Montaż i Serwis Klimatyzacji Chorzów

Montaż oraz Serwis klimatyzacji na terenie Chorzowa

Postępujący wzrost odsetka osób pozostających w pracy w warunkach home-office oraz rosnące zapotrzebowanie na pracę biurową niesie za sobą potrzebę stwarzania jak najlepszych warunków do pracy. Jednym z głównych czynników poprawiających jakość pracy biurowej jest temperatura oraz jakoś powietrza, które gwarantują maksymalny komfort pracowników. Oferujemy profesjonalny montaż klimatyzacji w Chorzowie, zarówno w przestrzeni domowej, mieszkalnej i biurowej. W naszym wachlarzu sprzedażowym posiadamy urządzenia najwyższej klasy, które gwarantują wydajne działanie nawet przy intensywnej eksploatacji.

 

Montaż klimatyzacji w twoim domu – Chorzów

Od lat dostarczamy innowacyjne rozwiązania wentylacji oraz klimatyzacji pomieszczeń, gdzie świadczymy kompleksową usługę doboru urządzenia, jego montażu oraz serwisu. W naszym zespole pracuje wykwalifikowana kadra, dzięki czemu oferujemy najwyższą jakość obsługi na każdym etapie naszej współpracy. Proponujemy Ci klimatyzację z montażem w Chorzowie. Z naszej współpracy wynikają niezaprzeczalne korzyści, takie jak:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • elastyczne dopasowanie oferty do potrzeb,
  • dostęp do najnowocześniejszych urządzeń z jednoczesnym zachowaniem ich atrakcyjnej ceny,
  • fachowe doradztwo zakupowe i techniczne,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych usług jak np. czyszczenie klimatyzacji w Chorzowie,
  • wsparcie gwarancyjne i serwisowe na każdym etapie współpracy.

Montujemy klimatyzacje uznanych światowych producentów takich jak Haier, Vivax, Sinclair, Daikin czy Gree. Stawiamy w pierwszej kolejności na jakość i niską awaryjność urządzeń klimatyzujących. Naszym celem jest również estetyka wykonania oraz współpraca z klientem. Cenimy sobie zadowolenie posprzedażowe klienta wobec czego w naszych usługach dostępny jest również serwis klimatyzacji – zarówno w zakresie okresowych przeglądów, jak i ewentualnych uszkodzeń urządzeń lub ich awarii.

 

Serwis i czyszczenie klimatyzacji w Chorzowie

Z naszych usług mogą korzystać zarówno odbiorcy, którzy zakupili u nas urządzenie, jak i klienci zewnętrzni, którzy do tej pory nie podejmowali z nami współpracy. Prowadzimy serwis klimatyzacji w Chorzowie, oferując naprawę oraz modernizację urządzeń oraz instalacji klimatyzacyjnych. Ponadto świadczymy także usługi z zakresu wymiany i czyszczenia klimatyzacji przy użyciu skutecznych, nieinwazyjnych metod.

Interesuje Cię montaż klimatyzacji?

Zapraszamy do współpracy!

Obszar działania

Dzielnice oraz osiedla Chorzowa, w których świadczymy usługi montażu i serwisu klimatyzacji biurowych i mieszkalnych: Chorzów-Maciejkowice, Chorzów-Stary, Chorzów-Pniaki, Chorzów-Śródmieście, Chorzów-Klimzowiec, Chorzów-Batory, WPKiW

Opinie naszych klientów

Danuta Walko
Danuta Walko
2022-09-19
SUPER ekipa!!! Profesjonalne wykonanie, fachowe doradztwo, konkurencyjna cena i przemiła atmosfera!! Polecam
Rafal Gibaszek
Rafal Gibaszek
2022-09-17
Firma w 100% godna polecenia.
Łukasz Baron
Łukasz Baron
2022-08-28
Bardzo profesjonalna obsługa, klimatyzator Haiera pracuje cichutko, super doradztwo, ekipa monterska sprawnie zamontowała urządzenie, szybki termin montażu i w rozsądnych pieniądzach, polecam
Agnieszka Ficek
Agnieszka Ficek
2022-07-22
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Dariusz w szczycie sezonu przeprowadził montaż klimatyzatora w kilka dni od momentu otrzymania wyceny instalacji. Fachowe doradztwo, wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami. Ceny bardzo konkurencyjne. Szczerze polecam.
Adam Dworok
Adam Dworok
2022-07-19
Eva Kliś
Eva Kliś
2022-07-05
Bardzo sprawna i profesjonalna obsługa. Mili Panowie szybko poradzili sobie z montażem klimatyzacji. Działa bez zarzutów.😊
Kasia Panic
Kasia Panic
2022-07-01
Potrzebowałam serwisu starszego urządzenia. Pan Darek przyjechał już następnego dnia. Wszystko dokładnie sprawdził, odpowiedział na pytania. Wszystko poszło sprawnie i bez naciągania, polecam!
Szymon Nawrat
Szymon Nawrat
2022-06-29
Profesjonalne doradztwo i szybkie wykonanie
darek7019
darek7019
2022-06-28
Profesjonalna firma z dobrym podejściem do klienta.
Marta Drozdz
Marta Drozdz
2022-06-16

Servicio.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.