Montaż i serwis klimatyzacji w Żorach

Montaż i serwis klimatyzacji Żory

Jeszcze do niedawna klimatyzacja była montowana jedynie w przestrzeniach biurowych, aby zapewnić pracownikom optymalne warunki pracy. Obecnie jednak na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej inwestorów prywatnych, gdyż klimatyzacja znacząco podnosi komfort korzystania z pomieszczeń. Zalety takiego systemu odczuwalne są przede wszystkim w okresie letnim, jednak nasza firma przez cały rok oferuje montaż klimatyzacji w Żorach. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych, starając się zaproponować jak najkorzystniejsze warunki współpracy.

Klimatyzacja w twoim domu – Żory

Jesteśmy firmą, która świadczy kompleksowy zakres usług. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego oprócz dystrybucji klimatyzacji w Żorach, poszerzyliśmy ofertę także o montaż klimatyzacji oraz serwis urządzeń chłodniczych. Współpracujemy z renomowanymi producentami, dzięki czemu możemy Ci zaproponować dostęp do nowoczesnych i wielofunkcyjnych instalacji. Ponadto pracuje u nas zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są w specjalistami w swoich dziedzinach. To pozwala nam oferować montaż i serwis klimatyzacji w Żorach, z całym kompletem usług dodatkowych.

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • profesjonalne doradztwo,
  • wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy,
  • elastyczne podejście do klienta i jego potrzeb,
  • dobór najlepszych rozwiązań klimatyzacyjnych, które sprawdzą się w określonych warunkach,
  • dostęp do nowoczesnych, ekonomicznych w utrzymaniu urządzeń,
  • atrakcyjne ceny usług i produktów.

W ramach świadczonych usług zajmujemy się także czyszczeniem klimatyzacji w Żorach oraz renowacją starych urządzeń. Ponadto dysponujemy specjalistycznym sprzętem diagnostycznym, dzięki czemu w razie wystąpienia usterki, jesteśmy w stanie ją szybko zlokalizować i usunąć.

Serwis i czyszczenie klimatyzacji w Żorach

Z naszych usług mogą korzystać nie tylko klienci, którzy zakupili u nas urządzenie. Prowadzimy także serwis klimatyzacji dla zewnętrznych odbiorców, oferując im naprawę i modernizację systemu. Ponadto przeprowadzamy okresowe przeglądy i konserwacje urządzeń oraz czyszczenie klimatyzacji w Żorach i na terenie całego województwa śląskiego.

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Dzielnice Żor, w których świadczymy usługi serwisu i montażu klimatyzacji w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych: Zachód, Śródmieście, Kleszczówka, Rowień-Folwarki, Osiny, Kleszczów, Baranowice, Rogoźna, Rój.

Zapewniamy dojazd i wykonanie ozonowania na wszystkich osiedlach w Żorach. Osiedla: Księcia Władysława, Powstańców Śląskich, 700-lecia Żor, Władysława Sikorskiego, Wojciecha Korfantego, Władysława Pawlikowskiego.

Montaż klimatyzacji na terenie województwa Śląskiego

Montaż i serwis klimatyzacji prowadzimy głównie na terenie województwa Śląskiego. Nasza firma ma swoją siedzibę w Kryrach a rozwiązania montażowe zarówno w obszarze klimatyzacji, jak i rekuperacji świadczymy głównie w okolicznych miastach regionu.

Opinie naszych klientów

Sebastian Litwa
Sebastian Litwa
2024-01-16
DG COLD nie znam lepszej firmy która montuje klimę rekuperacje i wogole wszystko co z tym związane pisze ten komentaż po ponad 2 latach użytkowania i szkoda tylko że serwis jest tylko raz w roku bo chłopaki tylko wtedy przyjeżdżają na kawę awaria nie wiem co to za słowo u mnie jeszcze nie byli z żadnymi usterkami bo ich nie było cena i jakość gona pochwały naprawdę polecam
Marcin Staroń
Marcin Staroń
2023-12-22
Bardzo fachowa usługa oraz doradztwo za rozsądne pieniądze. Świetny kontakt z Panem Darkiem oraz zespołem Pracowników. Po ustaleniu szczegółów, ekipa zamontowała klimatyzator kanałowy zgodnie z ustaleniami. Wysoka jakość i estetyka oraz terminowość wykonanej pracy zasługuje na pochwałę. Firma godna polecenia.
Lukasz Warzecha
Lukasz Warzecha
2023-11-22
Świetny kontakt z Darkiem. Pomógł i doradził w wyborze klimatyzatora. Montaż odbył się w umówiony dzień i przebiegł bardzo sprawnie a po skończonej pracy panowie zostawili nienaganny porządek:)
Michalina N
Michalina N
2023-10-25
Świetna dorada, fachowa realizacja , punktualność, czystość przy i po pracy , bardzo uprzejmi panowie! Na wiele pytań dostałam bardzo konkretne odpowiedzi za co dziękuję! A no i sprzęt konkret nie żaden szmelc
Kaz
Kaz
2023-10-01
Bardzo profesjonalne podejście. Polecam.
Grzegorz Panasiuk
Grzegorz Panasiuk
2023-09-19
Bardzo dobry kontakt, i doradztwo instalacja przebiegła pomyślnie,fachowość każdym calu no i jeszcze porządek po wykonanej robocie tak czymac.Smialo polecam.
Urszula Kloc
Urszula Kloc
2023-09-07
Polecam.
Anna Kula
Anna Kula
2023-08-26
DG Cold wykonał w 2022r w mojej firmie instalację klimatyzatorów do ogrzewania biur. Świetne doradztwo! Instalatorzy uprzejmi i profesjonalni. Bardzo dobry kontakt również po instalacji, zawsze otrzymałam odpowiedzi na czasem "mało sensowne" pytanie 😉. Polecam!
Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji