Montaż pomp ciepła

Pompa ciepła jest jednym z najtańszych w eksploatacji źródeł ciepła i nie wymaga uciążliwej obsługi. W DGCold zajmujemy się montażem pomp ciepła oraz serwisem tych urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą montażu pompy ciepła do domu oraz przekonania się, jakie korzyści niesie to rozwiązanie.

Strona główna » Montaż pomp ciepła
0
Lat doświadczenia
0 +
Zamontowanych urządzeń
0 +
Zadowolonych klientów

Jak działają pompy ciepła?

Pompa ciepła ogrzewa budynek i podgrzewa wodę użytkową, jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Może stanowić idealne dopełnienie paneli fotowoltaicznych, ponieważ wówczas jest zasilana energią elektryczną, którą panele mogą jej dostarczyć. Dobrze zaprojektowany system współdziałania paneli i pompy ciepła może sprawić, że Twój budynek będzie praktycznie samowystarczalny.

Pompa ciepła do domu to nowoczesne urządzenie grzewcze, dzięki któremu energia ze środowiska może zostać zamieniona na ciepło dla domu. Pompa ciepła umożliwia pozyskanie ciepła z otoczenia. Wykorzystuje odnawialne źródła energii, nie przyczyniając się przy tym w żaden sposób do degradacji środowiska.

Pompa ciepła to 80 % ciepła z powietrza + 20 % energii elektrycznej = 100 % ciepła do ogrzewania budynku

Dlaczego warto ogrzewać dom pompą ciepła?

Pompa ciepła jest rozwiązaniem bezpiecznym, a także ekologicznym i skutecznym! Zastosowanie tego rozwiązania przyczynia się do rozwoju ekologii i sprzyja środowisku, ponieważ pozwala na korzystanie głównie z zasobów naturalnych.

Pompy ciepła

Co zawiera usługa montażu pompy ciepła?

W ramach usługi montażu i serwisu pompy ciepła do domu zapewniamy pełną opiekę nad działaniem urządzenia, dzięki czemu jego eksploatacja okaże się łatwa, opłacalna i bezproblemowa. W ramach usługi możesz liczyć na:

Doradztwo

Dobór odpowiedniej pompy ciepła, dostosowanej do parametrów i zapotrzebowania cieplnego budynku.

Dostawa i montaż

Dostawa i montaż - Dostarczenie wysokiej klasy podzespołów dostosowanych do potrzeb klienta. Modernizacja kotłowni pod nową instalację.

Serwis pompy ciepła

Monitoring i dobór parametrów pracy urządzenia w pierwszym sezonie grzewczym.

Opinie naszych klientów

Sebastian Litwa
Sebastian Litwa
2024-01-16
DG COLD nie znam lepszej firmy która montuje klimę rekuperacje i wogole wszystko co z tym związane pisze ten komentaż po ponad 2 latach użytkowania i szkoda tylko że serwis jest tylko raz w roku bo chłopaki tylko wtedy przyjeżdżają na kawę awaria nie wiem co to za słowo u mnie jeszcze nie byli z żadnymi usterkami bo ich nie było cena i jakość gona pochwały naprawdę polecam
Marcin Staroń
Marcin Staroń
2023-12-22
Bardzo fachowa usługa oraz doradztwo za rozsądne pieniądze. Świetny kontakt z Panem Darkiem oraz zespołem Pracowników. Po ustaleniu szczegółów, ekipa zamontowała klimatyzator kanałowy zgodnie z ustaleniami. Wysoka jakość i estetyka oraz terminowość wykonanej pracy zasługuje na pochwałę. Firma godna polecenia.
Lukasz Warzecha
Lukasz Warzecha
2023-11-22
Świetny kontakt z Darkiem. Pomógł i doradził w wyborze klimatyzatora. Montaż odbył się w umówiony dzień i przebiegł bardzo sprawnie a po skończonej pracy panowie zostawili nienaganny porządek:)
Michalina N
Michalina N
2023-10-25
Świetna dorada, fachowa realizacja , punktualność, czystość przy i po pracy , bardzo uprzejmi panowie! Na wiele pytań dostałam bardzo konkretne odpowiedzi za co dziękuję! A no i sprzęt konkret nie żaden szmelc
Kaz
Kaz
2023-10-01
Bardzo profesjonalne podejście. Polecam.
Grzegorz Panasiuk
Grzegorz Panasiuk
2023-09-19
Bardzo dobry kontakt, i doradztwo instalacja przebiegła pomyślnie,fachowość każdym calu no i jeszcze porządek po wykonanej robocie tak czymac.Smialo polecam.
Urszula Kloc
Urszula Kloc
2023-09-07
Polecam.
Anna Kula
Anna Kula
2023-08-26
DG Cold wykonał w 2022r w mojej firmie instalację klimatyzatorów do ogrzewania biur. Świetne doradztwo! Instalatorzy uprzejmi i profesjonalni. Bardzo dobry kontakt również po instalacji, zawsze otrzymałam odpowiedzi na czasem "mało sensowne" pytanie 😉. Polecam!
Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji