawnie zamontowała urządzenie, szybki termin montażu i w rozsądnych pieniądzach, polecam
Agnieszka Ficek
Agnieszka Ficek
2022-07-22
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Dariusz w szczycie sezonu przeprowadził montaż klimatyzatora w kilka dni od momentu otrzymania wyceny instalacji. Fachowe doradztwo, wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami. Ceny bardzo konkurencyjne. Szczerze polecam.
Adam Dworok
Adam Dworok
2022-07-19
Eva Kliś
Eva Kliś
2022-07-05
Bardzo sprawna i profesjonalna obsługa. Mili Panowie szybko poradzili sobie z montażem klimatyzacji. Działa bez zarzutów.😊
Kasia Panic
Kasia Panic
2022-07-01
Potrzebowałam serwisu starszego urządzenia. Pan Darek przyjechał już następnego dnia. Wszystko dokładnie sprawdził, odpowiedział na pytania. Wszystko poszło sprawnie i bez naciągania, polecam!
Szymon Nawrat
Szymon Nawrat
2022-06-29
Profesjonalne doradztwo i szybkie wykonanie
darek7019
darek7019
2022-06-28
Profesjonalna firma z dobrym podejściem do klienta.
Marta Drozdz
Marta Drozdz
2022-06-16

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.