Montaż i serwis klimatyzacji w Gliwicach

Montaż klimatyzacji na terenie Gliwic i okolic

Ocieplający się klimat dający się we znaki szczególnie w ciepłych miesiącach roku w naszym kraju powoduje coraz to częstsze poszukiwanie wśród osób prywatnych, jak i firm, sposobu na ochładzanie pomieszczeń pracowniczych oraz przestrzeni codziennego życia. Temperatura każdego roku podnosi się, a my pomagamy obniżać ją tam, gdzie to możliwe. Temperatura “pokojowa” pozwala skupić się w czasie pracy, wpływa odpowiednio na nasz organizm oraz powoduje, że nasza wydajność jest na odpowiednim poziomie. Wysoka temperatura w pomieszczeniach może skutecznie uprzykrzyć życie. Dlatego wiedząc, jak ważne jest zapewnienie optymalnych warunków termicznych we wnętrzach domów czy biur, świadczymy kompleksowe usługi dotyczące montażu klimatyzacji w Gliwicach.

Montaż klimatyzacji Gliwice – postaw na współpracę z najlepszymi fachowcami!

Jesteśmy firmą zajmującą się montażem klimatyzacji w mieście Gliwice i okolicach. Świadczymy usługi w każdej dzielnicy i na każdym osiedlu Gliwic. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem wobec czego naszym klientom oferujemy szeroki i kompletnych wachlarz usług związany z montażem klimatyzacji. Pomagamy dobierać odpowiednie urządzenia tak, by spełniały wymagania danego pomieszczenia. W czasie montażu korzystamy z urządzeń takich producentów, jak: Haier, Vivax, Sinclair, Daikin czy Gree. Kładziemy olbrzymi nacisk na detale, dzięki czemu nasi klienci są zadowoleni z montażu, co potwierdzają liczne opinie i referencje. Przed podjęciem współpracy zachęcamy do skorzystania z darmowej wyceny i opracowania wstępnego projektu systemu klimatyzacji czy rekuperacji. Dla każdego klienta przygotowujemy projekt, zapewniamy mu wsparcie techniczne i gwarancyjne. Po zakończonych pracach montażowych przeprowadzamy szkolenie i instruujemy, w jaki sposób korzystać z urządzeń.

W ramach świadczonych usług jesteśmy w stanie Ci zagwarantować:

  • zachowanie najwyższych standardów obsług,
  • indywidualne podejście do Twoich potrzeb,
  • atrakcyjną ofertę cenową,
  • montaż, serwis i czyszczenie klimatyzacji w Gliwicach i na terenie całego Śląska,
  • wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy,
  • profesjonalne doradztwo techniczne i zakupowe.

Serwis klimatyzacji Gliwice – z nami zadbasz o swoją instalację

Nasze usługi nie kończą się na pracach montażowych. Oferujemy również czyszczenie oraz serwis klimatyzacji w Gliwicach. Dzięki nam pozostanie ona sprawna na długie lata i – co równie ważne – będzie bezpieczna. Skutecznie naprawiamy sprzęt niemal wszystkich producentów. Świadczymy również usługi w zakresie okresowych przeglądów oraz usuwaniem awarii wynikających z codziennego użytkowania urządzeń.

Ważną pozycją w naszych usługach jest również czyszczenie klimatyzacji. Urządzenie, które regularnie jest serwisowane, gwarantuje poprawne funkcjonowanie oraz bezpieczeństwo głównie w zakresie jakości powietrza. Urządzenia klimatyzujące należy czyścić regularnie ze względu na odkładające się zabrudzenia i bakterie, które mogą negatywnie wpływać na nasze zdrowie. Zajmujemy się dezynfekcją elementów urządzeń, a w tym parowników. To właśnie tam osiadają bakterie, grzyby i wirusy, które mogą zagrażać ludzkiemu zdrowiu. Używamy specjalistycznych środków opatrzonych stosownym atestem – skutecznie zapobiegają one rozwojowi pleśni.

Proponujemy wydajne, nowoczesne, a jednocześnie ekonomiczne technologie. Montowane przez nas instalacje klimatyzacyjne zapewniają komfort termiczny, działają efektywnie, a jeśli są regularnie serwisowane, nie odmawiają posłuszeństwa i nie stwarzają zagrożenia dla zdrowia.

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Dzielnice Gliwic, w których świadczymy usługi serwisu i montażu klimatyzacji w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych:

Montujemy klimatyzacje oraz przeprowadzamy ich serwis we wszystkich dzielnicach Gliwic: Czechowice, Łabędy, Brzezinka, Obrońców Pokoju, Kopernik, Stare Gliwice, Szobiszowice, Zatorze, Żerniki, Wojska Polskiego, Śródmieście, Baildona, Sośnica, Politechnika, Ligota Zabrska, Trynek, Sikornik, Wójtowa Wieś, Ostropa, Wilcze Gardło, Bojków.

Montaż klimatyzacji na terenie województwa Śląskiego

Montaż i serwis klimatyzacji prowadzimy głównie na terenie województwa Śląskiego. Nasza firma ma swoją siedzibę w Kryrach a rozwiązania montażowe zarówno w obszarze klimatyzacji, jak i rekuperacji świadczymy głównie w okolicznych miastach regionu.

Opinie naszych klientów

Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji
Grzegorz Napolski
Grzegorz Napolski
2023-07-31
Profesjonalne podejście, odpowiednie doradztwo i elastyczność w działaniu. To cechy które stawiają firmę DG Cold zdecydowanie wyżej względem innych wykonawców. Firma godna polecenia.
Ireneusz Król
Ireneusz Król
2023-06-28
Polecam wszystkim którzy chcą szybkiej i profesjonalnej usługi, pan Darek jest Ok.
Magdalena S.
Magdalena S.
2023-06-27
Panowie bardzo sprawnie i dokładnie wykonali przegląd klimatyzacji. Pozostawili po sobie porządek. Klimatyzacja działa jak nowa. Polecam
Pawel Gruszka
Pawel Gruszka
2023-04-17
Szybki i czysty montaż firma godna polecenia
Arkadiusz Gruszka
Arkadiusz Gruszka
2023-04-02
Bardzo profesjonalna obsługa, klimatyzator Haiera pracuje cichutko, super doradztwo, ekipa monterska sprawnie zamontowała urządzenie, szybki termin montażu i w rozsądnych pieniądzach. Polecam.
Dominika Rojecka
Dominika Rojecka
2023-03-30
Bardzo dobra firma. 100% zadowolenia.
Kinga Sz
Kinga Sz
2023-03-13
Świetna firma 👍
Danuta Walko
Danuta Walko
2022-09-19
SUPER ekipa!!! Profesjonalne wykonanie, fachowe doradztwo, konkurencyjna cena i przemiła atmosfera!! Polecam
Rafal Gibaszek
Rafal Gibaszek
2022-09-17
Firma w 100% godna polecenia.