Montaż i Serwis Klimatyzacji Zabrze

Montaż klimatyzacji na terenie Zabrza i okolic

Średnia temperatura powietrza w Polsce podnosi się każdego roku. Jest to wyjątkowo odczuwalne zarówno w pomieszczeniach pracowniczych i biurach, jak i w miejscach użyteczności prywatnej – czyli w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, gdzie na co dzień spędzamy najwięcej czasu. Skutkuje to poszukiwaniem rozwiązań w zakresie poprawy komfortu życia. Odpowiednia temperatura powietrza poprawia koncentrację, pozwala zachować organizm w odpowiedniej kondycji. Wysokie temperatury obniżają naszą aktywność, powodują senność. Nie dziwi wobec tego fakt, że ogromną popularnością cieszą się nasze usługi montażu klimatyzacji na terenie Zabrza.

 

Serwis i montaż klimatyzacji Zabrze – komfortowa temperatura w domu i w biurze

Jesteśmy firmą zajmującą się montażem klimatyzacji w mieście Zabrze i okolicach. Świadczymy usługi na terenie całego miasta, włączają w to wszystkie dzielnice i osiedla miasta Zabrze. Możemy pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w zakresie montażu klimatyzacji wraz z kompletną instalacją. Sięgamy po technologie od renomowanych producentów, stawiamy na materiały wysokiej jakości oraz zapewniamy kompleksowy serwis urządzeń. W montażu używamy urządzeń najlepszych producentów, takich jak na przykład: Haier, Vivax, Sinclair, Daikin czy Gree. Przywiązujemy olbrzymią uwagę do szczegółów oraz estetyki wykończenia, dzięki czemu nasi klienci są zadowoleni z naszych usług, co potwierdzają liczne opinie i referencje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostosowujemy naszą ofertę do ich wymagań oraz możliwości finansowych. Przed podjęciem współpracy zachęcamy do skorzystania z darmowej wyceny i opracowania wstępnego projektu systemu klimatyzacji czy rekuperacji.

W ramach świadczonych usług jesteśmy w stanie Ci zagwarantować:

  • zachowanie najwyższych standardów obsług,
  • indywidualne podejście do Twoich potrzeb,
  • atrakcyjną ofertę cenową,
  • montaż, serwis i czyszczenie klimatyzacji w Zabrzu i na terenie całego Śląska,
  • wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy,
  • profesjonalne doradztwo techniczne i zakupowe.

 

Serwis klimatyzacji w Zabrzu – czyszczenie i konserwacja urządzeń

Ważnym elementem naszych usług jest czyszczenie klimatyzacji. Warto zaznaczyć, że regularnie serwisowane urządzenia przyczyniają się do jakości powietrza a w efekcie wpływają na zdrowie użytkowników danej powierzchni biurowej czy mieszkalnej. Urządzenia klimatyzujące należy czyścić regularnie ze względu na odkładające się zabrudzenia i bakterie, które mogą negatywnie wpływać na nasze zdrowie.

W parownikach urządzeń klimatyzacyjnych gromadzą się zanieczyszczenia, ale także groźne bakterie, wirusy, a nawet grzyby. Dlatego wymagają one regularnego czyszczenia – zaleca się, aby dezynfekować je przynajmniej 2 razy w roku. Dzięki temu działają ona sprawnie, efektywnie i nie stwarzają zagrożenia dla zdrowia.

Oprócz montażu zajmujemy się również serwisem klimatyzacji w Zabrzu – starannie dezynfekujemy urządzenia, wykorzystując do tego specjalistyczne, atestowane środki czyszczące. Ich działanie polega również na tym, że zapobiegają rozwojowi pleśni. Ponadto diagnozujemy stan klimatyzatorów oraz przeprowadzamy konserwację podstawowej instalacji elektrycznej. Skutecznie naprawiamy sprzęt dowolnej marki oraz świadczymy usługi w zakresie przeglądów okresowych. Usuwamy awarie powstałe w wyniku codziennego użytkowania klimatyzacji, jak i uszkodzenia mechaniczne spowodowane losowymi zdarzeniami dnia codziennego.

Postaw na nasze usługi i zapewnij sobie przyjemną temperaturę w pomieszczeniach!

Obszar działania

Dzielnice Zabrza, w których świadczymy usługi serwisu i montażu klimatyzacji w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych:

Montujemy klimatyzacje oraz przeprowadzamy ich serwis we wszystkich dzielnicach Zabrza: Helenka, Grzybowice, Rokitnica, Mikulczyce, Os. Młodego Górnika, Os. Mikołaja Kopernika, Biskupice, Os. Tadeusza Kotrabińskiego, Maciejów, Centrum Płn., Zandka, Centrum Płd., Zaborze Płn., Zaborze Płd. Guido, Pawłów, Kończyce, Makoszowy.

Opinie naszych klientów

Danuta Walko
Danuta Walko
2022-09-19
SUPER ekipa!!! Profesjonalne wykonanie, fachowe doradztwo, konkurencyjna cena i przemiła atmosfera!! Polecam
Rafal Gibaszek
Rafal Gibaszek
2022-09-17
Firma w 100% godna polecenia.
Łukasz Baron
Łukasz Baron
2022-08-28
Bardzo profesjonalna obsługa, klimatyzator Haiera pracuje cichutko, super doradztwo, ekipa monterska sprawnie zamontowała urządzenie, szybki termin montażu i w rozsądnych pieniądzach, polecam
Agnieszka Ficek
Agnieszka Ficek
2022-07-22
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Dariusz w szczycie sezonu przeprowadził montaż klimatyzatora w kilka dni od momentu otrzymania wyceny instalacji. Fachowe doradztwo, wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami. Ceny bardzo konkurencyjne. Szczerze polecam.
Adam Dworok
Adam Dworok
2022-07-19
Eva Kliś
Eva Kliś
2022-07-05
Bardzo sprawna i profesjonalna obsługa. Mili Panowie szybko poradzili sobie z montażem klimatyzacji. Działa bez zarzutów.😊
Kasia Panic
Kasia Panic
2022-07-01
Potrzebowałam serwisu starszego urządzenia. Pan Darek przyjechał już następnego dnia. Wszystko dokładnie sprawdził, odpowiedział na pytania. Wszystko poszło sprawnie i bez naciągania, polecam!
Szymon Nawrat
Szymon Nawrat
2022-06-29
Profesjonalne doradztwo i szybkie wykonanie
darek7019
darek7019
2022-06-28
Profesjonalna firma z dobrym podejściem do klienta.
Marta Drozdz
Marta Drozdz
2022-06-16

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.