Montaż i serwis klimatyzacji w Gliwicach

Montaż klimatyzacji na terenie Gliwic i okolic

Ocieplający się klimat dający się we znaki szczególnie w ciepłych miesiącach roku w naszym kraju powoduje coraz to częstsze poszukiwanie wśród osób prywatnych, jak i firm, sposobu na ochładzanie pomieszczeń pracowniczych oraz przestrzeni codziennego życia. Temperatura każdego roku podnosi się, a my pomagamy obniżać ją tam, gdzie to możliwe. Temperatura “pokojowa” pozwala skupić się w czasie pracy, wpływa odpowiednio na nasz organizm oraz powoduje, że nasza wydajność jest na odpowiednim poziomie. Wysoka temperatura w pomieszczeniach może skutecznie uprzykrzyć życie. Dlatego wiedząc, jak ważne jest zapewnienie optymalnych warunków termicznych we wnętrzach domów czy biur, świadczymy kompleksowe usługi dotyczące montażu klimatyzacji w Gliwicach.

Montaż klimatyzacji Gliwice – postaw na współpracę z najlepszymi fachowcami!

Jesteśmy firmą zajmującą się montażem klimatyzacji w mieście Gliwice i okolicach. Świadczymy usługi w każdej dzielnicy i na każdym osiedlu Gliwic. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem wobec czego naszym klientom oferujemy szeroki i kompletnych wachlarz usług związany z montażem klimatyzacji. Pomagamy dobierać odpowiednie urządzenia tak, by spełniały wymagania danego pomieszczenia. W czasie montażu korzystamy z urządzeń takich producentów, jak: Haier, Vivax, Sinclair, Daikin czy Gree. Kładziemy olbrzymi nacisk na detale, dzięki czemu nasi klienci są zadowoleni z montażu, co potwierdzają liczne opinie i referencje. Przed podjęciem współpracy zachęcamy do skorzystania z darmowej wyceny i opracowania wstępnego projektu systemu klimatyzacji czy rekuperacji. Dla każdego klienta przygotowujemy projekt, zapewniamy mu wsparcie techniczne i gwarancyjne. Po zakończonych pracach montażowych przeprowadzamy szkolenie i instruujemy, w jaki sposób korzystać z urządzeń.

W ramach świadczonych usług jesteśmy w stanie Ci zagwarantować:

  • zachowanie najwyższych standardów obsług,
  • indywidualne podejście do Twoich potrzeb,
  • atrakcyjną ofertę cenową,
  • montaż, serwis i czyszczenie klimatyzacji w Gliwicach i na terenie całego Śląska,
  • wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy,
  • profesjonalne doradztwo techniczne i zakupowe.

Serwis klimatyzacji Gliwice – z nami zadbasz o swoją instalację

Nasze usługi nie kończą się na pracach montażowych. Oferujemy również czyszczenie oraz serwis klimatyzacji w Gliwicach. Dzięki nam pozostanie ona sprawna na długie lata i – co równie ważne – będzie bezpieczna. Skutecznie naprawiamy sprzęt niemal wszystkich producentów. Świadczymy również usługi w zakresie okresowych przeglądów oraz usuwaniem awarii wynikających z codziennego użytkowania urządzeń.

Ważną pozycją w naszych usługach jest również czyszczenie klimatyzacji. Urządzenie, które regularnie jest serwisowane, gwarantuje poprawne funkcjonowanie oraz bezpieczeństwo głównie w zakresie jakości powietrza. Urządzenia klimatyzujące należy czyścić regularnie ze względu na odkładające się zabrudzenia i bakterie, które mogą negatywnie wpływać na nasze zdrowie. Zajmujemy się dezynfekcją elementów urządzeń, a w tym parowników. To właśnie tam osiadają bakterie, grzyby i wirusy, które mogą zagrażać ludzkiemu zdrowiu. Używamy specjalistycznych środków opatrzonych stosownym atestem – skutecznie zapobiegają one rozwojowi pleśni.

