Montaż klimatyzacji na terenie Gliwic i okolic

Ocieplający się klimat dający się we znaki szczególnie w ciepłych miesiącach roku w naszym kraju powoduje coraz to częstsze poszukiwanie wśród osób prywatnych, jak i firm, sposobu na ochładzanie pomieszczeń pracowniczych oraz przestrzeni codziennego życia. Temperatura każdego roku podnosi się, a my pomagamy obniżać ją tam, gdzie to możliwe. Temperatura “pokojowa” pozwala skupić się w czasie pracy, wpływa odpowiednio na nasz organizm oraz powoduje, że nasza wydajność jest na odpowiednim poziomie. Wysoka temperatura w pomieszczeniach może skutecznie uprzykrzyć życie. Dlatego wiedząc, jak ważne jest zapewnienie optymalnych warunków termicznych we wnętrzach domów czy biur, świadczymy kompleksowe usługi dotyczące montażu klimatyzacji w Gliwicach.

Montaż klimatyzacji Gliwice – postaw na współpracę z najlepszymi fachowcami!

Jesteśmy firmą zajmującą się montażem klimatyzacji w mieście Gliwice i okolicach. Świadczymy usługi w każdej dzielnicy i na każdym osiedlu Gliwic. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem wobec czego naszym klientom oferujemy szeroki i kompletnych wachlarz usług związany z montażem klimatyzacji. Pomagamy dobierać odpowiednie urządzenia tak, by spełniały wymagania danego pomieszczenia. W czasie montażu korzystamy z urządzeń takich producentów, jak: Haier, Vivax, Sinclair, Daikin czy Gree. Kładziemy olbrzymi nacisk na detale, dzięki czemu nasi klienci są zadowoleni z montażu, co potwierdzają liczne opinie i referencje. Przed podjęciem współpracy zachęcamy do skorzystania z darmowej wyceny i opracowania wstępnego projektu systemu klimatyzacji czy rekuperacji. Dla każdego klienta przygotowujemy projekt, zapewniamy mu wsparcie techniczne i gwarancyjne. Po zakończonych pracach montażowych przeprowadzamy szkolenie i instruujemy, w jaki sposób korzystać z urządzeń.

W ramach świadczonych usług jesteśmy w stanie Ci zagwarantować:

 • zachowanie najwyższych standardów obsług,
 • indywidualne podejście do Twoich potrzeb,
 • atrakcyjną ofertę cenową,
 • montaż, serwis i czyszczenie klimatyzacji w Gliwicach i na terenie całego Śląska,
 • wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy,
 • profesjonalne doradztwo techniczne i zakupowe.

Serwis klimatyzacji Gliwice – z nami zadbasz o swoją instalację

Nasze usługi nie kończą się na pracach montażowych. Oferujemy również czyszczenie oraz serwis klimatyzacji w Gliwicach. Dzięki nam pozostanie ona sprawna na długie lata i – co równie ważne – będzie bezpieczna. Skutecznie naprawiamy sprzęt niemal wszystkich producentów. Świadczymy również usługi w zakresie okresowych przeglądów oraz usuwaniem awarii wynikających z codziennego użytkowania urządzeń.

Ważną pozycją w naszych usługach jest również czyszczenie klimatyzacji. Urządzenie, które regularnie jest serwisowane, gwarantuje poprawne funkcjonowanie oraz bezpieczeństwo głównie w zakresie jakości powietrza. Urządzenia klimatyzujące należy czyścić regularnie ze względu na odkładające się zabrudzenia i bakterie, które mogą negatywnie wpływać na nasze zdrowie. Zajmujemy się dezynfekcją elementów urządzeń, a w tym parowników. To właśnie tam osiadają bakterie, grzyby i wirusy, które mogą zagrażać ludzkiemu zdrowiu. Używamy specjalistycznych środków opatrzonych stosownym atestem – skutecznie zapobiegają one rozwojowi pleśni.

Proponujemy wydajne, nowoczesne, a jednocześnie ekonomiczne technologie. Montowane przez nas instalacje klimatyzacyjne zapewniają komfort termiczny, działają efektywnie, a jeśli są regularnie serwisowane, nie odmawiają posłuszeństwa i nie stwarzają zagrożenia dla zdrowia.

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania:

Dzielnice Gliwic, w których świadczymy usługi serwisu i montażu klimatyzacji w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych:

Montujemy klimatyzacje oraz przeprowadzamy ich serwis we wszystkich dzielnicach Gliwic: Czechowice, Łabędy, Brzezinka, Obrońców Pokoju, Kopernik, Stare Gliwice, Szobiszowice, Zatorze, Żerniki, Wojska Polskiego, Śródmieście, Baildona, Sośnica, Politechnika, Ligota Zabrska, Trynek, Sikornik, Wójtowa Wieś, Ostropa, Wilcze Gardło, Bojków.

Cennik usług montażu klimatyzacji w Gliwicach

Podajemy orientacyjny cennik montażu klimatyzacji w Gliwicach w trzech wariantach. Podane ceny zakładają montaż wydajnego klimatyzatora w pomieszczeniu 40-60 m2. Pamiętaj, że każda oferta jest dopasowana indywidualnie a podane poniżej ceny i zakres oferty są orientacyjne.

Montaż klimatyzacji klasy ekonomicznej

 • Dojazd do 50 km
 • Zabezpieczenie Przedmiotów Wewnątrz Pomieszczeń
 • Montaż klimatyzacji
 • Kompleksowy montaż instalacji
od2500 zł
Napisz do Nas
Najczęściej Wybierany

Montaż klimatyzacji klasy średniej

 • Dojazd do 50 km
 • Zabezpieczenie Przedmiotów Wewnątrz Pomieszczeń
 • Montaż klimatyzacji
 • Kompleksowy montaż instalacji
od3200 zł
Napisz do Nas

Montaż klimatyzacji klasy premium

 • Dojazd do 50 km
 • Zabezpieczenie Przedmiotów Wewnątrz Pomieszczeń
 • Montaż klimatyzacji
 • Kompleksowy montaż instalacji
od4700 zł
Napisz do Nas

Nasi Zadowoleni Klienci

Przez ponad 15 lat działalności dostarczaliśmy rozwiązania dla naszych klientów. Zobacz, jakie mają o nas opinie.