Montaż i serwis klimatyzacji w Rudzie Śląskiej

Montaż klimatyzacji na terenie Rudy Śląskiej

Zamontowanie klimatyzacji pozwala utrzymać stabilną i komfortową temperaturę powietrza zarówno w okresie zimowym, jak i letnim. Z klimatyzatorów korzystają głównie firmy zapewniając dzięki temu swoim pracownikom optymalną temperaturę powietrza podczas dnia pracy. Równie często na montaż domowych klimatyzatorów decydują się również osoby prywatne – mieszkańcy bloków oraz domów jednorodzinnych, dla których komfortowa temperatura podczas upalnego lata ma istotne znaczenie. Zadanie montażu klimatyzacji oraz jej regularnego serwisowania powierzają specjalistom z branży chłodnictwa i klimatyzacji.

Klimatyzacja w twoim domu – Ruda Śląska

Na co dzień zajmujemy się montażem klimatyzacji oraz serwisem a naszymi głównymi odbiorcami są firmy oraz osoby prywatne ze Śląska. To pozwoliło nam poznać oczekiwania klientów oraz dopasować się do zmian zachodzących w branży. Dzięki temu możemy Ci zaproponować kompleksowy zakres usług związanych z montażem klimatyzacji w Rudzie Śląskiej oraz późniejszym jej utrzymaniem w nienagannym stanie technicznym. Z naszej strony możemy zapewnić profesjonalne doradztwo oraz pomoc w doborze urządzenia, które sprawdzi się w konkretnych warunkach pracy. Dysponujemy kadrą wykwalifikowanych monterów oraz serwisantów, którzy zadbają o kondycję techniczną Twojego urządzenia również po montażu, co znacząco wpłynie na jego żywotność. Współpracujemy z renomowanymi producentami, którzy dostarczają nam nowoczesne systemy klimatyzacji, wyróżniające się doskonałą jakością i wydajnością. W ramach świadczonych usług jesteśmy w stanie Ci zagwarantować:

  • zachowanie najwyższych standardów obsług,
  • indywidualne podejście do Twoich potrzeb,
  • atrakcyjną ofertę cenową,
  • montaż, czyszczenie i serwis klimatyzacji w Rudzie Śląskiej i na terenie całego Śląska,
  • wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy,
  • profesjonalne doradztwo techniczne i zakupowe.

 

W naszej pracy korzystamy z urządzeń i podzespołów takich producentów jak: Haier, Vivax, Sinclair, Daikin czy Gree. Przywiązujemy olbrzymią uwagę do szczegółów, dzięki czemu klienci cenią sobie jakość wykonywanej przez nas pracy. Stawiamy na estetykę oraz dbałość o detale na pierwszym miejscu. Przed montażem klimatyzacji możesz skorzystać z bezpłatnej wyceny i opracowania wstępnego projektu systemu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i pomiarowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązania, które precyzyjnie trafią w Twoje oczekiwania.

Serwis i konserwacja klimatyzacji w Rudzie Śląskiej

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się nie tylko dystrybucją i montażem urządzeń. Oferujemy także serwis klimatyzacji w Rudzie Śląskiej, na który składa się naprawa i renowacja systemu. Obsługujemy zarówno sprzęt zakupiony w naszej firmie, jak i dostarczony przez zewnętrznych sprzedawców.

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Dzielnice Rudy Śląskiej, w których świadczymy usługi serwisu i montażu klimatyzacji w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych: Dzielnica Bielszowice, Dzielnica Godula, Dzielnica Halemba, Dzielnica Kochłowice, Dzielnica Nowy Bytom, Dzielnica Orzegów, Dzielnica Ruda, Dzielnica Wirek

Montaż klimatyzacji na terenie województwa Śląskiego

Montaż i serwis klimatyzacji prowadzimy głównie na terenie województwa Śląskiego. Nasza firma ma swoją siedzibę w Kryrach a rozwiązania montażowe zarówno w obszarze klimatyzacji, jak i rekuperacji świadczymy głównie w okolicznych miastach regionu.

Opinie naszych klientów

Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji
Grzegorz Napolski
Grzegorz Napolski
2023-07-31
Profesjonalne podejście, odpowiednie doradztwo i elastyczność w działaniu. To cechy które stawiają firmę DG Cold zdecydowanie wyżej względem innych wykonawców. Firma godna polecenia.
Ireneusz Król
Ireneusz Król
2023-06-28
Polecam wszystkim którzy chcą szybkiej i profesjonalnej usługi, pan Darek jest Ok.
Magdalena S.
Magdalena S.
2023-06-27
Panowie bardzo sprawnie i dokładnie wykonali przegląd klimatyzacji. Pozostawili po sobie porządek. Klimatyzacja działa jak nowa. Polecam
Pawel Gruszka
Pawel Gruszka
2023-04-17
Szybki i czysty montaż firma godna polecenia
Arkadiusz Gruszka
Arkadiusz Gruszka
2023-04-02
Bardzo profesjonalna obsługa, klimatyzator Haiera pracuje cichutko, super doradztwo, ekipa monterska sprawnie zamontowała urządzenie, szybki termin montażu i w rozsądnych pieniądzach. Polecam.
Dominika Rojecka
Dominika Rojecka
2023-03-30
Bardzo dobra firma. 100% zadowolenia.
Kinga Sz
Kinga Sz
2023-03-13
Świetna firma 👍
Danuta Walko
Danuta Walko
2022-09-19
SUPER ekipa!!! Profesjonalne wykonanie, fachowe doradztwo, konkurencyjna cena i przemiła atmosfera!! Polecam
Rafal Gibaszek
Rafal Gibaszek
2022-09-17
Firma w 100% godna polecenia.