Montaż i serwis klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej

Strona główna » Klimatyzacja Śląsk » Dąbrowa Górnicza

Montaż klimatyzacji na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic

Utrzymanie komfortu termicznego w pomieszczeniach – niezależnie od aury panującej na zewnątrz – wymaga zastosowania specjalnych rozwiązań. Oferujemy montaż klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej, a nasze usługi realizujemy na najwyższym poziomie.

Naszym klientom zapewniamy:

  • pomoc przy wyborze klimatyzatora – dopasowanego do specyfiki pomieszczenia i oczekiwań użytkowników
  • przygotowanie projektu, a następnie instalację urządzeń w budynku
  • podłączenie klimatyzacji do zasilania, uruchomienie i sprawdzenie poprawności jej działania
  • krótkie szkolenie dotyczące obsługi klimatyzacji.

Montaż klimatyzacji – Dąbrowa Górnicza

Współpracujemy z uznanymi na rynku producentami klimatyzatorów, wykorzystujemy materiały najlepszej jakości, a nasi pracownicy to doskonale wykwalifikowani fachowcy. Zajmujemy się montażem klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej oraz w jej okolicach – i to zarówno w domach, jak i w pomieszczeniach biurowych, a także w firmach.

Mamy indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania dotyczące montowanego sprzętu – jeśli chodzi o kwestie parametrów technicznych i jego wyglądu. Zapewniamy też wsparcie gwarancyjne, serwis, czyszczenie klimatyzacji.

Serwis klimatyzacji – Dąbrowa Górnicza

Aby zamontowane urządzenia nie odmówiły posłuszeństwa, działały efektywnie oraz były całkowicie bezpieczne dla zdrowia osób przebywających w pomieszczeniach, należy je regularnie czyścić.

Podczas serwisu klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej dezynfekujemy parowniki, co pozwala pozbyć się z nich bakterii, grzybów i wirusów. Do czyszczenia używamy tylko sprawdzonych środków, które również zapobiegają pojawieniu się pleśni.

Serwis klimatyzacji obejmuje zarówno dezynfekcję, jak i konserwację urządzeń – dotyczy to podstawowej instalacji elektrycznej. Nasi fachowcy są także w stanie szybko zdiagnozować stan klimatyzatorów, wykryć ewentualne usterki oraz szybko je usunąć.

Korzystając z naszych usług, zapewniasz sobie przyjemną temperaturę w pomieszczeniach podczas najbardziej upalnych dni i pełne wsparcie techniczne!

Obszar działania

Dzielnice Dąbrowy Górniczej, w których świadczymy usługi serwisu i montażu klimatyzacji w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych:

Montujemy klimatyzacje oraz przeprowadzamy ich serwis we wszystkich dzielnicach Dąbrowy Górniczej: Antoniów, Błędów, Bugaj, Dąbrowa Górnicza Ratanice, Dziewiąty, Gołonóg, Korzeniec, Kuźniczka Nowa, Łazy, Łęka, Łęknice, Łosień, Marianki, Mydlice, Okradzionów, Piekło, Pogoria, Reden, Sikorka, Staszic, Trzebiesławice, Tucznawa, Tworzeń, Ujejsce.

Montaż klimatyzacji na terenie województwa Śląskiego

Montaż i serwis klimatyzacji prowadzimy głównie na terenie województwa Śląskiego. Nasza firma ma swoją siedzibę w Kryrach a rozwiązania montażowe zarówno w obszarze klimatyzacji, jak i rekuperacji świadczymy głównie w okolicznych miastach regionu.

Opinie naszych klientów

Sebastian Litwa
Sebastian Litwa
2024-01-16
DG COLD nie znam lepszej firmy która montuje klimę rekuperacje i wogole wszystko co z tym związane pisze ten komentaż po ponad 2 latach użytkowania i szkoda tylko że serwis jest tylko raz w roku bo chłopaki tylko wtedy przyjeżdżają na kawę awaria nie wiem co to za słowo u mnie jeszcze nie byli z żadnymi usterkami bo ich nie było cena i jakość gona pochwały naprawdę polecam
Marcin Staroń
Marcin Staroń
2023-12-22
Bardzo fachowa usługa oraz doradztwo za rozsądne pieniądze. Świetny kontakt z Panem Darkiem oraz zespołem Pracowników. Po ustaleniu szczegółów, ekipa zamontowała klimatyzator kanałowy zgodnie z ustaleniami. Wysoka jakość i estetyka oraz terminowość wykonanej pracy zasługuje na pochwałę. Firma godna polecenia.
Lukasz Warzecha
Lukasz Warzecha
2023-11-22
Świetny kontakt z Darkiem. Pomógł i doradził w wyborze klimatyzatora. Montaż odbył się w umówiony dzień i przebiegł bardzo sprawnie a po skończonej pracy panowie zostawili nienaganny porządek:)
Michalina N
Michalina N
2023-10-25
Świetna dorada, fachowa realizacja , punktualność, czystość przy i po pracy , bardzo uprzejmi panowie! Na wiele pytań dostałam bardzo konkretne odpowiedzi za co dziękuję! A no i sprzęt konkret nie żaden szmelc
Kaz
Kaz
2023-10-01
Bardzo profesjonalne podejście. Polecam.
Grzegorz Panasiuk
Grzegorz Panasiuk
2023-09-19
Bardzo dobry kontakt, i doradztwo instalacja przebiegła pomyślnie,fachowość każdym calu no i jeszcze porządek po wykonanej robocie tak czymac.Smialo polecam.
Urszula Kloc
Urszula Kloc
2023-09-07
Polecam.
Anna Kula
Anna Kula
2023-08-26
DG Cold wykonał w 2022r w mojej firmie instalację klimatyzatorów do ogrzewania biur. Świetne doradztwo! Instalatorzy uprzejmi i profesjonalni. Bardzo dobry kontakt również po instalacji, zawsze otrzymałam odpowiedzi na czasem "mało sensowne" pytanie 😉. Polecam!
Wojciech Ryba
Wojciech Ryba
2023-08-24
Firmę DG Cold mogę z czystym sercem polecić. Jako osoba prowadząca wszelakie inwestycje komercyjne, zawsze wybieram firmę DG Cold do zleceń w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji