Klimatyzacja dla obiektów przemysłowych

Montaż klimatyzacji w wielkopowierzchniowych obiektach handlowych i przemysłowych.

Strona główna » Klimatyzacja dla obiektów przemysłowych
0
Lat doświadczenia
0 +
Zamontowanych urządzeń
0
Krajów w których montowaliśmy
0 +
Zadowolonych klientów

Montaż klimatyzacji w obiektach przemysłowych

Zajmujemy się kompleksową usługą projektowania, montażu oraz serwisu klimatyzacji w pomieszczeniach przemysłowych. Oferujemy ciche urządzenia sprawdzonych i wiodących producentów.

W zależności od wymagań kontrahenta dojeżdżamy do wielu krajów Europy. Oprócz Polski montujemy między innymi w Niemczech, Austrii, Szwajcarii czy Republice Czeskiej.

Ważna jest dla nas estetyka inwestycji, dlatego w czasie montażu lub serwisu klimatyzacji wykorzystujemy materiały najwyższej jakości.

Serwis klimatyzacji

Klimatyzatory wymagają stałej opieki serwisowej w celu uzyskania jak najlepszych parametrów pracy. Konieczne jest regularne usuwanie bakterii i wirusów z wymienników dla zapewnienia zdrowego użytkowania oraz możliwie jak najdłuższej i bezawaryjnej pracy.

Prawidłowe serwisowanie klimatyzacji gwarantuje przede wszystkim gotowość do działania klimatyzacji w obiektach przemysłowych w najbardziej upalne dni, czyli wtedy gdy jest najbardziej potrzebna.

Do dezynfekcji parowników używamy tylko najlepszych środków, które posiadają odpowiedni atest i które nie tylko niszczą bakterie, wirusy, przetrwalniki, grzyby i pleśń ale również zapobiegają ich tworzeniu się. Mamy na uwadze zdrowie i samopoczucie klientów przebywających w pomieszczeniach, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wykonany przez nas serwis był rzetelny i efektywny.

Klimatyzator zewnętrzny w obiektach przemysłowych

Jak w praktyce wygląda realizacja projektu?

Wykonanie instalacji składa się z kilku kroków. Na każdym etapie wspieramy naszych Klientów fachowym doradztwem i wiedzą, proponując rozwiązania optymalne dla ich potrzeb.

Na każdym kroku dokładamy wszelkich starań, aby chłodzenie obiektów przemysłowych przynosiło dużą satysfakcję, a przede wszystkim było źródłem komfortu dla wszystkich osób przebywających w danym obiekcie.

Projektowanie wentylacji / projektowanie rekuperacji

Projektowanie przebiegu połączeń rekuperacyjnych / instalacyjnych

Zakup i montaż

Zakup i montaż wysokiej klasy wybranych podzespołów, lub wykorzystanie elementów powierzonych przez klienta

Sprawdzenie poprawnego montażu, testowanie instalacji

Sprawdzenie poprawności instalacji oraz jej funkcjonowania

Przeglądy i konserwacje instalacji

Wykonujemy przeglądy serwisowe instalacji.

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Diagnozujemy, naprawiamy, dostarczamy i wymieniamy podzespoły urządzeń.

Oferujemy przeglądy gwarancyjnie i serwis urządzeń
Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Co może zawierać serwis klimatyzacji?

Jesteśmy obecni na każdym etapie realizacji usługi. Przed zamówieniem, w trakcie oraz jako wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne.

Strona główna » Klimatyzacja dla obiektów przemysłowych
0
Lat doświadczenia
0 +
zrealizowanych zleceń montażu wentylacji
0
Krajów w których montowaliśmy
0 +
Zadowolonych inwestorów

Montaż instalacji wentylacji i rekuperacji

Montaż odpowiedniej instalacji wentylacji pomieszczeń znacząco wpływa na optymalizację kosztów ogrzewania budynku i komfort pracy.

Zastosowanie central z wymiennikiem ciepła, pozwala na odzysk ciepła z budynku na poziomie nawet 95%, co daje oblrzymie oszczędności kosztów ogrzania budynku. Powietrze które wypływa z budynku ogrzewa wymiennik, który oddaje ciepło do świeżego powietrza, które wpływa do budynku z wyższą temperaturą niż powietrze zewnętrzne.

Brak odpowiedniej wentylacji w pomieszczeniu wpływa także na znaczące pogorszenie stanu budynku.

Opinie naszych klientów

Sebastian Litwa
Sebastian Litwa
2024-01-16
DG COLD nie znam lepszej firmy która montuje klimę rekuperacje i wogole wszystko co z tym związane pisze ten komentaż po ponad 2 latach użytkowania i szkoda tylko że serwis jest tylko raz w roku bo chłopaki tylko wtedy przyjeżdżają na kawę awaria nie wiem co to za słowo u mnie jeszcze nie byli z żadnymi usterkami bo ich nie było cena i jakość gona pochwały naprawdę polecam
Marcin Staroń
Marcin Staroń
2023-12-22
Bardzo fachowa usługa oraz doradztwo za rozsądne pieniądze. Świetny kontakt z Panem Darkiem oraz zespołem Pracowników. Po ustaleniu szczegółów, ekipa zamontowała klimatyzator kanałowy zgodnie z ustaleniami. Wysoka jakość i estetyka oraz terminowość wykonanej pracy zasługuje na pochwałę. Firma godna polecenia.
Lukasz Warzecha
Lukasz Warzecha
2023-11-22
Świetny kontakt z Darkiem. Pomógł i doradził w wyborze klimatyzatora. Montaż odbył się w umówiony dzień i przebiegł bardzo sprawnie a po skończonej pracy panowie zostawili nienaganny porządek:)
Michalina N
Michalina N
2023-10-25
Świetna dorada, fachowa realizacja , punktualność, czystość przy i po pracy , bardzo uprzejmi panowie! Na wiele pytań dostałam bardzo konkretne odpowiedzi za co dziękuję! A no i sprzęt konkret nie żaden szmelc
Kaz
Kaz
2023-10-01
Bardzo profesjonalne podejście. Polecam.
Grzegorz Panasiuk
Grzegorz Panasiuk
2023-09-19
Bardzo dobry kontakt, i doradztwo instalacja przebiegła pomyślnie,fachowość każdym calu no i jeszcze porządek po wykonanej robocie tak czymac.Smialo polecam.
Urszula Kloc
Urszula Kloc
2023-09-07
Polecam.
Anna Kula
Anna Kula
2023-08-26
DG Cold wykonał w 2022r w mojej firmie instalację klimatyzatorów do ogrzewania biur. Świetne doradztwo! Instalatorzy uprzejmi i profesjonalni. Bardzo dobry kontakt również po instalacji, zawsze otrzymałam odpowiedzi na czasem "mało sensowne" pytanie 😉. Polecam!
Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji

Referencje od naszych partnerów