Proponujemy wydajne, nowoczesne, a jednocześnie ekonomiczne technologie. Montowane przez nas instalacje klimatyzacyjne zapewniają komfort termiczny, działają efektywnie, a jeśli są regularnie serwisowane, nie odmawiają posłuszeństwa i nie stwarzają zagrożenia dla zdrowia.

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Dzielnice Gliwic, w których świadczymy usługi serwisu i montażu klimatyzacji w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych:

Montujemy klimatyzacje oraz przeprowadzamy ich serwis we wszystkich dzielnicach Gliwic: Czechowice, Łabędy, Brzezinka, Obrońców Pokoju, Kopernik, Stare Gliwice, Szobiszowice, Zatorze, Żerniki, Wojska Polskiego, Śródmieście, Baildona, Sośnica, Politechnika, Ligota Zabrska, Trynek, Sikornik, Wójtowa Wieś, Ostropa, Wilcze Gardło, Bojków.

Montaż klimatyzacji na terenie województwa Śląskiego

Montaż i serwis klimatyzacji prowadzimy głównie na terenie województwa Śląskiego. Nasza firma ma swoją siedzibę w Kryrach a rozwiązania montażowe zarówno w obszarze klimatyzacji, jak i rekuperacji świadczymy głównie w okolicznych miastach regionu.

Opinie naszych klientów

Sebastian Litwa
Sebastian Litwa
2024-01-16
DG COLD nie znam lepszej firmy która montuje klimę rekuperacje i wogole wszystko co z tym związane pisze ten komentaż po ponad 2 latach użytkowania i szkoda tylko że serwis jest tylko raz w roku bo chłopaki tylko wtedy przyjeżdżają na kawę awaria nie wiem co to za słowo u mnie jeszcze nie byli z żadnymi usterkami bo ich nie było cena i jakość gona pochwały naprawdę polecam
Marcin Staroń
Marcin Staroń
2023-12-22
Bardzo fachowa usługa oraz doradztwo za rozsądne pieniądze. Świetny kontakt z Panem Darkiem oraz zespołem Pracowników. Po ustaleniu szczegółów, ekipa zamontowała klimatyzator kanałowy zgodnie z ustaleniami. Wysoka jakość i estetyka oraz terminowość wykonanej pracy zasługuje na pochwałę. Firma godna polecenia.
Lukasz Warzecha
Lukasz Warzecha
2023-11-22
Świetny kontakt z Darkiem. Pomógł i doradził w wyborze klimatyzatora. Montaż odbył się w umówiony dzień i przebiegł bardzo sprawnie a po skończonej pracy panowie zostawili nienaganny porządek:)
Michalina N
Michalina N
2023-10-25
Świetna dorada, fachowa realizacja , punktualność, czystość przy i po pracy , bardzo uprzejmi panowie! Na wiele pytań dostałam bardzo konkretne odpowiedzi za co dziękuję! A no i sprzęt konkret nie żaden szmelc
Kaz
Kaz
2023-10-01
Bardzo profesjonalne podejście. Polecam.
Grzegorz Panasiuk
Grzegorz Panasiuk
2023-09-19
Bardzo dobry kontakt, i doradztwo instalacja przebiegła pomyślnie,fachowość każdym calu no i jeszcze porządek po wykonanej robocie tak czymac.Smialo polecam.
Urszula Kloc
Urszula Kloc
2023-09-07
Polecam.
Anna Kula
Anna Kula
2023-08-26
DG Cold wykonał w 2022r w mojej firmie instalację klimatyzatorów do ogrzewania biur. Świetne doradztwo! Instalatorzy uprzejmi i profesjonalni. Bardzo dobry kontakt również po instalacji, zawsze otrzymałam odpowiedzi na czasem "mało sensowne" pytanie 😉. Polecam!
Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji