Montaż i Serwis Klimatyzacji Żory

Montaż i Serwis Klimatyzacji Żory

Jeszcze do niedawna klimatyzacja była montowana jedynie w przestrzeniach biurowych, aby zapewnić pracownikom optymalne warunki pracy. Obecnie jednak na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej inwestorów prywatnych, gdyż klimatyzacja znacząco podnosi komfort korzystania z pomieszczeń. Zalety takiego systemu odczuwalne są przede wszystkim w okresie letnim, jednak nasza firma przez cały rok oferuje montaż klimatyzacji w Żorach. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych, starając się zaproponować jak najkorzystniejsze warunki współpracy.

 

Klimatyzacja w twoim domu – Żory

Jesteśmy firmą, która świadczy kompleksowy zakres usług. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego oprócz dystrybucji klimatyzacji w Żorach, poszerzyliśmy ofertę także o montaż klimatyzacji oraz serwis urządzeń chłodniczych. Współpracujemy z renomowanymi producentami, dzięki czemu możemy Ci zaproponować dostęp do nowoczesnych i wielofunkcyjnych instalacji. Ponadto pracuje u nas zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są w specjalistami w swoich dziedzinach. To pozwala nam oferować montaż i serwis klimatyzacji w Żorach, z całym kompletem usług dodatkowych.

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • profesjonalne doradztwo,
  • wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy,
  • elastyczne podejście do klienta i jego potrzeb,
  • dobór najlepszych rozwiązań klimatyzacyjnych, które sprawdzą się w określonych warunkach,
  • dostęp do nowoczesnych, ekonomicznych w utrzymaniu urządzeń,
  • atrakcyjne ceny usług i produktów.

W ramach świadczonych usług zajmujemy się także czyszczeniem klimatyzacji w Żorach oraz renowacją starych urządzeń. Ponadto dysponujemy specjalistycznym sprzętem diagnostycznym, dzięki czemu w razie wystąpienia usterki, jesteśmy w stanie ją szybko zlokalizować i usunąć.

 

Serwis i czyszczenie klimatyzacji w Żorach

Z naszych usług mogą korzystać nie tylko klienci, którzy zakupili u nas urządzenie. Prowadzimy także serwis klimatyzacji dla zewnętrznych odbiorców, oferując im naprawę i modernizację systemu. Ponadto przeprowadzamy okresowe przeglądy i konserwacje urządzeń oraz czyszczenie klimatyzacji w Żorach i na terenie całego województwa śląskiego.

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Dzielnice Żor, w których świadczymy usługi serwisu i montażu klimatyzacji w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych: Zachód, Śródmieście, Kleszczówka, Rowień-Folwarki, Osiny, Kleszczów, Baranowice, Rogoźna, Rój.

Zapewniamy dojazd i wykonanie ozonowania na wszystkich osiedlach w Żorach. Osiedla: Księcia Władysława, Powstańców Śląskich, 700-lecia Żor, Władysława Sikorskiego, Wojciecha Korfantego, Władysława Pawlikowskiego.

Opinie naszych klientów

Danuta Walko
Danuta Walko
2022-09-19
SUPER ekipa!!! Profesjonalne wykonanie, fachowe doradztwo, konkurencyjna cena i przemiła atmosfera!! Polecam
Rafal Gibaszek
Rafal Gibaszek
2022-09-17
Firma w 100% godna polecenia.
Łukasz Baron
Łukasz Baron
2022-08-28
Bardzo profesjonalna obsługa, klimatyzator Haiera pracuje cichutko, super doradztwo, ekipa monterska sprawnie zamontowała urządzenie, szybki termin montażu i w rozsądnych pieniądzach, polecam
Agnieszka Ficek
Agnieszka Ficek
2022-07-22
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Dariusz w szczycie sezonu przeprowadził montaż klimatyzatora w kilka dni od momentu otrzymania wyceny instalacji. Fachowe doradztwo, wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami. Ceny bardzo konkurencyjne. Szczerze polecam.
Adam Dworok
Adam Dworok
2022-07-19
Eva Kliś
Eva Kliś
2022-07-05
Bardzo sprawna i profesjonalna obsługa. Mili Panowie szybko poradzili sobie z montażem klimatyzacji. Działa bez zarzutów.😊
Kasia Panic
Kasia Panic
2022-07-01
Potrzebowałam serwisu starszego urządzenia. Pan Darek przyjechał już następnego dnia. Wszystko dokładnie sprawdził, odpowiedział na pytania. Wszystko poszło sprawnie i bez naciągania, polecam!
Szymon Nawrat
Szymon Nawrat
2022-06-29
Profesjonalne doradztwo i szybkie wykonanie
darek7019
darek7019
2022-06-28
Profesjonalna firma z dobrym podejściem do klienta.
Marta Drozdz
Marta Drozdz
2022-06-16

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.