Montaż klimatyzacji Racibórz

Serwis i montaż klimatyzacji Racibórz

Szukasz firmy świadczącej usługi montażu i serwisu klimatyzacji w Raciborzu? Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy DG Cold. Montujemy systemy klimatyzacyjne różnego typu, a także świadczymy usługi serwisowania i ozonowania klimatyzacji. Oferta DG Cold przeznaczona jest dla Klientów indywidualnych oraz firm – montujemy klimatyzację w domach jednorodzinnych, mieszkaniach w blokach, biurowcach, sklepach czy obiektach przemysłowych.

 

Montaż klimatyzacji w Raciborzu

Montaż klimatyzacji w Raciborzu zawsze poprzedzamy dokładną oceną warunków panujących w budynku lub lokalu, a także poznaniem oczekiwań naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów pozwalają im zaproponować najbardziej korzystne rozwiązanie – oferujemy montaż różnego rodzaju systemów klimatyzacyjnych, np. klimatyzacji typu split, multisplit, kasetonowych, przypodłogowych i kanałowych.

Po szybkim i sprawnym montażu klimatyzacji w Raciborzu przechodzimy do sprawdzenia działania jego funkcji.

 

Prawidłowa eksploatacja klimatyzacji

Montaż klimatyzacji w Raciborzu nie kończy się na sprawdzeniu jego działania przez naszych specjalistów. Kolejnym etapem jest przeszkolenie użytkowników systemów z prawidłowej eksploatacji klimatyzacji. W ten sposób nasi Klienci zapoznają się ze specyfiką wybranego systemu, dzięki czemu mogą użytkować go w sposób właściwy, wykorzystując jego potencjał i oszczędzając energię elektryczną.

 

Profesjonalny serwis klimatyzacji w Raciborzu

Ważnym elementem sprawnego działania systemu jest serwis klimatyzacji w Raciborzu. Regularne przeglądy pozwalają zapobiegać poważniejszym awariom. Są ważne także w kontekście codziennego użytkowania klimatyzacji oraz oszczędności – dzięki regularnemu serwisowi klimatyzacji w Raciborzu system będzie osiągać optymalną wydajność przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii elektrycznej.

Ozonowanie klimatyzacji w Raciborzu polega na dokładnym oczyszczeniu wszystkich elementów systemu, dzięki czemu pozbywamy się grzybów i innych zanieczyszczeń. W efekcie tego klimatyzacja zapewnia czyste powietrze, co jest ważne dla naszego zdrowia, a szczególnie dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergie.

 

Zalety posiadania klimatyzacji

Klimatyzacja w Raciborzu to coraz popularniejsze rozwiązanie wśród użytkowników indywidualnych, a w przypadku obiektów komercyjnych i biurowców jest w zasadzie podstawowym standardem. Klimatyzacja to przede wszystkim komfort termiczny, który można uzyskać niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz.

Klimatyzacja zapewnia także czyste powietrze, pozbawione grzybów, kurzu, zanieczyszczeń i innych alergenów. Wszystko to sprowadza się do lepszego samopoczucia, większej produktywności w pracy i ogólnie wywiera pozytywny wpływ na nasze zdrowie.

 

Klimatyzacja Racibórz – cennik

Montaż i serwis klimatyzacji w Raciborzu zawsze wyceniamy indywidualnie. Cena usługi zależy od różnych czynników, m.in. rodzaju systemu klimatyzacyjnego, stopnia jego rozbudowania czy indywidualnych cech lokalu lub budynku, w którym ma on zostać zamontowany. W celu poznania wyceny zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Obszar działania

Montujemy klimatyzacje oraz przeprowadzamy ich serwis na wszystkich osiedlach Raciborza. Osiedla: Centrum, Nowe Miasto, Błotnica, Brzezie, Budowlanych, Bytków, Chebzie, Drabinie, Gołkowice, Golejów, Gosławice, Hajduki Wielkie, Kuźnia Raciborska, Miechowice, Niedobczyce, Radoszowy, Ryczów, Siedliska, Sudół, Zalesie.

Oraz świadczymy nasze usługi w okolicznych miejscowościach: Krzanowice, Pietrowice Wielkie, Pietrowice Małe, Krzyżanowice, Rudnik, Nędza, Krasiejów, Chałupki, Krzanowickie, Pogórze.

Montaż klimatyzacji na terenie województwa Śląskiego

Montaż i serwis klimatyzacji prowadzimy głównie na terenie województwa Śląskiego. Nasza firma ma swoją siedzibę w Kryrach a rozwiązania montażowe zarówno w obszarze klimatyzacji, jak i rekuperacji świadczymy głównie w okolicznych miastach regionu.

Opinie naszych klientów

Sebastian Litwa
Sebastian Litwa
2024-01-16
DG COLD nie znam lepszej firmy która montuje klimę rekuperacje i wogole wszystko co z tym związane pisze ten komentaż po ponad 2 latach użytkowania i szkoda tylko że serwis jest tylko raz w roku bo chłopaki tylko wtedy przyjeżdżają na kawę awaria nie wiem co to za słowo u mnie jeszcze nie byli z żadnymi usterkami bo ich nie było cena i jakość gona pochwały naprawdę polecam
Marcin Staroń
Marcin Staroń
2023-12-22
Bardzo fachowa usługa oraz doradztwo za rozsądne pieniądze. Świetny kontakt z Panem Darkiem oraz zespołem Pracowników. Po ustaleniu szczegółów, ekipa zamontowała klimatyzator kanałowy zgodnie z ustaleniami. Wysoka jakość i estetyka oraz terminowość wykonanej pracy zasługuje na pochwałę. Firma godna polecenia.
Lukasz Warzecha
Lukasz Warzecha
2023-11-22
Świetny kontakt z Darkiem. Pomógł i doradził w wyborze klimatyzatora. Montaż odbył się w umówiony dzień i przebiegł bardzo sprawnie a po skończonej pracy panowie zostawili nienaganny porządek:)
Michalina N
Michalina N
2023-10-25
Świetna dorada, fachowa realizacja , punktualność, czystość przy i po pracy , bardzo uprzejmi panowie! Na wiele pytań dostałam bardzo konkretne odpowiedzi za co dziękuję! A no i sprzęt konkret nie żaden szmelc
Kaz
Kaz
2023-10-01
Bardzo profesjonalne podejście. Polecam.
Grzegorz Panasiuk
Grzegorz Panasiuk
2023-09-19
Bardzo dobry kontakt, i doradztwo instalacja przebiegła pomyślnie,fachowość każdym calu no i jeszcze porządek po wykonanej robocie tak czymac.Smialo polecam.
Urszula Kloc
Urszula Kloc
2023-09-07
Polecam.
Anna Kula
Anna Kula
2023-08-26
DG Cold wykonał w 2022r w mojej firmie instalację klimatyzatorów do ogrzewania biur. Świetne doradztwo! Instalatorzy uprzejmi i profesjonalni. Bardzo dobry kontakt również po instalacji, zawsze otrzymałam odpowiedzi na czasem "mało sensowne" pytanie 😉. Polecam!
Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji