Montaż pomp ciepła

Pompa ciepła jest jednym z najtańszych w eksploatacji źródeł ciepła i nie wymaga uciążliwej obsługi. W DGCold zajmujemy się montażem pomp ciepła oraz serwisem tych urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą montażu pompy ciepła do domu oraz przekonania się, jakie korzyści niesie to rozwiązanie.

Strona główna » Montaż pomp ciepła
0
Lat doświadczenia
0 +
Zamontowanych urządzeń
0 +
Zadowolonych klientów

Jak działają pompy ciepła?

Pompa ciepła ogrzewa budynek i podgrzewa wodę użytkową, jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Może stanowić idealne dopełnienie paneli fotowoltaicznych, ponieważ wówczas jest zasilana energią elektryczną, którą panele mogą jej dostarczyć. Dobrze zaprojektowany system współdziałania paneli i pompy ciepła może sprawić, że Twój budynek będzie praktycznie samowystarczalny.

Pompa ciepła do domu to nowoczesne urządzenie grzewcze, dzięki któremu energia ze środowiska może zostać zamieniona na ciepło dla domu. Pompa ciepła umożliwia pozyskanie ciepła z otoczenia. Wykorzystuje odnawialne źródła energii, nie przyczyniając się przy tym w żaden sposób do degradacji środowiska.

Pompa ciepła to 80 % ciepła z powietrza + 20 % energii elektrycznej = 100 % ciepła do ogrzewania budynku

Dlaczego warto ogrzewać dom pompą ciepła?

Pompa ciepła jest rozwiązaniem bezpiecznym, a także ekologicznym i skutecznym! Zastosowanie tego rozwiązania przyczynia się do rozwoju ekologii i sprzyja środowisku, ponieważ pozwala na korzystanie głównie z zasobów naturalnych.

Co zawiera usługa montażu pompy ciepła?

W ramach usługi montażu i serwisu pompy ciepła do domu zapewniamy pełną opiekę nad działaniem urządzenia, dzięki czemu jego eksploatacja okaże się łatwa, opłacalna i bezproblemowa. W ramach usługi możesz liczyć na:

Doradztwo

Dobór odpowiedniej pompy ciepła, dostosowanej do parametrów i zapotrzebowania cieplnego budynku.

Dostawa i montaż

Dostawa i montaż - Dostarczenie wysokiej klasy podzespołów dostosowanych do potrzeb klienta. Modernizacja kotłowni pod nową instalację.

Serwis pompy ciepła

Monitoring i dobór parametrów pracy urządzenia w pierwszym sezonie grzewczym.

Opinie naszych klientów

Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji
Grzegorz Napolski
Grzegorz Napolski
2023-07-31
Profesjonalne podejście, odpowiednie doradztwo i elastyczność w działaniu. To cechy które stawiają firmę DG Cold zdecydowanie wyżej względem innych wykonawców. Firma godna polecenia.
Ireneusz Król
Ireneusz Król
2023-06-28
Polecam wszystkim którzy chcą szybkiej i profesjonalnej usługi, pan Darek jest Ok.
Magdalena S.
Magdalena S.
2023-06-27
Panowie bardzo sprawnie i dokładnie wykonali przegląd klimatyzacji. Pozostawili po sobie porządek. Klimatyzacja działa jak nowa. Polecam
Pawel Gruszka
Pawel Gruszka
2023-04-17
Szybki i czysty montaż firma godna polecenia
Arkadiusz Gruszka
Arkadiusz Gruszka
2023-04-02
Bardzo profesjonalna obsługa, klimatyzator Haiera pracuje cichutko, super doradztwo, ekipa monterska sprawnie zamontowała urządzenie, szybki termin montażu i w rozsądnych pieniądzach. Polecam.
Dominika Rojecka
Dominika Rojecka
2023-03-30
Bardzo dobra firma. 100% zadowolenia.
Kinga Sz
Kinga Sz
2023-03-13
Świetna firma 👍
Danuta Walko
Danuta Walko
2022-09-19
SUPER ekipa!!! Profesjonalne wykonanie, fachowe doradztwo, konkurencyjna cena i przemiła atmosfera!! Polecam
Rafal Gibaszek
Rafal Gibaszek
2022-09-17
Firma w 100% godna polecenia.