Montaż i Serwis Klimatyzacji Tychy

Montaż oraz Serwis klimatyzacji w Tychach i okolicach

Klimat na całej ziemi zmienia się i średnie temperatury wzrastają w każdym kraju, także w Polsce. Już od wielu lat można usłyszeć w telewizji o niebezpieczeństwach przebywania na dworze w trakcie wakacji, w godzinach od 11 do 16. Temperatury na zewnątrz są w stanie przekroczyć nawet 30 stopni Celsjusza. Nie lepiej jest wewnątrz budynków, które często dodatkowo nagrzewane są przez ciągle działający sprzęt taki jak komputery. Dlatego coraz więcej firm oraz domów prywatnych decyduje się na klimatyzację, także w miejscowości Tychy.

Na zakres naszych usług składa się także dystrybucja urządzeń od najlepszych producentów, a także pomoc w wyborze modelu i zaprojektowaniu systemu klimatyzacji. Z podjętej współpracy z nasza firmą wynikają niezaprzeczalne korzyści, takie jak:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • elastyczne dopasowanie oferty do potrzeb,
  • dostęp do najnowocześniejszych urządzeń z jednoczesnym zachowaniem ich atrakcyjnej ceny,
  • fachowe doradztwo zakupowe i techniczne,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych usług jak np. czyszczenie klimatyzacji w Tychach,
  • wsparcie gwarancyjne i serwisowe na każdym etapie współpracy.

 

Montaż klimatyzacji Tychy

Jako firma zajmujemy się montażem klimatyzacji w Tychach oraz okolicach. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, pomagając wybrać odpowiednie rozwiązanie do jego potrzeb. Nasza obsługa jest kompleksowa, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom usługi naprawdę wysokiej jakości. Dodatkowo doradzamy, jaką klimatyzację kupić, aby cieszyć się jej działaniem i aby spełniała wszystkie wymagania, jakie się jej postawi.

 

Serwis i czyszczenie klimatyzacji w Tychach

Oprócz montażu klimatyzacji w naszej ofercie znaleźć można także serwis klimatyzacji w Tychach. Przyjedziemy i dokładnie zdiagnozujemy twoją klimatyzację. Naprawę wykonamy szybko i skutecznie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie naprawić każdą wadę w twoim sprzęcie. Dodatkowo jesteśmy w stanie dokonać renowacji nawet starego sprzętu.

Czyszczenie jest niezwykle istotnym elementem, pozwalającym na zachowanie sprawności sprzętu. Dodatkowo czyszczenie musi odbywać się regularnie co jakiś czas, aby osoby przebywające w klimatyzowanym pomieszczeniu nie chorowały. W klimatyzacji bowiem zbierają się wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i często może także zalęgnąć się pleśń.

Montujemy klimatyzacje uznanych producentów takich jak Haier, Vivax, Sinclair, Daikin czy Gree. Stawiamy na jakość wykonywanej usługi. Do wykończenia naszych prac po montażu używamy materiałów najwyższej jakości co bezpośrednio przekłada się na estetykę wykonanej usługi. Stawiamy na tworzenie długofalowych relacji z każdym klientem, dlatego po montażu klimatyzacji zapewniamy dalsze wsparcie ze strony naszych pracowników.

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Dzielnice Tychów, w których świadczymy usługi montażu i serwisu klimatyzacji biurowych i mieszkalnych: Cielmice, Czułów, Glinka, Jaroszowice, Mąkołowiec, Paprocany, Radziejówka, Stare Tychy, Suble, Śródmieście, Urbanowice, Wartogłowiec, Wilkowyje, Wygorzele, Zawiść, Zwierzyniec, Żwaków

 

Montujemy klimatyzacje w dzielnicach Tychów: Anna, Barbara, Celina, Ewelina, Felicja, Genowefa, Cztery Pory Roku, Honorata, Karolina, Lucyna, Łucja, Magdalena, Natalia, Olga, Paulina, Regina, Stella, Teresa, Urszula, Weronika, Zuzanna.

Opinie naszych klientów

Danuta Walko
Danuta Walko
2022-09-19
SUPER ekipa!!! Profesjonalne wykonanie, fachowe doradztwo, konkurencyjna cena i przemiła atmosfera!! Polecam
Rafal Gibaszek
Rafal Gibaszek
2022-09-17
Firma w 100% godna polecenia.
Łukasz Baron
Łukasz Baron
2022-08-28
Bardzo profesjonalna obsługa, klimatyzator Haiera pracuje cichutko, super doradztwo, ekipa monterska sprawnie zamontowała urządzenie, szybki termin montażu i w rozsądnych pieniądzach, polecam
Agnieszka Ficek
Agnieszka Ficek
2022-07-22
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Dariusz w szczycie sezonu przeprowadził montaż klimatyzatora w kilka dni od momentu otrzymania wyceny instalacji. Fachowe doradztwo, wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami. Ceny bardzo konkurencyjne. Szczerze polecam.
Adam Dworok
Adam Dworok
2022-07-19
Eva Kliś
Eva Kliś
2022-07-05
Bardzo sprawna i profesjonalna obsługa. Mili Panowie szybko poradzili sobie z montażem klimatyzacji. Działa bez zarzutów.😊
Kasia Panic
Kasia Panic
2022-07-01
Potrzebowałam serwisu starszego urządzenia. Pan Darek przyjechał już następnego dnia. Wszystko dokładnie sprawdził, odpowiedział na pytania. Wszystko poszło sprawnie i bez naciągania, polecam!
Szymon Nawrat
Szymon Nawrat
2022-06-29
Profesjonalne doradztwo i szybkie wykonanie
darek7019
darek7019
2022-06-28
Profesjonalna firma z dobrym podejściem do klienta.
Marta Drozdz
Marta Drozdz
2022-06-16

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.