Montaż i Serwis Klimatyzacji Ruda Śląska

Montaż klimatyzacji na terenie Rudy Śląskiej

Zamontowanie klimatyzacji pozwala utrzymać stabilną i komfortową temperaturę powietrza zarówno w okresie zimowym, jak i letnim. Z klimatyzatorów korzystają głównie firmy zapewniając dzięki temu swoim pracownikom optymalną temperaturę powietrza podczas dnia pracy. Równie często na montaż domowych klimatyzatorów decydują się również osoby prywatne – mieszkańcy bloków oraz domów jednorodzinnych, dla których komfortowa temperatura podczas upalnego lata ma istotne znaczenie. Zadanie montażu klimatyzacji oraz jej regularnego serwisowania powierzają specjalistom z branży chłodnictwa i klimatyzacji.

 

Klimatyzacja w twoim domu – Ruda Śląska

Na co dzień zajmujemy się montażem klimatyzacji oraz serwisem a naszymi głównymi odbiorcami są firmy oraz osoby prywatne ze Śląska. To pozwoliło nam poznać oczekiwania klientów oraz dopasować się do zmian zachodzących w branży. Dzięki temu możemy Ci zaproponować kompleksowy zakres usług związanych z montażem klimatyzacji w Rudzie Śląskiej oraz późniejszym jej utrzymaniem w nienagannym stanie technicznym. Z naszej strony możemy zapewnić profesjonalne doradztwo oraz pomoc w doborze urządzenia, które sprawdzi się w konkretnych warunkach pracy. Dysponujemy kadrą wykwalifikowanych monterów oraz serwisantów, którzy zadbają o kondycję techniczną Twojego urządzenia również po montażu, co znacząco wpłynie na jego żywotność. Współpracujemy z renomowanymi producentami, którzy dostarczają nam nowoczesne systemy klimatyzacji, wyróżniające się doskonałą jakością i wydajnością. W ramach świadczonych usług jesteśmy w stanie Ci zagwarantować:

  • zachowanie najwyższych standardów obsług,
  • indywidualne podejście do Twoich potrzeb,
  • atrakcyjną ofertę cenową,
  • montaż, czyszczenie i serwis klimatyzacji w Rudzie Śląskiej i na terenie całego Śląska,
  • wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy,
  • profesjonalne doradztwo techniczne i zakupowe.

W naszej pracy korzystamy z urządzeń i podzespołów takich producentów jak: Haier, Vivax, Sinclair, Daikin czy Gree. Przywiązujemy olbrzymią uwagę do szczegółów, dzięki czemu klienci cenią sobie jakość wykonywanej przez nas pracy. Stawiamy na estetykę oraz dbałość o detale na pierwszym miejscu. Przed montażem klimatyzacji możesz skorzystać z bezpłatnej wyceny i opracowania wstępnego projektu systemu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i pomiarowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązania, które precyzyjnie trafią w Twoje oczekiwania.

 

Serwis i konserwacja klimatyzacji w Rudzie Śląskiej

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się nie tylko dystrybucją i montażem urządzeń. Oferujemy także serwis klimatyzacji w Rudzie Śląskiej, na który składa się naprawa i renowacja systemu. Obsługujemy zarówno sprzęt zakupiony w naszej firmie, jak i dostarczony przez zewnętrznych sprzedawców.

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Dzielnice Rudy Śląskiej, w których świadczymy usługi serwisu i montażu klimatyzacji w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych: Dzielnica Bielszowice, Dzielnica Godula, Dzielnica Halemba, Dzielnica Kochłowice, Dzielnica Nowy Bytom, Dzielnica Orzegów, Dzielnica Ruda, Dzielnica Wirek

Opinie naszych klientów

Danuta Walko
Danuta Walko
2022-09-19
SUPER ekipa!!! Profesjonalne wykonanie, fachowe doradztwo, konkurencyjna cena i przemiła atmosfera!! Polecam
Rafal Gibaszek
Rafal Gibaszek
2022-09-17
Firma w 100% godna polecenia.
Łukasz Baron
Łukasz Baron
2022-08-28
Bardzo profesjonalna obsługa, klimatyzator Haiera pracuje cichutko, super doradztwo, ekipa monterska sprawnie zamontowała urządzenie, szybki termin montażu i w rozsądnych pieniądzach, polecam
Agnieszka Ficek
Agnieszka Ficek
2022-07-22
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Dariusz w szczycie sezonu przeprowadził montaż klimatyzatora w kilka dni od momentu otrzymania wyceny instalacji. Fachowe doradztwo, wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami. Ceny bardzo konkurencyjne. Szczerze polecam.
Adam Dworok
Adam Dworok
2022-07-19
Eva Kliś
Eva Kliś
2022-07-05
Bardzo sprawna i profesjonalna obsługa. Mili Panowie szybko poradzili sobie z montażem klimatyzacji. Działa bez zarzutów.😊
Kasia Panic
Kasia Panic
2022-07-01
Potrzebowałam serwisu starszego urządzenia. Pan Darek przyjechał już następnego dnia. Wszystko dokładnie sprawdził, odpowiedział na pytania. Wszystko poszło sprawnie i bez naciągania, polecam!
Szymon Nawrat
Szymon Nawrat
2022-06-29
Profesjonalne doradztwo i szybkie wykonanie
darek7019
darek7019
2022-06-28
Profesjonalna firma z dobrym podejściem do klienta.
Marta Drozdz
Marta Drozdz
2022-06-16

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.