Montaż i serwis klimatyzacji w Tychach

Montaż oraz serwis klimatyzacji w Tychach i okolicach

Klimat na całej ziemi zmienia się i średnie temperatury wzrastają w każdym kraju, także w Polsce. Już od wielu lat można usłyszeć w telewizji o niebezpieczeństwach przebywania na dworze w trakcie wakacji, w godzinach od 11 do 16. Temperatury na zewnątrz są w stanie przekroczyć nawet 30 stopni Celsjusza. Nie lepiej jest wewnątrz budynków, które często dodatkowo nagrzewane są przez ciągle działający sprzęt taki jak komputery. Dlatego coraz więcej firm oraz domów prywatnych decyduje się na klimatyzację, także w miejscowości Tychy.

Na zakres naszych usług składa się także dystrybucja urządzeń od najlepszych producentów, a także pomoc w wyborze modelu i zaprojektowaniu systemu klimatyzacji. Z podjętej współpracy z nasza firmą wynikają niezaprzeczalne korzyści, takie jak:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • elastyczne dopasowanie oferty do potrzeb,
  • dostęp do najnowocześniejszych urządzeń z jednoczesnym zachowaniem ich atrakcyjnej ceny,
  • fachowe doradztwo zakupowe i techniczne,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych usług jak np. czyszczenie klimatyzacji w Tychach,
  • wsparcie gwarancyjne i serwisowe na każdym etapie współpracy.

Montaż klimatyzacji Tychy

Jako firma zajmujemy się montażem klimatyzacji w Tychach oraz okolicach. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, pomagając wybrać odpowiednie rozwiązanie do jego potrzeb. Nasza obsługa jest kompleksowa, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom usługi naprawdę wysokiej jakości. Dodatkowo doradzamy, jaką klimatyzację kupić, aby cieszyć się jej działaniem i aby spełniała wszystkie wymagania, jakie się jej postawi.

Serwis i czyszczenie klimatyzacji w Tychach

Oprócz montażu klimatyzacji w naszej ofercie znaleźć można także serwis klimatyzacji w Tychach. Przyjedziemy i dokładnie zdiagnozujemy twoją klimatyzację. Naprawę wykonamy szybko i skutecznie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie naprawić każdą wadę w twoim sprzęcie. Dodatkowo jesteśmy w stanie dokonać renowacji nawet starego sprzętu.

Czyszczenie jest niezwykle istotnym elementem, pozwalającym na zachowanie sprawności sprzętu. Dodatkowo czyszczenie musi odbywać się regularnie co jakiś czas, aby osoby przebywające w klimatyzowanym pomieszczeniu nie chorowały. W klimatyzacji bowiem zbierają się wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i często może także zalęgnąć się pleśń.

Montujemy klimatyzacje uznanych producentów takich jak Haier, Vivax, Sinclair, Daikin czy Gree. Stawiamy na jakość wykonywanej usługi. Do wykończenia naszych prac po montażu używamy materiałów najwyższej jakości co bezpośrednio przekłada się na estetykę wykonanej usługi. Stawiamy na tworzenie długofalowych relacji z każdym klientem, dlatego po montażu klimatyzacji zapewniamy dalsze wsparcie ze strony naszych pracowników.

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Dzielnice Tychów, w których świadczymy usługi montażu i serwisu klimatyzacji biurowych i mieszkalnych: Cielmice, Czułów, Glinka, Jaroszowice, Mąkołowiec, Paprocany, Radziejówka, Stare Tychy, Suble, Śródmieście, Urbanowice, Wartogłowiec, Wilkowyje, Wygorzele, Zawiść, Zwierzyniec, Żwaków

 

Montujemy klimatyzacje w dzielnicach Tychów: Anna, Barbara, Celina, Ewelina, Felicja, Genowefa, Cztery Pory Roku, Honorata, Karolina, Lucyna, Łucja, Magdalena, Natalia, Olga, Paulina, Regina, Stella, Teresa, Urszula, Weronika, Zuzanna.

Montaż klimatyzacji na terenie województwa Śląskiego

Montaż i serwis klimatyzacji prowadzimy głównie na terenie województwa Śląskiego. Nasza firma ma swoją siedzibę w Kryrach a rozwiązania montażowe zarówno w obszarze klimatyzacji, jak i rekuperacji świadczymy głównie w okolicznych miastach regionu.

Opinie naszych klientów

Sebastian Litwa
Sebastian Litwa
2024-01-16
DG COLD nie znam lepszej firmy która montuje klimę rekuperacje i wogole wszystko co z tym związane pisze ten komentaż po ponad 2 latach użytkowania i szkoda tylko że serwis jest tylko raz w roku bo chłopaki tylko wtedy przyjeżdżają na kawę awaria nie wiem co to za słowo u mnie jeszcze nie byli z żadnymi usterkami bo ich nie było cena i jakość gona pochwały naprawdę polecam
Marcin Staroń
Marcin Staroń
2023-12-22
Bardzo fachowa usługa oraz doradztwo za rozsądne pieniądze. Świetny kontakt z Panem Darkiem oraz zespołem Pracowników. Po ustaleniu szczegółów, ekipa zamontowała klimatyzator kanałowy zgodnie z ustaleniami. Wysoka jakość i estetyka oraz terminowość wykonanej pracy zasługuje na pochwałę. Firma godna polecenia.
Lukasz Warzecha
Lukasz Warzecha
2023-11-22
Świetny kontakt z Darkiem. Pomógł i doradził w wyborze klimatyzatora. Montaż odbył się w umówiony dzień i przebiegł bardzo sprawnie a po skończonej pracy panowie zostawili nienaganny porządek:)
Michalina N
Michalina N
2023-10-25
Świetna dorada, fachowa realizacja , punktualność, czystość przy i po pracy , bardzo uprzejmi panowie! Na wiele pytań dostałam bardzo konkretne odpowiedzi za co dziękuję! A no i sprzęt konkret nie żaden szmelc
Kaz
Kaz
2023-10-01
Bardzo profesjonalne podejście. Polecam.
Grzegorz Panasiuk
Grzegorz Panasiuk
2023-09-19
Bardzo dobry kontakt, i doradztwo instalacja przebiegła pomyślnie,fachowość każdym calu no i jeszcze porządek po wykonanej robocie tak czymac.Smialo polecam.
Urszula Kloc
Urszula Kloc
2023-09-07
Polecam.
Anna Kula
Anna Kula
2023-08-26
DG Cold wykonał w 2022r w mojej firmie instalację klimatyzatorów do ogrzewania biur. Świetne doradztwo! Instalatorzy uprzejmi i profesjonalni. Bardzo dobry kontakt również po instalacji, zawsze otrzymałam odpowiedzi na czasem "mało sensowne" pytanie 😉. Polecam!
Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji