Montaż i serwis klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej

Strona główna » Klimatyzacja Śląsk » Dąbrowa Górnicza

Montaż klimatyzacji na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic

Utrzymanie komfortu termicznego w pomieszczeniach – niezależnie od aury panującej na zewnątrz – wymaga zastosowania specjalnych rozwiązań. Oferujemy montaż klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej, a nasze usługi realizujemy na najwyższym poziomie.

Naszym klientom zapewniamy:

  • pomoc przy wyborze klimatyzatora – dopasowanego do specyfiki pomieszczenia i oczekiwań użytkowników
  • przygotowanie projektu, a następnie instalację urządzeń w budynku
  • podłączenie klimatyzacji do zasilania, uruchomienie i sprawdzenie poprawności jej działania
  • krótkie szkolenie dotyczące obsługi klimatyzacji.

Montaż klimatyzacji – Dąbrowa Górnicza

Współpracujemy z uznanymi na rynku producentami klimatyzatorów, wykorzystujemy materiały najlepszej jakości, a nasi pracownicy to doskonale wykwalifikowani fachowcy. Zajmujemy się montażem klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej oraz w jej okolicach – i to zarówno w domach, jak i w pomieszczeniach biurowych, a także w firmach.

Mamy indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania dotyczące montowanego sprzętu – jeśli chodzi o kwestie parametrów technicznych i jego wyglądu. Zapewniamy też wsparcie gwarancyjne, serwis, czyszczenie klimatyzacji.

Serwis klimatyzacji – Dąbrowa Górnicza

Aby zamontowane urządzenia nie odmówiły posłuszeństwa, działały efektywnie oraz były całkowicie bezpieczne dla zdrowia osób przebywających w pomieszczeniach, należy je regularnie czyścić.

Podczas serwisu klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej dezynfekujemy parowniki, co pozwala pozbyć się z nich bakterii, grzybów i wirusów. Do czyszczenia używamy tylko sprawdzonych środków, które również zapobiegają pojawieniu się pleśni.

Serwis klimatyzacji obejmuje zarówno dezynfekcję, jak i konserwację urządzeń – dotyczy to podstawowej instalacji elektrycznej. Nasi fachowcy są także w stanie szybko zdiagnozować stan klimatyzatorów, wykryć ewentualne usterki oraz szybko je usunąć.

Korzystając z naszych usług, zapewniasz sobie przyjemną temperaturę w pomieszczeniach podczas najbardziej upalnych dni i pełne wsparcie techniczne!

Obszar działania

Dzielnice Dąbrowy Górniczej, w których świadczymy usługi serwisu i montażu klimatyzacji w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych:

Montujemy klimatyzacje oraz przeprowadzamy ich serwis we wszystkich dzielnicach Dąbrowy Górniczej: Antoniów, Błędów, Bugaj, Dąbrowa Górnicza Ratanice, Dziewiąty, Gołonóg, Korzeniec, Kuźniczka Nowa, Łazy, Łęka, Łęknice, Łosień, Marianki, Mydlice, Okradzionów, Piekło, Pogoria, Reden, Sikorka, Staszic, Trzebiesławice, Tucznawa, Tworzeń, Ujejsce.

Montaż klimatyzacji na terenie województwa Śląskiego

Montaż i serwis klimatyzacji prowadzimy głównie na terenie województwa Śląskiego. Nasza firma ma swoją siedzibę w Kryrach a rozwiązania montażowe zarówno w obszarze klimatyzacji, jak i rekuperacji świadczymy głównie w okolicznych miastach regionu.

Opinie naszych klientów

Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji
Grzegorz Napolski
Grzegorz Napolski
2023-07-31
Profesjonalne podejście, odpowiednie doradztwo i elastyczność w działaniu. To cechy które stawiają firmę DG Cold zdecydowanie wyżej względem innych wykonawców. Firma godna polecenia.
Ireneusz Król
Ireneusz Król
2023-06-28
Polecam wszystkim którzy chcą szybkiej i profesjonalnej usługi, pan Darek jest Ok.
Magdalena S.
Magdalena S.
2023-06-27
Panowie bardzo sprawnie i dokładnie wykonali przegląd klimatyzacji. Pozostawili po sobie porządek. Klimatyzacja działa jak nowa. Polecam
Pawel Gruszka
Pawel Gruszka
2023-04-17
Szybki i czysty montaż firma godna polecenia
Arkadiusz Gruszka
Arkadiusz Gruszka
2023-04-02
Bardzo profesjonalna obsługa, klimatyzator Haiera pracuje cichutko, super doradztwo, ekipa monterska sprawnie zamontowała urządzenie, szybki termin montażu i w rozsądnych pieniądzach. Polecam.
Dominika Rojecka
Dominika Rojecka
2023-03-30
Bardzo dobra firma. 100% zadowolenia.
Kinga Sz
Kinga Sz
2023-03-13
Świetna firma 👍
Danuta Walko
Danuta Walko
2022-09-19
SUPER ekipa!!! Profesjonalne wykonanie, fachowe doradztwo, konkurencyjna cena i przemiła atmosfera!! Polecam
Rafal Gibaszek
Rafal Gibaszek
2022-09-17
Firma w 100% godna polecenia.