Montaż i serwis klimatyzacji w Katowicach

Montaż klimatyzacji na terenie Katowic i okolic

Z roku na rok klimat na całym świecie, a więc także i w Polsce, ociepla się coraz bardziej. Widać to szczególnie podczas niesłychanie ciepłych wakacji, ale także w czasie zimy, kiedy to bardzo rzadko pada śnieg. Temperatury w tym kraju zwiększają się, coraz trudniej jest wytrzymać na zewnątrz, ale nie tylko. Także wewnątrz pomieszczeń czy to biurowych, czy też domowych, robi się coraz cieplej. W takich warunkach ciężko jest się skupić, a więc praca jest wykonywana gorzej. Szczególnie, że nawet urządzenia biurowe emitują dużo ciepła. Nic więc dziwnego, że montaż klimatyzacji w Katowicach cieszy się ogromną popularnością.

Montaż klimatyzacji Katowice

Zajmujemy się montażem klimatyzacji w mieście Katowice i okolicach. Dojedziemy do każdej dzielnicy, dzięki czemu każdy będzie w stanie skorzystać z naszych usług. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom konkretne i kompleksowe rozwiązania. Jesteśmy w stanie pomóc w doborze odpowiedniego sprzętu, spełniającego wszystkie wymagania, jakie będzie miał klient. W naszej pracy korzystamy z urządzeń i podzespołów takich producentów jak: Haier, Vivax, Sinclair, Daikin czy Gree. Przywiązujemy olbrzymią uwagę do szczegółów, dzięki czemu klienci cenią sobie jakość wykonywanej przez nas pracy. Stawiamy na estetykę oraz dbałość o detale na pierwszym miejscu. Przed montażem klimatyzacji możesz skorzystać z bezpłatnej wyceny i opracowania wstępnego projektu systemu.

W ramach świadczonych usług jesteśmy w stanie Ci zagwarantować:

  • zachowanie najwyższych standardów obsług,
  • indywidualne podejście do Twoich potrzeb,
  • atrakcyjną ofertę cenową,
  • montaż, serwis i czyszczenie klimatyzacji w Katowicach i na terenie całego Śląska,
  • wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy,
  • profesjonalne doradztwo techniczne i zakupowe.

Serwis i czyszczenie klimatyzacji w Katowicach

Dodatkowo zajmujemy się także serwisem klimatyzacji w Katowicach. Jesteśmy w stanie poprawnie zdiagnozować każdy sprzęt, a co za tym idzie, szybko go naprawić. Dodatkowo zajmujemy się także przeglądem starych klimatyzacji i usuwaniem wszelkiego rodzaju awarii, jakie mogą się zdarzyć.

Oprócz tego, w naszej ofercie znajduje się także czyszczenie klimatyzacji. Wyczyszczona klimatyzacja działa sprawniej i jest bezpieczniejsza w użyciu. Klimatyzację należy czyścić regularnie, ponieważ w środku odkładają się różnego rodzaju zabrudzenia i może pojawić się także grzyb, który jest niebezpieczny dla zdrowia ludzi przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Dzielnice Katowic, w których świadczymy usługi serwisu i montażu klimatyzacji w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych:

Montujemy klimatyzacje oraz przeprowadzamy ich serwis na wszystkich osiedlach Katowic. Osiedla: Śródmieście, Os. Paderewskiego – Muchowiec, Koszutka, Bogucice, Załęże, Os. Witosa, Osiedle Tysiąclecia, Dąb, Wełnowiec-Józefowiec-Załęska Hałda-Brynów, Brynów-Osiedle Zgrzebnioka, Ligota-Panewniki, Zawodzie, Dąbrówka Mała, Szopienice-Burowiec, Janów-Nikiszowiec, Giszowiec, Murcki, Piotrowice-Ochojec, Zarzecze, Kostuchna, Podlesie

Montaż klimatyzacji na terenie województwa Śląskiego

Montaż i serwis klimatyzacji prowadzimy głównie na terenie województwa Śląskiego. Nasza firma ma swoją siedzibę w Kryrach a rozwiązania montażowe zarówno w obszarze klimatyzacji, jak i rekuperacji świadczymy głównie w okolicznych miastach regionu.

Opinie naszych klientów

Sebastian Litwa
Sebastian Litwa
2024-01-16
DG COLD nie znam lepszej firmy która montuje klimę rekuperacje i wogole wszystko co z tym związane pisze ten komentaż po ponad 2 latach użytkowania i szkoda tylko że serwis jest tylko raz w roku bo chłopaki tylko wtedy przyjeżdżają na kawę awaria nie wiem co to za słowo u mnie jeszcze nie byli z żadnymi usterkami bo ich nie było cena i jakość gona pochwały naprawdę polecam
Marcin Staroń
Marcin Staroń
2023-12-22
Bardzo fachowa usługa oraz doradztwo za rozsądne pieniądze. Świetny kontakt z Panem Darkiem oraz zespołem Pracowników. Po ustaleniu szczegółów, ekipa zamontowała klimatyzator kanałowy zgodnie z ustaleniami. Wysoka jakość i estetyka oraz terminowość wykonanej pracy zasługuje na pochwałę. Firma godna polecenia.
Lukasz Warzecha
Lukasz Warzecha
2023-11-22
Świetny kontakt z Darkiem. Pomógł i doradził w wyborze klimatyzatora. Montaż odbył się w umówiony dzień i przebiegł bardzo sprawnie a po skończonej pracy panowie zostawili nienaganny porządek:)
Michalina N
Michalina N
2023-10-25
Świetna dorada, fachowa realizacja , punktualność, czystość przy i po pracy , bardzo uprzejmi panowie! Na wiele pytań dostałam bardzo konkretne odpowiedzi za co dziękuję! A no i sprzęt konkret nie żaden szmelc
Kaz
Kaz
2023-10-01
Bardzo profesjonalne podejście. Polecam.
Grzegorz Panasiuk
Grzegorz Panasiuk
2023-09-19
Bardzo dobry kontakt, i doradztwo instalacja przebiegła pomyślnie,fachowość każdym calu no i jeszcze porządek po wykonanej robocie tak czymac.Smialo polecam.
Urszula Kloc
Urszula Kloc
2023-09-07
Polecam.
Anna Kula
Anna Kula
2023-08-26
DG Cold wykonał w 2022r w mojej firmie instalację klimatyzatorów do ogrzewania biur. Świetne doradztwo! Instalatorzy uprzejmi i profesjonalni. Bardzo dobry kontakt również po instalacji, zawsze otrzymałam odpowiedzi na czasem "mało sensowne" pytanie 😉. Polecam!
Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji