Montaż i serwis klimatyzacji w Tychach

Montaż oraz serwis klimatyzacji w Tychach i okolicach

Klimat na całej ziemi zmienia się i średnie temperatury wzrastają w każdym kraju, także w Polsce. Już od wielu lat można usłyszeć w telewizji o niebezpieczeństwach przebywania na dworze w trakcie wakacji, w godzinach od 11 do 16. Temperatury na zewnątrz są w stanie przekroczyć nawet 30 stopni Celsjusza. Nie lepiej jest wewnątrz budynków, które często dodatkowo nagrzewane są przez ciągle działający sprzęt taki jak komputery. Dlatego coraz więcej firm oraz domów prywatnych decyduje się na klimatyzację, także w miejscowości Tychy.

Na zakres naszych usług składa się także dystrybucja urządzeń od najlepszych producentów, a także pomoc w wyborze modelu i zaprojektowaniu systemu klimatyzacji. Z podjętej współpracy z nasza firmą wynikają niezaprzeczalne korzyści, takie jak:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • elastyczne dopasowanie oferty do potrzeb,
  • dostęp do najnowocześniejszych urządzeń z jednoczesnym zachowaniem ich atrakcyjnej ceny,
  • fachowe doradztwo zakupowe i techniczne,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych usług jak np. czyszczenie klimatyzacji w Tychach,
  • wsparcie gwarancyjne i serwisowe na każdym etapie współpracy.

Montaż klimatyzacji Tychy

Jako firma zajmujemy się montażem klimatyzacji w Tychach oraz okolicach. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, pomagając wybrać odpowiednie rozwiązanie do jego potrzeb. Nasza obsługa jest kompleksowa, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom usługi naprawdę wysokiej jakości. Dodatkowo doradzamy, jaką klimatyzację kupić, aby cieszyć się jej działaniem i aby spełniała wszystkie wymagania, jakie się jej postawi.

Serwis i czyszczenie klimatyzacji w Tychach

Oprócz montażu klimatyzacji w naszej ofercie znaleźć można także serwis klimatyzacji w Tychach. Przyjedziemy i dokładnie zdiagnozujemy twoją klimatyzację. Naprawę wykonamy szybko i skutecznie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie naprawić każdą wadę w twoim sprzęcie. Dodatkowo jesteśmy w stanie dokonać renowacji nawet starego sprzętu.

Czyszczenie jest niezwykle istotnym elementem, pozwalającym na zachowanie sprawności sprzętu. Dodatkowo czyszczenie musi odbywać się regularnie co jakiś czas, aby osoby przebywające w klimatyzowanym pomieszczeniu nie chorowały. W klimatyzacji bowiem zbierają się wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i często może także zalęgnąć się pleśń.

Montujemy klimatyzacje uznanych producentów takich jak Haier, Vivax, Sinclair, Daikin czy Gree. Stawiamy na jakość wykonywanej usługi. Do wykończenia naszych prac po montażu używamy materiałów najwyższej jakości co bezpośrednio przekłada się na estetykę wykonanej usługi. Stawiamy na tworzenie długofalowych relacji z każdym klientem, dlatego po montażu klimatyzacji zapewniamy dalsze wsparcie ze strony naszych pracowników.

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Dzielnice Tychów, w których świadczymy usługi montażu i serwisu klimatyzacji biurowych i mieszkalnych: Cielmice, Czułów, Glinka, Jaroszowice, Mąkołowiec, Paprocany, Radziejówka, Stare Tychy, Suble, Śródmieście, Urbanowice, Wartogłowiec, Wilkowyje, Wygorzele, Zawiść, Zwierzyniec, Żwaków

 

Montujemy klimatyzacje w dzielnicach Tychów: Anna, Barbara, Celina, Ewelina, Felicja, Genowefa, Cztery Pory Roku, Honorata, Karolina, Lucyna, Łucja, Magdalena, Natalia, Olga, Paulina, Regina, Stella, Teresa, Urszula, Weronika, Zuzanna.

Montaż klimatyzacji na terenie województwa Śląskiego

Montaż i serwis klimatyzacji prowadzimy głównie na terenie województwa Śląskiego. Nasza firma ma swoją siedzibę w Kryrach a rozwiązania montażowe zarówno w obszarze klimatyzacji, jak i rekuperacji świadczymy głównie w okolicznych miastach regionu.

Opinie naszych klientów

Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji
Grzegorz Napolski
Grzegorz Napolski
2023-07-31
Profesjonalne podejście, odpowiednie doradztwo i elastyczność w działaniu. To cechy które stawiają firmę DG Cold zdecydowanie wyżej względem innych wykonawców. Firma godna polecenia.
Ireneusz Król
Ireneusz Król
2023-06-28
Polecam wszystkim którzy chcą szybkiej i profesjonalnej usługi, pan Darek jest Ok.
Magdalena S.
Magdalena S.
2023-06-27
Panowie bardzo sprawnie i dokładnie wykonali przegląd klimatyzacji. Pozostawili po sobie porządek. Klimatyzacja działa jak nowa. Polecam
Pawel Gruszka
Pawel Gruszka
2023-04-17
Szybki i czysty montaż firma godna polecenia
Arkadiusz Gruszka
Arkadiusz Gruszka
2023-04-02
Bardzo profesjonalna obsługa, klimatyzator Haiera pracuje cichutko, super doradztwo, ekipa monterska sprawnie zamontowała urządzenie, szybki termin montażu i w rozsądnych pieniądzach. Polecam.
Dominika Rojecka
Dominika Rojecka
2023-03-30
Bardzo dobra firma. 100% zadowolenia.
Kinga Sz
Kinga Sz
2023-03-13
Świetna firma 👍
Danuta Walko
Danuta Walko
2022-09-19
SUPER ekipa!!! Profesjonalne wykonanie, fachowe doradztwo, konkurencyjna cena i przemiła atmosfera!! Polecam
Rafal Gibaszek
Rafal Gibaszek
2022-09-17
Firma w 100% godna polecenia.