Montaż i serwis klimatyzacji w Żorach

Montaż i serwis klimatyzacji Żory

Jeszcze do niedawna klimatyzacja była montowana jedynie w przestrzeniach biurowych, aby zapewnić pracownikom optymalne warunki pracy. Obecnie jednak na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej inwestorów prywatnych, gdyż klimatyzacja znacząco podnosi komfort korzystania z pomieszczeń. Zalety takiego systemu odczuwalne są przede wszystkim w okresie letnim, jednak nasza firma przez cały rok oferuje montaż klimatyzacji w Żorach. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych, starając się zaproponować jak najkorzystniejsze warunki współpracy.

Klimatyzacja w twoim domu – Żory

Jesteśmy firmą, która świadczy kompleksowy zakres usług. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego oprócz dystrybucji klimatyzacji w Żorach, poszerzyliśmy ofertę także o montaż klimatyzacji oraz serwis urządzeń chłodniczych. Współpracujemy z renomowanymi producentami, dzięki czemu możemy Ci zaproponować dostęp do nowoczesnych i wielofunkcyjnych instalacji. Ponadto pracuje u nas zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są w specjalistami w swoich dziedzinach. To pozwala nam oferować montaż i serwis klimatyzacji w Żorach, z całym kompletem usług dodatkowych.

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • profesjonalne doradztwo,
  • wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy,
  • elastyczne podejście do klienta i jego potrzeb,
  • dobór najlepszych rozwiązań klimatyzacyjnych, które sprawdzą się w określonych warunkach,
  • dostęp do nowoczesnych, ekonomicznych w utrzymaniu urządzeń,
  • atrakcyjne ceny usług i produktów.

W ramach świadczonych usług zajmujemy się także czyszczeniem klimatyzacji w Żorach oraz renowacją starych urządzeń. Ponadto dysponujemy specjalistycznym sprzętem diagnostycznym, dzięki czemu w razie wystąpienia usterki, jesteśmy w stanie ją szybko zlokalizować i usunąć.

Serwis i czyszczenie klimatyzacji w Żorach

Z naszych usług mogą korzystać nie tylko klienci, którzy zakupili u nas urządzenie. Prowadzimy także serwis klimatyzacji dla zewnętrznych odbiorców, oferując im naprawę i modernizację systemu. Ponadto przeprowadzamy okresowe przeglądy i konserwacje urządzeń oraz czyszczenie klimatyzacji w Żorach i na terenie całego województwa śląskiego.

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Dzielnice Żor, w których świadczymy usługi serwisu i montażu klimatyzacji w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych: Zachód, Śródmieście, Kleszczówka, Rowień-Folwarki, Osiny, Kleszczów, Baranowice, Rogoźna, Rój.

Zapewniamy dojazd i wykonanie ozonowania na wszystkich osiedlach w Żorach. Osiedla: Księcia Władysława, Powstańców Śląskich, 700-lecia Żor, Władysława Sikorskiego, Wojciecha Korfantego, Władysława Pawlikowskiego.

Montaż klimatyzacji na terenie województwa Śląskiego

Montaż i serwis klimatyzacji prowadzimy głównie na terenie województwa Śląskiego. Nasza firma ma swoją siedzibę w Kryrach a rozwiązania montażowe zarówno w obszarze klimatyzacji, jak i rekuperacji świadczymy głównie w okolicznych miastach regionu.

Opinie naszych klientów

Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji
Grzegorz Napolski
Grzegorz Napolski
2023-07-31
Profesjonalne podejście, odpowiednie doradztwo i elastyczność w działaniu. To cechy które stawiają firmę DG Cold zdecydowanie wyżej względem innych wykonawców. Firma godna polecenia.
Ireneusz Król
Ireneusz Król
2023-06-28
Polecam wszystkim którzy chcą szybkiej i profesjonalnej usługi, pan Darek jest Ok.
Magdalena S.
Magdalena S.
2023-06-27
Panowie bardzo sprawnie i dokładnie wykonali przegląd klimatyzacji. Pozostawili po sobie porządek. Klimatyzacja działa jak nowa. Polecam
Pawel Gruszka
Pawel Gruszka
2023-04-17
Szybki i czysty montaż firma godna polecenia
Arkadiusz Gruszka
Arkadiusz Gruszka
2023-04-02
Bardzo profesjonalna obsługa, klimatyzator Haiera pracuje cichutko, super doradztwo, ekipa monterska sprawnie zamontowała urządzenie, szybki termin montażu i w rozsądnych pieniądzach. Polecam.
Dominika Rojecka
Dominika Rojecka
2023-03-30
Bardzo dobra firma. 100% zadowolenia.
Kinga Sz
Kinga Sz
2023-03-13
Świetna firma 👍
Danuta Walko
Danuta Walko
2022-09-19
SUPER ekipa!!! Profesjonalne wykonanie, fachowe doradztwo, konkurencyjna cena i przemiła atmosfera!! Polecam
Rafal Gibaszek
Rafal Gibaszek
2022-09-17
Firma w 100% godna polecenia.