Montaż klimatyzacji na terenie Zabrza i okolic

Średnia temperatura powietrza w Polsce podnosi się każdego roku. Jest to wyjątkowo odczuwalne zarówno w pomieszczeniach pracowniczych i biurach, jak i w miejscach użyteczności prywatnej – czyli w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, gdzie na co dzień spędzamy najwięcej czasu. Skutkuje to poszukiwaniem rozwiązań w zakresie poprawy komfortu życia. Odpowiednia temperatura powietrza poprawia koncentrację, pozwala zachować organizm w odpowiedniej kondycji. Wysokie temperatury obniżają naszą aktywność, powodują senność. Nie dziwi wobec tego fakt, że ogromną popularnością cieszą się nasze usługi montażu klimatyzacji na terenie Zabrza.

Serwis i montaż klimatyzacji Zabrze – komfortowa temperatura w domu i w biurze

Jesteśmy firmą zajmującą się montażem klimatyzacji w mieście Zabrze i okolicach. Świadczymy usługi na terenie całego miasta, włączają w to wszystkie dzielnice i osiedla miasta Zabrze. Możemy pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w zakresie montażu klimatyzacji wraz z kompletną instalacją. Sięgamy po technologie od renomowanych producentów, stawiamy na materiały wysokiej jakości oraz zapewniamy kompleksowy serwis urządzeń. W montażu używamy urządzeń najlepszych producentów, takich jak na przykład: Haier, Vivax, Sinclair, Daikin czy Gree. Przywiązujemy olbrzymią uwagę do szczegółów oraz estetyki wykończenia, dzięki czemu nasi klienci są zadowoleni z naszych usług, co potwierdzają liczne opinie i referencje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostosowujemy naszą ofertę do ich wymagań oraz możliwości finansowych. Przed podjęciem współpracy zachęcamy do skorzystania z darmowej wyceny i opracowania wstępnego projektu systemu klimatyzacji czy rekuperacji.

W ramach świadczonych usług jesteśmy w stanie Ci zagwarantować:

 • zachowanie najwyższych standardów obsług,
 • indywidualne podejście do Twoich potrzeb,
 • atrakcyjną ofertę cenową,
 • montaż, serwis i czyszczenie klimatyzacji w Zabrzu i na terenie całego Śląska,
 • wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy,
 • profesjonalne doradztwo techniczne i zakupowe.

Serwis klimatyzacji w Zabrzu – czyszczenie i konserwacja urządzeń

Ważnym elementem naszych usług jest czyszczenie klimatyzacji. Warto zaznaczyć, że regularnie serwisowane urządzenia przyczyniają się do jakości powietrza a w efekcie wpływają na zdrowie użytkowników danej powierzchni biurowej czy mieszkalnej. Urządzenia klimatyzujące należy czyścić regularnie ze względu na odkładające się zabrudzenia i bakterie, które mogą negatywnie wpływać na nasze zdrowie.

W parownikach urządzeń klimatyzacyjnych gromadzą się zanieczyszczenia, ale także groźne bakterie, wirusy, a nawet grzyby. Dlatego wymagają one regularnego czyszczenia – zaleca się, aby dezynfekować je przynajmniej 2 razy w roku. Dzięki temu działają ona sprawnie, efektywnie i nie stwarzają zagrożenia dla zdrowia.

Oprócz montażu zajmujemy się również serwisem klimatyzacji w Zabrzu – starannie dezynfekujemy urządzenia, wykorzystując do tego specjalistyczne, atestowane środki czyszczące. Ich działanie polega również na tym, że zapobiegają rozwojowi pleśni. Ponadto diagnozujemy stan klimatyzatorów oraz przeprowadzamy konserwację podstawowej instalacji elektrycznej. Skutecznie naprawiamy sprzęt dowolnej marki oraz świadczymy usługi w zakresie przeglądów okresowych. Usuwamy awarie powstałe w wyniku codziennego użytkowania klimatyzacji, jak i uszkodzenia mechaniczne spowodowane losowymi zdarzeniami dnia codziennego.

Postaw na nasze usługi i zapewnij sobie przyjemną temperaturę w pomieszczeniach!

Obszar działania:

Dzielnice Zabrza, w których świadczymy usługi serwisu i montażu klimatyzacji w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych:

Montujemy klimatyzacje oraz przeprowadzamy ich serwis we wszystkich dzielnicach Zabrza: Helenka, Grzybowice, Rokitnica, Mikulczyce, Os. Młodego Górnika, Os. Mikołaja Kopernika, Biskupice, Os. Tadeusza Kotrabińskiego, Maciejów, Centrum Płn., Zandka, Centrum Płd., Zaborze Płn., Zaborze Płd. Guido, Pawłów, Kończyce, Makoszowy.

Cennik usług montażu klimatyzacji w Zabrzu

Podajemy orientacyjny cennik montażu klimatyzacji w Zabrzu w trzech wariantach. Podane ceny zakładają montaż wydajnego klimatyzatora w pomieszczeniu 40-60 m2. Pamiętaj, że każda oferta jest dopasowana indywidualnie a podane poniżej ceny i zakres oferty są orientacyjne.

Montaż klimatyzacji klasy ekonomicznej

 • Dojazd do 50 km
 • Zabezpieczenie Przedmiotów Wewnątrz Pomieszczeń
 • Montaż klimatyzacji
 • Kompleksowy montaż instalacji
od2500 zł
Napisz do Nas
Najczęściej Wybierany

Montaż klimatyzacji klasy średniej

 • Dojazd do 50 km
 • Zabezpieczenie Przedmiotów Wewnątrz Pomieszczeń
 • Montaż klimatyzacji
 • Kompleksowy montaż instalacji
od3200 zł
Napisz do Nas

Montaż klimatyzacji klasy premium

 • Dojazd do 50 km
 • Zabezpieczenie Przedmiotów Wewnątrz Pomieszczeń
 • Montaż klimatyzacji
 • Kompleksowy montaż instalacji
od4700 zł
Napisz do Nas

Nasi Zadowoleni Klienci

Przez ponad 15 lat działalności dostarczaliśmy rozwiązania dla naszych klientów. Zobacz, jakie mają o nas opinie.