Aktualności

Nowości z życia naszej firmy oraz ze świata klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła.

Aktualności

Klimatyzacja z funkcją grzania na zimę – dlaczego to się opłaca?

Klimatyzacja w Polsce do tej pory kojarzyła się przede wszystkim z udogodnieniem podnoszącym komfort przebywania w obiektach w upalne dni lata. Dzisiaj, między innymi ze względu na coraz cieplejsze zimy i zwrot ku nowym rozwiązaniom grzewczym, coraz częściej sprawdza się jako ogrzewanie, także zimą. Poznaj korzyści płynące z tego rozwiązania.

Czytaj więcej

Jak sprawdzić szczelność klimatyzacji?

Aby nasza domowa lub biurowa klimatyzacja działała w pełni wydajnie i była bezpieczna dla użytkowników, musi być szczelna. Jakakolwiek usterka, wyciek czy też korozja – powodują spadek efektywności chłodzenia i ogrzewania. Dzieje się tak w szczególności po miesiącach nieużywania klimatyzacji. Dlatego przed wiosennym rozruchem warto sprawdzić, czy układ jest w pełni sprawny.

Czytaj więcej

Klimatyzacja a rachunki za prąd

Decydując się na montaż klimatyzacji w domu zastanawiamy się, ile będzie to kosztować i jak wzrosną nasze rachunki za energię elektryczną. Odpowiedź na pytanie o rachunki za prąd nie jest jednoznaczna, bo ich wysokość zależy od tego, na jaki model klimatyzatorów zdecydujemy się i jak będziemy użytkować klimatyzację.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Masz pytania dotyczące inwestycji któą prowadzisz? Napisz do nas, znajdziemy wspólną drogę do współpracy.

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.