Montaż i Serwis Klimatyzacji Orzesze

Montaż klimatyzacji na terenie Orzesza i okolic

Każdego roku klimat w Polsce ulega zmianom. W ostatnich latach wyraźny jest trend wzrostu w obszarze średniej dziennej temperatury. Średnia temperatura jest już podobna do tej, którą notuje się na północy Włoch, co jeszcze kilkanaście lat temu było nie do pomyślenia. Wraz z podwyższeniem średniej temperatury coraz częściej pracujemy przy komputerach w domowych biurach, w firmach czy wielkich open-space’ach, gdzie do wystarczającego komfortu pracy jest konieczne posiadanie sprawnej klimatyzacji.

 

Montaż klimatyzacji Orzesze

Zajmujemy się montażem klimatyzacji w mieście Orzesze – we wszystkich jego dzielnicach i sołectwach. Jesteśmy mobilni, dzięki czemu region tego miasta nie ma dla nas znaczenia – najważniejsze jest dostarczenie rozwiązania w zakresie montażu klimatyzacji w domu lub w biurze. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w zakresie montażu klimatyzacji, rekuperacji, pomp ciepła oraz fotowoltaiki. Podczas prac montażowych stawiamy na dbałość o szczegóły, dzięki czemu nasze montaże charakteryzuje estetyczne wykonanie. Naszych klientów zachęcamy do bezpłatnej konsultacji i pozyskania bezpłatnej wyceny montażu klimatyzacji w pożądanym miejscu.

W ramach świadczonych usług jesteśmy w stanie Ci zagwarantować:

  • zachowanie najwyższych standardów obsług,
  • indywidualne podejście do Twoich potrzeb,
  • atrakcyjną cenę zakupu urządzenia i jego montażu
  • montaż, serwis i czyszczenie klimatyzacji w Orzeszu i na terenie całego Śląska,
  • wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy,
  • profesjonalne doradztwo techniczne i zakupowe.
  • obsługę posprzedażową

 

Serwis i czyszczenie klimatyzacji w Orzeszu

Dodatkowo zajmujemy się także serwisem klimatyzacji w Orzeszu. Zajmujemy się serwisem technicznym wynikającym z okresowych przeglądów, jak i naprawą występujących awarii. Ponadto świadczymy usługę czyszczenia klimatyzacji domowych i biurowych. Usuwamy grzyb oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia powstające w wyniku codziennej, rutynowej eksploatacji urządzeń klimatyzujących.

Interesuje Cię montaż klimatyzacji?

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Dzielnice Orzesza, w których świadczymy usługi to Jaśkowice i Centrum. Nasze usługi dostarczamy na terenie wszystkich sołectw: Gardawice, Królówka, Mościska, Woszczyce, Zawada, Zawiść, Zazdrość, Zgoń

Opinie naszych klientów

Danuta Walko
Danuta Walko
2022-09-19
SUPER ekipa!!! Profesjonalne wykonanie, fachowe doradztwo, konkurencyjna cena i przemiła atmosfera!! Polecam
Rafal Gibaszek
Rafal Gibaszek
2022-09-17
Firma w 100% godna polecenia.
Łukasz Baron
Łukasz Baron
2022-08-28
Bardzo profesjonalna obsługa, klimatyzator Haiera pracuje cichutko, super doradztwo, ekipa monterska sprawnie zamontowała urządzenie, szybki termin montażu i w rozsądnych pieniądzach, polecam
Agnieszka Ficek
Agnieszka Ficek
2022-07-22
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Dariusz w szczycie sezonu przeprowadził montaż klimatyzatora w kilka dni od momentu otrzymania wyceny instalacji. Fachowe doradztwo, wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami. Ceny bardzo konkurencyjne. Szczerze polecam.
Adam Dworok
Adam Dworok
2022-07-19
Eva Kliś
Eva Kliś
2022-07-05
Bardzo sprawna i profesjonalna obsługa. Mili Panowie szybko poradzili sobie z montażem klimatyzacji. Działa bez zarzutów.😊
Kasia Panic
Kasia Panic
2022-07-01
Potrzebowałam serwisu starszego urządzenia. Pan Darek przyjechał już następnego dnia. Wszystko dokładnie sprawdził, odpowiedział na pytania. Wszystko poszło sprawnie i bez naciągania, polecam!
Szymon Nawrat
Szymon Nawrat
2022-06-29
Profesjonalne doradztwo i szybkie wykonanie
darek7019
darek7019
2022-06-28
Profesjonalna firma z dobrym podejściem do klienta.
Marta Drozdz
Marta Drozdz
2022-06-16

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.