Montaż i serwis klimatyzacji w Rudzie Śląskiej

Montaż klimatyzacji na terenie Rudy Śląskiej

Zamontowanie klimatyzacji pozwala utrzymać stabilną i komfortową temperaturę powietrza zarówno w okresie zimowym, jak i letnim. Z klimatyzatorów korzystają głównie firmy zapewniając dzięki temu swoim pracownikom optymalną temperaturę powietrza podczas dnia pracy. Równie często na montaż domowych klimatyzatorów decydują się również osoby prywatne – mieszkańcy bloków oraz domów jednorodzinnych, dla których komfortowa temperatura podczas upalnego lata ma istotne znaczenie. Zadanie montażu klimatyzacji oraz jej regularnego serwisowania powierzają specjalistom z branży chłodnictwa i klimatyzacji.

Klimatyzacja w twoim domu – Ruda Śląska

Na co dzień zajmujemy się montażem klimatyzacji oraz serwisem a naszymi głównymi odbiorcami są firmy oraz osoby prywatne ze Śląska. To pozwoliło nam poznać oczekiwania klientów oraz dopasować się do zmian zachodzących w branży. Dzięki temu możemy Ci zaproponować kompleksowy zakres usług związanych z montażem klimatyzacji w Rudzie Śląskiej oraz późniejszym jej utrzymaniem w nienagannym stanie technicznym. Z naszej strony możemy zapewnić profesjonalne doradztwo oraz pomoc w doborze urządzenia, które sprawdzi się w konkretnych warunkach pracy. Dysponujemy kadrą wykwalifikowanych monterów oraz serwisantów, którzy zadbają o kondycję techniczną Twojego urządzenia również po montażu, co znacząco wpłynie na jego żywotność. Współpracujemy z renomowanymi producentami, którzy dostarczają nam nowoczesne systemy klimatyzacji, wyróżniające się doskonałą jakością i wydajnością. W ramach świadczonych usług jesteśmy w stanie Ci zagwarantować:

  • zachowanie najwyższych standardów obsług,
  • indywidualne podejście do Twoich potrzeb,
  • atrakcyjną ofertę cenową,
  • montaż, czyszczenie i serwis klimatyzacji w Rudzie Śląskiej i na terenie całego Śląska,
  • wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy,
  • profesjonalne doradztwo techniczne i zakupowe.

 

W naszej pracy korzystamy z urządzeń i podzespołów takich producentów jak: Haier, Vivax, Sinclair, Daikin czy Gree. Przywiązujemy olbrzymią uwagę do szczegółów, dzięki czemu klienci cenią sobie jakość wykonywanej przez nas pracy. Stawiamy na estetykę oraz dbałość o detale na pierwszym miejscu. Przed montażem klimatyzacji możesz skorzystać z bezpłatnej wyceny i opracowania wstępnego projektu systemu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i pomiarowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązania, które precyzyjnie trafią w Twoje oczekiwania.

Serwis i konserwacja klimatyzacji w Rudzie Śląskiej

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się nie tylko dystrybucją i montażem urządzeń. Oferujemy także serwis klimatyzacji w Rudzie Śląskiej, na który składa się naprawa i renowacja systemu. Obsługujemy zarówno sprzęt zakupiony w naszej firmie, jak i dostarczony przez zewnętrznych sprzedawców.

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Montujemy klimatyzacje oraz przeprowadzamy ich serwis na wszystkich osiedlach Rudy Śląskiej. Osiedla: Chebzie, Halemba, Bykowina, Kochłowice, Orzegów, Godula, Wirek, Nowy Bytom, Bielszowice, Ruda Południe, Ruda Północ, Ruda Śródmieście, Ruda Zachód, Ruda Wschód, Ruda Przyszłości, Ruda Nowy Bytom, Ruda Godula, Ruda Nowy Wirek, Ruda Stara Bykowina.

Oraz świadczymy nasze usługi w okolicznych miejscowościach: Bobrowniki Śląskie, Świerklaniec, Książenice, Suszec, Halemba, Zbrosławice, Kochłowice, Strzemieszyce Wielkie, Strzemieszyce Małe, Chebzie.

Montaż klimatyzacji na terenie województwa Śląskiego

Montaż i serwis klimatyzacji prowadzimy głównie na terenie województwa Śląskiego. Nasza firma ma swoją siedzibę w Kryrach a rozwiązania montażowe zarówno w obszarze klimatyzacji, jak i rekuperacji świadczymy głównie w okolicznych miastach regionu.

Opinie naszych klientów

Sebastian Litwa
Sebastian Litwa
2024-01-16
DG COLD nie znam lepszej firmy która montuje klimę rekuperacje i wogole wszystko co z tym związane pisze ten komentaż po ponad 2 latach użytkowania i szkoda tylko że serwis jest tylko raz w roku bo chłopaki tylko wtedy przyjeżdżają na kawę awaria nie wiem co to za słowo u mnie jeszcze nie byli z żadnymi usterkami bo ich nie było cena i jakość gona pochwały naprawdę polecam
Marcin Staroń
Marcin Staroń
2023-12-22
Bardzo fachowa usługa oraz doradztwo za rozsądne pieniądze. Świetny kontakt z Panem Darkiem oraz zespołem Pracowników. Po ustaleniu szczegółów, ekipa zamontowała klimatyzator kanałowy zgodnie z ustaleniami. Wysoka jakość i estetyka oraz terminowość wykonanej pracy zasługuje na pochwałę. Firma godna polecenia.
Lukasz Warzecha
Lukasz Warzecha
2023-11-22
Świetny kontakt z Darkiem. Pomógł i doradził w wyborze klimatyzatora. Montaż odbył się w umówiony dzień i przebiegł bardzo sprawnie a po skończonej pracy panowie zostawili nienaganny porządek:)
Michalina N
Michalina N
2023-10-25
Świetna dorada, fachowa realizacja , punktualność, czystość przy i po pracy , bardzo uprzejmi panowie! Na wiele pytań dostałam bardzo konkretne odpowiedzi za co dziękuję! A no i sprzęt konkret nie żaden szmelc
Kaz
Kaz
2023-10-01
Bardzo profesjonalne podejście. Polecam.
Grzegorz Panasiuk
Grzegorz Panasiuk
2023-09-19
Bardzo dobry kontakt, i doradztwo instalacja przebiegła pomyślnie,fachowość każdym calu no i jeszcze porządek po wykonanej robocie tak czymac.Smialo polecam.
Urszula Kloc
Urszula Kloc
2023-09-07
Polecam.
Anna Kula
Anna Kula
2023-08-26
DG Cold wykonał w 2022r w mojej firmie instalację klimatyzatorów do ogrzewania biur. Świetne doradztwo! Instalatorzy uprzejmi i profesjonalni. Bardzo dobry kontakt również po instalacji, zawsze otrzymałam odpowiedzi na czasem "mało sensowne" pytanie 😉. Polecam!
Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji