Montaż i Serwis Klimatyzacji Dąbrowa Górnicza

Montaż klimatyzacji na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic

Utrzymanie komfortu termicznego w pomieszczeniach – niezależnie od aury panującej na zewnątrz – wymaga zastosowania specjalnych rozwiązań. Oferujemy montaż klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej, a nasze usługi realizujemy na najwyższym poziomie.

Naszym klientom zapewniamy:

  • pomoc przy wyborze klimatyzatora – dopasowanego do specyfiki pomieszczenia i oczekiwań użytkowników
  • przygotowanie projektu, a następnie instalację urządzeń w budynku
  • podłączenie klimatyzacji do zasilania, uruchomienie i sprawdzenie poprawności jej działania
  • krótkie szkolenie dotyczące obsługi klimatyzacji.

 

Montaż klimatyzacji – Dąbrowa Górnicza

Współpracujemy z uznanymi na rynku producentami klimatyzatorów, wykorzystujemy materiały najlepszej jakości, a nasi pracownicy to doskonale wykwalifikowani fachowcy. Zajmujemy się montażem klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej oraz w jej okolicach – i to zarówno w domach, jak i w pomieszczeniach biurowych, a także w firmach.

Mamy indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania dotyczące montowanego sprzętu – jeśli chodzi o kwestie parametrów technicznych i jego wyglądu. Zapewniamy też wsparcie gwarancyjne, serwis, czyszczenie klimatyzacji.

 

Serwis klimatyzacji – Dąbrowa Górnicza

Aby zamontowane urządzenia nie odmówiły posłuszeństwa, działały efektywnie oraz były całkowicie bezpieczne dla zdrowia osób przebywających w pomieszczeniach, należy je regularnie czyścić.

Podczas serwisu klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej dezynfekujemy parowniki, co pozwala pozbyć się z nich bakterii, grzybów i wirusów. Do czyszczenia używamy tylko sprawdzonych środków, które również zapobiegają pojawieniu się pleśni.

Serwis klimatyzacji obejmuje zarówno dezynfekcję, jak i konserwację urządzeń – dotyczy to podstawowej instalacji elektrycznej. Nasi fachowcy są także w stanie szybko zdiagnozować stan klimatyzatorów, wykryć ewentualne usterki oraz szybko je usunąć.

Korzystając z naszych usług, zapewniasz sobie przyjemną temperaturę w pomieszczeniach podczas najbardziej upalnych dni i pełne wsparcie techniczne!

Obszar działania

Dzielnice Dąbrowy Górniczej, w których świadczymy usługi serwisu i montażu klimatyzacji w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych:

Montujemy klimatyzacje oraz przeprowadzamy ich serwis we wszystkich dzielnicach Dąbrowy Górniczej: Antoniów, Błędów, Bugaj, Dąbrowa Górnicza Ratanice, Dziewiąty, Gołonóg, Korzeniec, Kuźniczka Nowa, Łazy, Łęka, Łęknice, Łosień, Marianki, Mydlice, Okradzionów, Piekło, Pogoria, Reden, Sikorka, Staszic, Trzebiesławice, Tucznawa, Tworzeń, Ujejsce.

Opinie naszych klientów

Danuta Walko
Danuta Walko
2022-09-19
SUPER ekipa!!! Profesjonalne wykonanie, fachowe doradztwo, konkurencyjna cena i przemiła atmosfera!! Polecam
Rafal Gibaszek
Rafal Gibaszek
2022-09-17
Firma w 100% godna polecenia.
Łukasz Baron
Łukasz Baron
2022-08-28
Bardzo profesjonalna obsługa, klimatyzator Haiera pracuje cichutko, super doradztwo, ekipa monterska sprawnie zamontowała urządzenie, szybki termin montażu i w rozsądnych pieniądzach, polecam
Agnieszka Ficek
Agnieszka Ficek
2022-07-22
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Dariusz w szczycie sezonu przeprowadził montaż klimatyzatora w kilka dni od momentu otrzymania wyceny instalacji. Fachowe doradztwo, wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami. Ceny bardzo konkurencyjne. Szczerze polecam.
Adam Dworok
Adam Dworok
2022-07-19
Eva Kliś
Eva Kliś
2022-07-05
Bardzo sprawna i profesjonalna obsługa. Mili Panowie szybko poradzili sobie z montażem klimatyzacji. Działa bez zarzutów.😊
Kasia Panic
Kasia Panic
2022-07-01
Potrzebowałam serwisu starszego urządzenia. Pan Darek przyjechał już następnego dnia. Wszystko dokładnie sprawdził, odpowiedział na pytania. Wszystko poszło sprawnie i bez naciągania, polecam!
Szymon Nawrat
Szymon Nawrat
2022-06-29
Profesjonalne doradztwo i szybkie wykonanie
darek7019
darek7019
2022-06-28
Profesjonalna firma z dobrym podejściem do klienta.
Marta Drozdz
Marta Drozdz
2022-06-16

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.