Montaż i serwis klimatyzacji w Katowicach

Montaż klimatyzacji na terenie Katowic i okolic

Z roku na rok klimat na całym świecie, a więc także i w Polsce, ociepla się coraz bardziej. Widać to szczególnie podczas niesłychanie ciepłych wakacji, ale także w czasie zimy, kiedy to bardzo rzadko pada śnieg. Temperatury w tym kraju zwiększają się, coraz trudniej jest wytrzymać na zewnątrz, ale nie tylko. Także wewnątrz pomieszczeń czy to biurowych, czy też domowych, robi się coraz cieplej. W takich warunkach ciężko jest się skupić, a więc praca jest wykonywana gorzej. Szczególnie, że nawet urządzenia biurowe emitują dużo ciepła. Nic więc dziwnego, że montaż klimatyzacji w Katowicach cieszy się ogromną popularnością.

Montaż klimatyzacji Katowice

Zajmujemy się montażem klimatyzacji w mieście Katowice i okolicach. Dojedziemy do każdej dzielnicy, dzięki czemu każdy będzie w stanie skorzystać z naszych usług. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom konkretne i kompleksowe rozwiązania. Jesteśmy w stanie pomóc w doborze odpowiedniego sprzętu, spełniającego wszystkie wymagania, jakie będzie miał klient. W naszej pracy korzystamy z urządzeń i podzespołów takich producentów jak: Haier, Vivax, Sinclair, Daikin czy Gree. Przywiązujemy olbrzymią uwagę do szczegółów, dzięki czemu klienci cenią sobie jakość wykonywanej przez nas pracy. Stawiamy na estetykę oraz dbałość o detale na pierwszym miejscu. Przed montażem klimatyzacji możesz skorzystać z bezpłatnej wyceny i opracowania wstępnego projektu systemu.

W ramach świadczonych usług jesteśmy w stanie Ci zagwarantować:

  • zachowanie najwyższych standardów obsług,
  • indywidualne podejście do Twoich potrzeb,
  • atrakcyjną ofertę cenową,
  • montaż, serwis i czyszczenie klimatyzacji w Katowicach i na terenie całego Śląska,
  • wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy,
  • profesjonalne doradztwo techniczne i zakupowe.

Serwis i czyszczenie klimatyzacji w Katowicach

Dodatkowo zajmujemy się także serwisem klimatyzacji w Katowicach. Jesteśmy w stanie poprawnie zdiagnozować każdy sprzęt, a co za tym idzie, szybko go naprawić. Dodatkowo zajmujemy się także przeglądem starych klimatyzacji i usuwaniem wszelkiego rodzaju awarii, jakie mogą się zdarzyć.

Oprócz tego, w naszej ofercie znajduje się także czyszczenie klimatyzacji. Wyczyszczona klimatyzacja działa sprawniej i jest bezpieczniejsza w użyciu. Klimatyzację należy czyścić regularnie, ponieważ w środku odkładają się różnego rodzaju zabrudzenia i może pojawić się także grzyb, który jest niebezpieczny dla zdrowia ludzi przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Dzielnice Katowic, w których świadczymy usługi serwisu i montażu klimatyzacji w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych:

Montujemy klimatyzacje oraz przeprowadzamy ich serwis na wszystkich osiedlach Katowic. Osiedla: Śródmieście, Os. Paderewskiego – Muchowiec, Koszutka, Bogucice, Załęże, Os. Witosa, Osiedle Tysiąclecia, Dąb, Wełnowiec-Józefowiec-Załęska Hałda-Brynów, Brynów-Osiedle Zgrzebnioka, Ligota-Panewniki, Zawodzie, Dąbrówka Mała, Szopienice-Burowiec, Janów-Nikiszowiec, Giszowiec, Murcki, Piotrowice-Ochojec, Zarzecze, Kostuchna, Podlesie

Montaż klimatyzacji na terenie województwa Śląskiego

Montaż i serwis klimatyzacji prowadzimy głównie na terenie województwa Śląskiego. Nasza firma ma swoją siedzibę w Kryrach a rozwiązania montażowe zarówno w obszarze klimatyzacji, jak i rekuperacji świadczymy głównie w okolicznych miastach regionu.

Opinie naszych klientów

Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji
Grzegorz Napolski
Grzegorz Napolski
2023-07-31
Profesjonalne podejście, odpowiednie doradztwo i elastyczność w działaniu. To cechy które stawiają firmę DG Cold zdecydowanie wyżej względem innych wykonawców. Firma godna polecenia.
Ireneusz Król
Ireneusz Król
2023-06-28
Polecam wszystkim którzy chcą szybkiej i profesjonalnej usługi, pan Darek jest Ok.
Magdalena S.
Magdalena S.
2023-06-27
Panowie bardzo sprawnie i dokładnie wykonali przegląd klimatyzacji. Pozostawili po sobie porządek. Klimatyzacja działa jak nowa. Polecam
Pawel Gruszka
Pawel Gruszka
2023-04-17
Szybki i czysty montaż firma godna polecenia
Arkadiusz Gruszka
Arkadiusz Gruszka
2023-04-02
Bardzo profesjonalna obsługa, klimatyzator Haiera pracuje cichutko, super doradztwo, ekipa monterska sprawnie zamontowała urządzenie, szybki termin montażu i w rozsądnych pieniądzach. Polecam.
Dominika Rojecka
Dominika Rojecka
2023-03-30
Bardzo dobra firma. 100% zadowolenia.
Kinga Sz
Kinga Sz
2023-03-13
Świetna firma 👍
Danuta Walko
Danuta Walko
2022-09-19
SUPER ekipa!!! Profesjonalne wykonanie, fachowe doradztwo, konkurencyjna cena i przemiła atmosfera!! Polecam
Rafal Gibaszek
Rafal Gibaszek
2022-09-17
Firma w 100% godna polecenia.