Montaż i Serwis Klimatyzacji Rybnik

Montaż oraz Serwis klimatyzacji na terenie Rybnika i okolic

Zamontowanie klimatyzacji to jedno z najlepszych rozwiązań, aby zapewnić sobie optymalne warunki do pracy. Świeże powietrze oraz utrzymanie idealnej temperatury w pomieszczeniu ma także znaczenie dla zdrowia, szczególnie w okresie letnim. Nasza firma oferuje profesjonalny montaż klimatyzacji w Rybniku, zarówno w przestrzeni domowej, jak i mieszkalnej. Oferujemy dostęp do najwyższej klasy urządzeń, które gwarantują wydajne działanie nawet przy intensywnej eksploatacji.

 

Klimatyzacja w twoim domu – Rybnik

Jako firma, która od wielu lat dostarcza innowacyjnych rozwiązań wentylacji pomieszczeń, świadczymy kompleksowy zakres usług. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Dzięki temu możemy Ci zaproponować klimatyzację z montażem w Rybniku, a także na terenie całego województwa śląskiego. Na zakres naszych usług składa się także dystrybucja urządzeń od najlepszych producentów, a także pomoc w wyborze modelu i zaprojektowaniu systemu klimatyzacji. Z podjętej współpracy z nasza firmą wynikają niezaprzeczalne korzyści, takie jak:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • elastyczne dopasowanie oferty do potrzeb,
  • dostęp do najnowocześniejszych urządzeń z jednoczesnym zachowaniem ich atrakcyjnej ceny,
  • fachowe doradztwo zakupowe i techniczne,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych usług jak np. czyszczenie klimatyzacji w Rybniku,
  • wsparcie gwarancyjne i serwisowe na każdym etapie współpracy.

Montujemy klimatyzacje uznanych producentów takich jak Haier, Vivax, Sinclair, Daikin czy Gree. Stawiamy na jakość wykonywanej usługi. Do wykończenia naszych prac po montażu używamy materiałów najwyższej jakości co bezpośrednio przekłada się na estetykę wykonanej usługi. Stawiamy na tworzenie długofalowych relacji z każdym klientem, dlatego po montażu klimatyzacji zapewniamy dalsze wsparcie ze strony naszych pracowników. Przeprowadzamy renowację starych urządzeń oraz świadczymy usługi serwisowe poprzedzone dokładną diagnostyką systemu.

 

Montaż i czyszczenie klimatyzacji w Rybniku

Z naszych usług mogą korzystać zarówno odbiorcy, którzy zakupili u nas urządzenie, jak i klienci zewnętrzni. Prowadzimy serwis klimatyzacji w Rybniku, oferując naprawę oraz modernizację systemu. Ponadto świadczymy także usługi z zakresu wymiany i czyszczenia klimatyzacji przy użyciu skutecznych, nieinwazyjnych metod.

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Dzielnice Rybnika, w których świadczymy usługi montażu i serwisu klimatyzacji biurowych i mieszkalnych: Śródmieście, Boguszowice Stare, Boguszowice Osiedle, Chwałowice, Chwałęcice, Golejów, Gotartowice, Grabownia, Kamień, Kłokocin, Ligota, Ligocka Kuźnia, Meksyk, Niedobczyce, Niewiadom, Maroko, Nowiny, Ochojec, Orzepowice,Paruszowiec, Piaski, Popielów, Radziejów, Rybnicka Kuźnia, Rybnik – Północ,Smolna, Stodoły, Wielopole, Zamysłów Zebrzydowice.

Opinie naszych klientów

Danuta Walko
Danuta Walko
2022-09-19
SUPER ekipa!!! Profesjonalne wykonanie, fachowe doradztwo, konkurencyjna cena i przemiła atmosfera!! Polecam
Rafal Gibaszek
Rafal Gibaszek
2022-09-17
Firma w 100% godna polecenia.
Łukasz Baron
Łukasz Baron
2022-08-28
Bardzo profesjonalna obsługa, klimatyzator Haiera pracuje cichutko, super doradztwo, ekipa monterska sprawnie zamontowała urządzenie, szybki termin montażu i w rozsądnych pieniądzach, polecam
Agnieszka Ficek
Agnieszka Ficek
2022-07-22
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Dariusz w szczycie sezonu przeprowadził montaż klimatyzatora w kilka dni od momentu otrzymania wyceny instalacji. Fachowe doradztwo, wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami. Ceny bardzo konkurencyjne. Szczerze polecam.
Adam Dworok
Adam Dworok
2022-07-19
Eva Kliś
Eva Kliś
2022-07-05
Bardzo sprawna i profesjonalna obsługa. Mili Panowie szybko poradzili sobie z montażem klimatyzacji. Działa bez zarzutów.😊
Kasia Panic
Kasia Panic
2022-07-01
Potrzebowałam serwisu starszego urządzenia. Pan Darek przyjechał już następnego dnia. Wszystko dokładnie sprawdził, odpowiedział na pytania. Wszystko poszło sprawnie i bez naciągania, polecam!
Szymon Nawrat
Szymon Nawrat
2022-06-29
Profesjonalne doradztwo i szybkie wykonanie
darek7019
darek7019
2022-06-28
Profesjonalna firma z dobrym podejściem do klienta.
Marta Drozdz
Marta Drozdz
2022-06-16

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.